US 32 - Make Your Charity Picks

  • 12 011
  • 331
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 091
Тандурка, ако не знаех що за човек си, щях да си помисля, че специално ни разиграваш тези болестни сценарии за забавление... то не знам на някой толкова проблеми наведнъж...разбирам Ели примерно да е с по-слаба имунна система, ама вие всички боледувате...  newsm78
почвам да си мисля - да няма нещо в къщата ви? (много гледам Хауз, знам  Rolling Eyes)

Ох, Джена колкото и да ми е мъчно ( защото иначе щях да съм много богата досега) нямам чак такъв актьорски талант  Sad
Ели е само с 37.8, Калин е с 38, което си е постижение...обаче нещо май аз ще увисвам на клона..
Така ме е яд, че няма да се видим с МрсГ, бяхме се уговорили да пътуваме в събота, направо ще се изям от яд.  Rolling Eyes
Между другото за тези, дето имат проблеми с ушите , да кажа, че открих едно апаратче дето уж помага ( не съм го пробвала, не знам) и ако успея да навия педиатърката ни да ни изпише, Калин дори може и да не оглушее, а може и да продължи да ходи на училище.  Rolling Eyes

# 301
  • Мнения: 2 563
Тандурка, ако не знаех що за човек си, щях да си помисля, че специално ни разиграваш тези болестни сценарии за забавление... то не знам на някой толкова проблеми наведнъж...разбирам Ели примерно да е с по-слаба имунна система, ама вие всички боледувате...  newsm78
почвам да си мисля - да няма нещо в къщата ви? (много гледам Хауз, знам  Rolling Eyes)

Ох, Джена колкото и да ми е мъчно ( защото иначе щях да съм много богата досега) нямам чак такъв актьорски талант  Sad
Ели е само с 37.8, Калин е с 38, което си е постижение...обаче нещо май аз ще увисвам на клона..
Така ме е яд, че няма да се видим с МрсГ, бяхме се уговорили да пътуваме в събота, направо ще се изям от яд.  Rolling Eyes
Между другото за тези, дето имат проблеми с ушите , да кажа, че открих едно апаратче дето уж помага ( не съм го пробвала, не знам) и ако успея да навия педиатърката ни да ни изпише, Калин дори може и да не оглушее, а може и да продължи да ходи на училище.  Rolling Eyes



Ама чакай сега, защо ще оглушава детето? Възпалено ухо може да мине и без да си губи слуха за кратко или дълго. Горе главата, не се съпикясвай!

# 302
  • Мнения: 810
Тандури, да ти кажа Джена ме е изпреварила с това, което ти е казала...като четох пак какви температури ви горят и аз това си помислих /ама и аз съм фен на док.Хаус  Laughing единственото шоу което гледам е/. Каква вода пиете? Аз по едно време като пиех от чешмата и почнаха да ми излизат афти в устата, а такова нещо не съм имала преди. Вече под вола теле търсим, ама това ващо наистина на нищо не прилича.

Бенсън, стискаме палци и ние за малкото сладурче!

Зори, и аз съм от Марс  Embarassed не си сама  Laughing

Кой каза за пъпчето - и ние се цаним за Харвард хе хе. Ама и на НЙ няма да се мръщим  Laughing

Хайде със здраве, почивката ми свърши, новороденото ме зове /днес ми е термина  hahaha чакам го още да зацепи, че е извън корема/

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 20:48 от Пумпал

# 303
  • Мнения: 384
Здравейте момичета Hug  bouquet
Бистра, весело изкарване във Виетнам и снимки моля Praynig
Benson 10 ще стискам палци за осиновяването Peace с теб съм.
Tandoori да оздравявате всички и болестие вече да бягат надалеч от вас Praynig
Jenna и аз съм голям фен на ибей Grinning. Как е малкия бебчо
Относно закъсненията за училище направо съм в шок, че то няма място ние за където да не закъсняваме 5-10 минути Embarassed. Да попитам нещо т.к. Плами още не е ученик- не минавали училищен автобус които да взема децата за училище?Тук нашите съседчета така  ходят на училище сутрин ги вземат, следобяд ги оставят, те трябва само да пресекът улицата newsm78 newsm78.
За Вегас съм съгласна , да ме броите и мен Laughing Praynig

# 304
  • Мнения: 3 367
..по повод закъсненията-аз лично съм за проверки ,изобщо не е от значение 4 или 44 мин е закъсняло детето,щом е поредица, а не единичен случай значи си има крушката опашка.
Ужасно мразя аз закъснения,дразня се като се прекъсва клас / занимание/ стори тайм/ плуване защото родител не е сколасал да си организира времето и дори смених групата на Ния по испански по подобна причина. Въпрос на възглед е,но за мен точността е белег за редица неща отзад.
*
ja.01  , не мисля че поведението е тенденциозно; ние идвайки от бг все сме с параноята че някой ни мисли злото и ни бройка,колкото по-рано се оттьрсим от това-по-добре. И в у-ще,както навсякъде,работят с чек боскове-закъсняло е 5 пъти-това,7 пъти-онова..протокол е,няма нищо общо с това откъде сте,кои сте и пр. Аз бих избягвала подобен тип мислене,предава се и на децата и тогава става мазало голямо..
*

Пумпал,купи днешния вестник на Иван,да знае на кой ден не се е родил Laughing
*
кога затваряме анкетата и какво правим после?
*
Хиър,ние с теб на каньона и по чукарите Невадски дорде другите бацат кинти по казината,после на шоу заедно ..

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 21:20 от anette1104

# 305
  • Мнения: 2 255
Каньона влиза в програмата,спокооо...нека само се разберем и да отидем  Wink Няма да миткаме само по казина и барове.

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 22:50 от ТинаХрис

# 306
  • Мнения: 7 091
Къщата уж сме и правили тестове за сума работи преди да я купим...не знам.  Rolling Eyes
Вода, не пием от чешмата от години.

Хиър, това за оглушаването не ми е реплика по повод тази инфекция, ти предполагам не знаеш( мисля още не беше регистрирана) за това какви проблеми имах аз с Калин и как бяхме стигнали до положение в което не чуваше въобще ( абсолютно хоризонтални тимпанограми и на двете уши) и имаше съмнения за вторична глухота. Тогава с много мъки ни се размина, но сега не мога да го спирам вече от училище и не ми се мисли ако тръгнем пак по същата пътека ( което честно казано подозирам по редица фактори) как ще се оправим. ooooh!
"Благодарение" на това възпаление и загубата на слуха за няколко месеца, Калин в момента има проблеми с говора, така че не просто си приказвам, ами ми е патила главата за съжаление.

Като казвате ще взема и аз да гледам Хаус Simple Smile ама ни се счупи телевизора( за радост или мъка), тъй че май няма да е скоро Simple Smile

# 307
  • Мнения: 1 593
но за мен точността е белег за редица неща отзад.

Какви например (освен, че родителят/човекът няма реална представа за времето).

Точността не е белег за нищо, освен, че четеш добре часовника. Може да си организиран до машиналност (в моя случай) и пак да закъсняваш хронично навсякъде и за всичко. Мултитаскинг (едновременно по много работи) му е майката, а не подреденост на едно активити във времето по разписание.  Peace

# 308
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Интернет широк, хора всякакви:  Laughing
 
Разяснявам. Имам зелен москвич, дванайстак. 73-а производство... Но всичко по него е тунинг. Малко ме дразни бордовия компютър, който ми говори на френски, защото е от Рено Лагуна 2.2 TDI, 96-a и постоянно ме пита дали се ебавам като наливам бензин на дизелова кола щото нямал база данни за друга.
Седалките ми са Recaro. Подгряващи. Имам модифицирани катапулти от МИГ-21. Климтатроникът и DVD системата за car theatre ги бях вързал на един бушон и отначало гореше, но сега го оправих. Съраундът в колата е THX, последното на Лукас, след DTS. Рисийвъра ONKYO е в багажника, имам 8+1 колони Таной .
Задният мост отначало го бях направил по идея на Ситроен, понеже французите знаят как да правят коли, но когато я паркирам на неравни терени и колата след изгасяне клекне ниско се удряше в земята и ми трошеше сините неонови лампи по шасито (справка "Бързи и яростни") Затова сега съм го сменил със заден мост на мерцедес, А класа, и затова ми трябва електрониката по управлението му. Това по първия въпрос.

Второ. Пътищата. Абе оправете ги, общинари и други твари. Дупките са изкривили шенкела на предницата. Той е предава изкривяване с 3 градуса. През няколко връзки градусите се увеличават и накрая през хидравликата волана ми е на 90 градуса завъртян. Както карам и колата почва да се държи странно. Понеже върви напред, а компютъра засича 90 градусово завиване на волана праща сигнали към ABSa все едно колата се занася и е неуправляема...И той се включва. Първо блокира предно дясно, после задно ляво колело. Колкото и да натискам педала за газта оборотите падат и колата спира, сама си пуска аварийните и праща по GPSa авариен сигнал до сервиза на АЗЛК в Байконур.
Така не може да се кара по тези пътища:( Освен това наскоро ходихме със Сиса на една гонка. След като ги накъсах на две коли разстояние останалите и рекох да я повозя по магистрала. Карам и изведнъж някаква яка дупка. Краш датчика е някакъв пиропатрон, който се включи, осемте еърбега се издуха и дясната седалка катапултира. Едвам спрях, защото карах с около 250 км/ч и пътя беше стана като нишка. Спирайки се заех да прекъсна аварийните радио сигнали, защото няма нужда от пътна помощ.
Тогава се сетих за Сиса. Нямаше я. Дожаля ми като си представих как се е изстреляла на 40 м височина пристегната за катапулта и е наблюдавала отдалечаващия се зелен москвич.

Та по третия въпрос. Някой да е виждал Сиса? Трябва ми седалката обратно.

# 309
  • Мнения: 1 147
Мъжът ми каза, че който ми е дал двата сайта за обувки, ще си носи наказанието. Щот аз въобще нямам мужда, а точа лиги тук по един-два чифта... Слабост са ми.

Айде, заминах си млада и зелена. Laughing

# 310
  • Мнения: 3 367
но за мен точността е белег за редица неща отзад.

Какви например (освен, че родителят/човекът няма реална представа за времето).

Точността не е белег за нищо, освен, че четеш добре часовника. Може да си организиран до машиналност (в моя случай) и пак да закъсняваш хронично навсякъде и за всичко. Мултитаскинг (едновременно по много работи) му е майката, а не подреденост на едно активити във времето по разписание.  Peace

Например - Белег на уважение към себе си и света наоколо. Никой не е длъжен да ме чака,да си прекъсва заниманията и/или да започва отначало защото детето ми виждаш ли, се мотало и не сварило да влезе овреме в класната стая. Ако закъсняваш за мен не е успешен мултитаскинг. Виждам повече сми от 2 неща ,но подредени добре отколкото 4 и едно през друго. Уточних че  е въпрос на възглед,и не претендирам за универсалност Peace

# 311
  • Мнения: 1 593
Анет, не оспорвам възгледите ти изобщо, но не виждам как липсата на
уважение към себе си и света наоколою

е причина за посещение от социален работник в дома ти. Бих разбрала санкции от сорта на закъснения/отсъствия, но елемента със социалните посещения е прекален.

# 312
  • Мнения: 2 563
Аз знам, че е имал проблем с ушичките Калин и пак ти казвам да не се шашкаш прекалено. Ще се оправи. Още ли го боли?

Съгласна съм да ходя по чукари в Невада. Даже съм много навита.   Grinning

# 313
  • Мнения: 3 491
А какво става с прегръщането в училище?Баннаха ли го тотално?Само за определена възрастова група ли е ,или за всички?...абе казвала съм го милион пъти,и пак ще кажа/напиша:Филмът Матрицата е правен за Америка(разбирайте го както искате,аз влагам едно в изречението)!
Аз не съм чула за този момент. Да не би за по-големи ученици да става дума? Защото моите са още в начално училище, а малкият като каже на някой в предучилищната "хъги", и като се гушнат с някое детенце, най-много да си изпроси от учителките някое прочувствено "ооооооо, how cuuuuuuute". А тази седмица му бях на родителска и учителката още при посрещането започна да ми разказва ентусиазирано как моят син ходел да я гушка.
Иначе в края на първи клас нашите имаха някакви уроци за безопасност и за това в кои случаи на пипане трябва да се притесняваш, и да бягаш и да алармираш по възможно най-бързия начин. Но това ми изглежда друга тема.

# 314
  • Мнения: 2 257
Снощи даваха по новините за 2 day suspension за прегръдка в някакво училище, между тийнове от един пол май беше - девойки, гледах разсеяно, сигурно това има предвид Тина.

Общи условия

Активация на акаунт