За 90 дни - фиданка стани - тема 4

  • 18 292
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 159
И аз смятам гъбите за зеленчук и ги ям с зеленчуци и картофи или с ориз.
Но преди време бях чела нещо което сега немога да си спомня newsm78, че са отделна група храна от зеленчуците. Довечера ще си хапна посен гювеч в който има и малко гъби Simple Smile

# 256
  • Мнения: 1 130
Анелиз не зная дали имам право да съм в табличката, защото както реших да ударя няколко плодови дни за компенсация от прегрешенията, тъй си и останах малко повечко на плодове  Crazy Crazy Crazy Просто защото се настроих на повече глад и тъй и тъй съм почнала .... поне докрай да изкарам плодуването и захранването  ooooh! Но няма да е правилно свалените килограми да приписваме на тази диетка - от друга страна пък като приключа с плодовете със сигурност ще си продължа тук та и аз се чуууудя   newsm78 иначе ми е приятно при вас и дори и да не сварвам всеки ден да пиша - ви чета та да съм добре информирана какво става тук  Whistling Whistling Whistling това е - както решиш ако ме махнеш няма да се сърдя, ако ме оставиш - просто ще поправим после датите и килцата  Heart Eyes Много успех на всички - и като гледам тая таблица заприличала на избирателна бюлетина  - дълга, дълга ....  Joy Joy Joy

# 257
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Гъбите са зеленчуци , но с голямо съдържание на въглехидрати . Така , че сами си правете изводите кога да ги ядете .

# 258
  • Мнения: 1 952
Момичета, тотално съм извън строя. Закусих филийка с мед току що Embarassed
Вчера поне го изкарах на ориз и съвсем малко кашкавал.
Плодови въбоще не пазя вече, просто не издържам.
Никога няма да отслабна Sad

# 259
  • Мнения: 105
Добро утро на всички!
Днес съм на въглехидрати. До тук (първите 3 дни  Embarassed) се справям добре - без прегрешения. Дано да е така и за напред! Доста съм се надъхала този път Simple Smile
Искам само да пожелая на всички лек и приятен ден!

# 260
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 417
И аз днес съм на въглехидрати, но още не съм решила какво ще ям. Най-вероятно макарони.
Вчера геройски издържах с изключение на 3 шоколадови бонбона.
Лек и успешен ден на всички!  bouquet

# 261
  • Мнения: 5 940
Здравейте. От две седмици и аз спазвам вашата диета. Свалих два килограма, но се чудя как въобще  стана, тъй като диета с толкова много ядене досега не бях виждала. На мен ми се струва, че аз по принцип ям по-малко, отколкото е заложено в диетата. Колко килограма досега сте свалили, че нещо не се ориентирам, пък и нямам много време да чета, че бебчо не търпи липса на внимание. На мен ми трябват още десет, за да върна формата си преди да забременея.

# 262
  • Варна
  • Мнения: 1 179
... и като гледам тая таблица заприличала на избирателна бюлетина  - дълга, дълга ....  Joy Joy Joy
Joy, вярно е. Но пък е по-весело да сме повече. А за името ти в табличката- както кажеш. Аз предлагам да преправим датата. За сега я оставям така.

Аз тези дни продължавам с НЕспазването. Не знам какво ми става, не мога да се организирам и да започна пак. До обяд си карам на плодове, но после...ям по малко, но какво ли не. Хубавото в случая е, че не съм качила нищо за сега. Хайде момичета, давайте резултати, че да се взема в ръце и да няма повече издънки.

dess76, Annitka, magdalena.zori, благодаря  Hug

Сега отивам да си поиграя с "избирателната бюлетина" и дано разбера защо напоследък ми се замазват леко буквите и цифрите.

# 263
  • Мнения: 910
Добро утро!
Аз от няколко дена съм все в издънка,но нещо не се чувствам добре.Въпреки това продължавам да спазвам сутрин да закусвам плодове,а понякога и последователността на дните.
От другата седмица съм решила пак да съм сериозна,дано се справя.
Лек и успешен ден!  bouquet

# 264
  • Мнения: 1 765
Отдавна не съм се разписвала при вас, но хич не ми е до режими напоследък, някакви настинки са ме нагазили, сменям работа, ревизии.... ooooh!
Иначе гледам да внимавам поне при комбинирането на храните, освен това си взех Био Актив Хрим и Цефамадар, допивам и един чай, който бях взела...но така и не довърших....и все си мисля, че поне нещо ще ми се отрази....

Анелиз ако свалям да докладвам ли?  newsm78

# 265
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Ами не знам  newsm78 Нека и другите да кажат... Ти пак се похвали, но май е по-добре да не ги пишем в свалени. Може да ти коригирам началното тегло.

# 266
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Здравейте и от мен!
Анелиз, добре дошла!

Аз май окончателно ви напускам  ooooh! Дано мога да се върна скоро. С обикаляне по лекари на бебето му сложиха диагноза АБКМ и АД. Затова ще трябва мама да забрави за краве продукти за дълго време, не е желателно да ям пилешко, по-малко риба и само прясна, без колбаси, пушени меса и консерви, с една дума тъпата диета отново. След 20 дни пак ще водя бебето по лекари, и тогава може да я диспансеризират.
Пък и напоследък от грижи (освен бебето, на каката й предстои операция от трета сливица и слагане на макарички) дори не помня какъв ден ми е днес. Опитвам се да закусвам плодове - само ябълки и грозде може, без цитруси, банани, круши.

На вас ви пожелавам много свалени с лекота кг и да ги задържите без проблем!

Елпет, Аркси, особено Донси - специално се извинявам, че ви изоставям в диетата  Hug
Не съм, благодаря!

# 267
  • София
  • Мнения: 159
Мдаммммм... Днес ми е плодов ден и в момента се чудя дали да не хапна шопска салата. Умирам от глад  #Crazy друг вариант е да си легна рано и да забравя да ям. newsm78

# 268
  • София
  • Мнения: 159
Добро утро, удържах се и не вечерях и резулта сутринта 1 кг по-малко. Бавно и славно вървя към 90-те кг Simple Smile  Peace

# 269
  • Мнения: 488
Здравейте на всички!
Много ми харесва форума. От доста време само чета и все не смея да се включа. Темата ми е изключително интересна и с кеф чета всичко по нея. Мисля и аз да  се включа. Но след известно време, тъй като сега гладувам, всъщност ям само плодове така от 5 дни и се чувствам добре в кожата си. Не съм решила колко дни ще съм така, но или 1 седмица или десет дни и след това леко захранване и тогава ще започна този вид хранене. Допада ми. Както и вие всички. Приятно ми е че се запознахме Wink. Пак ще пиша, а до тогава ще следя темата с интерес. Успех на всички мами. newsm10  smile3503

Общи условия

Активация на акаунт