С какво чистите монитора на компютъра?

  • 5 993
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 204
монитора ми е LCD и го бърша с микрофибърна кърпа и препарат за прозорци.Нямам никакви оплаквания,почиства се страхотно.По същия начин чистя и телевизорите.

# 16
  • Мнения: X
С кърпа от микрофибър - екологично и ефективно.
Това е истината - без препарати, леко навлажнена.
Ползвала съм и прпарати и специални кърпички, само замазват. С кърпата е идеално почистено, ползвам такава и за другата техника в късти, а прозорци се чистят за секунди идеално.

# 17
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
С микрофибърна кърпа - суха или леко навлажнена. В офиса ползваме препарата и кърпичките на Офис 1, добре почистват, но доколкото знам са и доста скъпи.

# 18
  • София
  • Мнения: 410
И аз ползвам микрофибърна кърпа - първо суха, а после леко навлажнена. Чисти перфектно...и не мирише на нищо, което за мен е от огромно значение, защото не понасям изкуствени миризми, пък били те и приятни.

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 13:51 от dutci

# 19
  • Мнения: 2 439
Със стара детска памучна блузка го забърсвам от прах.

# 20
  • Мнения: 189
http://www.kleinmann.net/index.php?eID=tx_cms_showpic&file=u … 18e72d55df0ff15ec

Ето тези използвам в офиса, мисля, че съм ги виждала във Фантастико.

# 21
  • Мнения: 270
И аз ползвам мокри кърпички за почистване за LCD купих ги от Техномаркет мисля че бяха около 6 лв.

# 22
  • Мнения: 287
Monitor/Bildschirm-reiniger това е препарата можеш да го купиш от Офис 1!

# 23
  • Мнения: 5 698
Мие се влажен парцал натъркан малко със сапун/веро и т.н. След това се подсушава с весник, салфетка, ръкав или каквото имаш под ръка.
Използването на готови кърпички е НЕекологично, тъй като не се разлагат (изкуствени са) и в сравнение на горепосоченото са безумно съпи.
Пробвла съм и с пяна, но е по-зле и от кърпички. Клавиатурата също се чисти най добре със сапун. Спирта не помага за зацапаната клавиатура, виж за монитора става.


Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
С кърпа от микрофибър - екологично и ефективно.
И аз!  Peace

# 25
  • Мнения: 5 393
С мокри кърпички за монитор-купувам ги от книжарницата до работата ми.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 672
С мокри кърпички за техника. Peace

# 27
  • Мнения: 172
Използвам този препарат за почистване на TFT монитор

Купувам го от Метро. В комплекта има и микрофибърна  къпра. Там тези препарати са значително по-евтини от Office 1

# 28
  • Мнения: 13 512
с микрофибърна кърпа. Ако е много замърсен, както есто се случва- я навлажнявам

# 29
  • Мнения: 3 459
С препарат за монитори, не знам точно каква марка е, от Метро е купуван  Wink

Общи условия

Активация на акаунт