ПОСТОЯННОТО ПИШКАНЕ

  • 5 570
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз също пишкам много на често . SadНаправо полудявам понякога.

# 16
  • Мнения: 317
Здравей! Аз бях също така в началото, но после към края на третия месец се оправих. При мен най-гадно беше във втория месец. Нямах гадене и такива неща - само липса на апетит, отпадналост и адски често ходене до тоалетната. Дори нищо да не пиех пак търчах до там, особено нощем, а преди това никога не съм ставала през нощта. Стискам палци и на теб! newsm10

# 17
Здрасти и от мен аз съм в 7 г.с. и също пишкам често.Преди спях като умряла а сега заради това ходене по нужда е ужас.Но ми се струва че като пия по малко течности ходя по рядко нощно време.Лека бременност.

# 18
  • Мнения: 7 723
Матката ти е вече доста голяма и натиска пикочния ти мехур,
който на свой ред не може да задържа дълго Whistling
Не се притеснявай, и по- голяма пикла ще станеш Whistling Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 17 592
Ми да, знам... докато родиш!  Laughing  Heart Eyes Мисля, че ходех на 15-на минути... Най-куриозният случай беше, когато ходих на излизане от Мр. Бриколааж и когато се добрахме... ЧАК до Метро едвам издържах до 00-та... Това е положението, бременна си.

# 20
  • Мнения: 40
За бремеността това си е характерно - няма как човек да се отърве. Аз дори имах на 2 пъти изтичане на урина, което не можех да контролирам (в края на 6-тия месец съм); бях в шок - помислих си че ми изтичат околоплодните води, но слава богу лекаря каза че е урина и си отдъхнах. Ако някоя мама има такъв проблем трябва на първо време да помирише течността - ако надъхва на амоняк, значи е урина, но ако е по-скоро сладникъв дъх е  Cryоколоплодна течност. Но за всеки случай отидете на лекар - той най-точно ще ви насочи какво става.

# 21
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
ох, при мен същото положение беше  Rolling Eyes
Като родиш чак ще се оправят нещата  ooooh!

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
ооооооо изчакаи да станеш 30 и ...........г.с. ще видиш тогава какво е Crazy ooooh!

# 23
  • Мнения: 2 100
До края на бременността си останах такава "пикла"  Mr. Green Даже повечето пъти не знаех дали ми се пишка наистина...постоянно имах такова усещане  Joy

# 24
  • Мнения: 4 111
И аз бях голяма пикла, скоро си мислех за това. Като родих и аз се родих.  Joy

# 25
  • Мнения: 1 264
Докато родиш.  Mr. Green
Последните месеци е още по-гадно. Не стига, че ставаш на всеки половин час, за да идеш до тоалетна, ами и самото ставане си е истинска мъка - търкаляш се като пингвин в леглото докато успееш да се изправиш.

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Последните месеци е още по-гадно. Не стига, че ставаш на всеки половин час, за да идеш до тоалетна, ами и самото ставане си е истинска мъка - търкаляш се като пингвин в леглото докато успееш да се изправиш.
hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy
много точно казано rotfImbo

# 27
  • София
  • Мнения: 1 555
Да...наистина чак като родиш ще се оправят нещата. Да видиш 8 и 9 месец какво става.  ooooh! А на мен на всичкото отгоре ми се пиеше и много вода. Каната ми беше до леглото и отивам да пишкам, после една чаша вода ...и така по сто пъти на нощ. Ей сега прочетох, че момичетата и за проблемите при ставането са писали ... или по-точно изтъркулването от леглото  Joy Бях го забравила това  Crazy

# 28
  • Мнения: 4 621
Матката ти е вече доста голяма и натиска пикочния ти мехур,
който на свой ред не може да задържа дълго Whistling
Не се притеснявай, и по- голяма пикла ще станеш Whistling Hug
Така е  Wink

# 29
  • Мнения: 2 723
И по-зле ще става, добре дошла в отбора  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт