Имам нужда от съвет и помошщ за ламиниран паркет

  • 17 068
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 178
не е лошо да се отбиете в Спейс паркет ,там често има остатъчни количества от хубав паркет на ниска цена,предлагаха и безплатен монтаж и подложка,но имай предвид,че консумативите покрай паркета/ъгълчета,первази ,щипки и т.н/излизат около 100лв на стая

да 100 лв на стая долу горе май идва, защото ние слагахме на целия апартамент и средната цена от 17,50 лв/м2 стигна 22.
 лв/м2. 300 лв за 20 кв малко ми се вижда

# 16
Съвет- за 320 лв. покрихме 20 кв.м - с ламинат, 7 мм, цвят златен дъб.
Това включва всичко- клипси, первази, снадки и тапички, плюс транспорта- 15 лв.

За реденето- 80 лв.Реденето е по 2 лв. на квадрат- от магазина ни го препоръчаха, но човека пробива и стени, реди паркетните первази, изчисти..
Справи се блестящо, работлив , оставихме му 10 лв отгоре, толкова бяхме доволни, още повече че подът не беше допълнително нивелиран.
Това е от Вилаз- паркетът е 13 ,98 квадрата, но ви казах колко излезе всичко


П.П . Нещо не мога да се логна... Thinking

# 17
  • Мнения: 1 288
много съм доволна като съотношение качество-цена от фирма спейс. имат магазин на ситняково. монтажът и подложката бяха без пари, с изключение монтажа на лайсните. доставката беше нещо от сорта на 10-15лв. доста голямо разнообразие на паркети и цени имат.

# 18
  • Мнения: 5 178
тарлио, мерси за идеята.. май мъж ми е с най-голямо ходило.. но пък малкия се валя по пода нон стоп

# 19
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Съвсем скоро поставяхме ламинат. В Декор център предлагат безплатно поставяне, ако го закупите от там. Ние бяхме го купили от преди, но ползвахме техен майстор. Взе ни 2лв. за кв. метър, които можете да спестите ако го купувате сега. За момента не съм в течение за цена на ламината, но ние като купувахме беше около 20 лв. квадрата, като го избирахме с висока износоустойчивост / така ли беше параметъра newsm78/, подходящ за офиси и магазини. Въпреки всичко обаче ми се струва че няма да ти стигнат парите, защото первазите и подложката също са значителна сума. Желая ти успех.

# 20
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
В СПЕЙС за стая малко по-голяма от твоята ни излезна точно 301лв със всичко! Peace
первази, монтаж, подложка,само ние си го транспортирахме до магазина, но иначе май взимат около 20 лв да ти го докарат. За 18м первази дадохме около 45лв, самия паркет беше в промоция от 25 на 13 лв Peace Разгледай магазина им

# 21
  • Мнения: 2 149
Значи
преди 2години поставихме ламинат от Спейс - 7мм, около 15 лв беше, цвят зелен бор, подложката бе тяхна, поставянето също. Транспорта+первази и т.н . наши.
Излезна ни 260 лв. Первазите мъжете се заеха и ги извинтиха.
Това лято купихме от Лиа, 8 мм, 32 клас,Ц4 ли как там се води.
Доставката бе тяхна, поставянето също.
Те имат по 2 цени - с екстри /поставяне и т.н./ и без екстри.
Имат си и первази, ние по стечение на обстоятелствата ги купихме от Практикер /пак на Лиа   бяха/
Аз съм доволна от Лиа, имат голям магазин на бул. Сливница, търговските центрове на Оряхово.

# 22
  • Мнения: 2 149
300 лв не стигат за по-висок клас, но имат промоции.
Примерно, един с подложка на него, светъл беше, приятен, бе на някакви си там 14 лв кв. , което бе добра цена.

# 23
  • Мнения: 133
Здравейте! Имам нужда от съвет и реших да се обърна към вас.
Така, разполагам с 300 лв "бонус"от шефа ми  и с половинката решихме, че е време да сложим ламинат в хола.
Стаята е стандартна панелка- 4 на 5 метра, в ляво до прозореца минават тръби за парно.
Въпрос първи- ще ми стигнат ли парите за такова подобрение? Подът е равен, мисля, че не се нуждае от замазка. Проблемът е, че със съпругът ми не разполагаме с кола и нямаме много свободно време да обикаляме по фирми за паркети.
Отидохме в Практикер и Метро, но там 300 лв излиза само паркета, без транспорт и поставяне.
Въпрос втори- някоя от вас поставяла ли е наскоро ламинат?
Трябва ми проверена фирма, с поносими цени, която да достави паркета, да го сглоби и да си свърши работата качествено..и това за тези пари. Възможно ли е? чакам идеи и съвети. Ще съм признателна..

да ти кажа вчера следобед си купихме Ламинат 7мм
 от един склад в квартал Левски във всеки вестник дето ги пускат безплатно по пощенските кутии !! седмична поща се казва та на гарба му!
има полвин страница реклама на безплатно монтиране подложка 2мм и перваз
та за цена  краина да ти кажа
в4ера купиьме си 26кв. доплатихме по 0.35лв за подложка от 3мм ;4е другата много тънка!! 
краина цена 510лв!!!
днес доиде 1 маистор и го монтира за 3 часа сам!!

много сам  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт