Направих си сама 4

  • 31 695
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
asyalein е гривната признавам е страхотна
поздравления  bouquet

мерси мила,
но още не е гривна Rolling Eyes, не може да се закопчее ooooh!

чакам идеи моля Praynig

отивам да видя какво още ще измайсторя днес

# 76
  • Мнения: 823
Момичета, не съм се записвала никога досега в темата ви, но чета с огромен интерес. Благодаря на всички ви, които пишете и показвате красотите, които творите.

Бях особено впечатлена от розите от есенни листа, които вече са доста използвани  Grinning Та в тази връзка искам да ви покажа и моите розички   Blush

http://pepasp.multiply.com/photos/photo/17/10

По ваши идеи един кашон го превърнахме в хубава кутия за играчки, облепих саксия та стана малко по-хубава и т.н. Не съм от редовно творящите, но съм на приливи и отливи.

Благодарности за темата  Hug

# 77
  • Мнения: 2 467
но още не е гривна Rolling Eyes, не може да се закопчее ooooh!

чакам идеи моля Praynig


Tук има закопчалки http://www.-spam140-/center.php?w=2&w1=6&w2=25&w3=2& … p;po=0&w13=20

# 78
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
направих гривна. ето я

обаче сглупих и я направих с корда. днес си купих еластично връв, късно е Confused
дайте идея за закопчалка Praynig

Страхотна е!

Мислех си за някакъв такъв вариант, но не мога да видя дали има как да я закрепиш newsm78

# 79
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Страхотни неща браво моите поздравления  bouquet

# 80
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

егати и цените Confused

не съм в Бг, мерси за линка

# 81
  • Мнения: X
Ася, гривничката е чудесна!
Мисля, че едно най-обикновено копче ще ти свърши работа за закопчалка.От едната страна слагаш копчето в избран от теб цвят, а от другата правиш нещо като клуп, зловещо звучи, но не знам как да го обясня по-ясно. Rolling Eyes

Makeda, очите ми останаха в твоите рози!Страхотно букетче! Crazy

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 09:24 от Анонимен

# 82
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Ася, аз просто като идея го дадох, не че да си поръчаш от там - видяла съм, че не си в БГ Wink
Всъщност варианта на Кампари ще ти свърши същата работа Grinning

# 83
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Ася, гривничката е чудесна!
Мисля, че едно най-обикновено копче ще ти свърши работа за закопчалка.От едната страна слагаш копчето в избран от теб цвят, а от другата правиш нещо като клуп, зловещо звучи, но не знам как да го обясня по-ясно. Rolling Eyes

Makeda, очите ми останаха в твоите рози!Страхотно букетче! Crazy

и аз снощи стигнах до тази идея
обаче в 22.00ч. ми хрумна и нямах копче, съответно не можех да чакам и сложих едно кръгло мънисто в същия цвят.

не ми харесва обаче, днес ще го преправям, после ще пусна снимка.....

иначе закопчалки намерих само в един магазин за детски играчки, нямаше избор и бяха скъпи, ще видя в ebay Whistling

# 84
  • Мнения: 2 467
asyalein намираш евтина гривна дрънкулка. Вземаш и закачалката. Хвърляш останалото Simple Smile

# 85
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
asyalein намираш евтина гривна дрънкулка. Вземаш и закачалката. Хвърляш останалото Simple Smile

тук няма евтини неща Wink, най евтината ще да е 1 евро, за толкова ще си купя само закопчалката Wink.

въпросът е по-скоро принципен. да си измисля закопчалка, с която да не завися от магазините.
има едни китайски възли, но те не винаги са подходящи....

# 86
  • Мнения: 679
asyalein като ученичка слагах копче тик-так на герданчетата, които си правех. Но на гривната ще се вижда и няма да е красиво. Ако се спреш на китайски възли, мога да ти дам идея, но те сякаш са по-подходящи за плетени гривнички.

# 87
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
ето я гривната със закопчалка тип Пъпка Joy
не стана много красиво, но държи Whistling

следващата я нижа директно на ластичето Peace

тук   тук

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 08:50 от asyalein

# 88
  • Мнения: 2 577
и аз използвах вече изтърканите есенни листа днес. Нямаше какво да правя и оскубах листата на лозето. Малко импровизирано, набързо и с подръчни материали. Това се получи:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35966&photo=47

Дъщеря ми беше толкова впечатлена, че утре отива за украса в училище...
Сега видях кой е правил овцата и кокошката...
Те дойдоха при нас за летния базар и направо пощуряха децата - веднага ги купиха|!
Страхотни са! Няма ли пак да шиеш?

# 89
  • Мнения: 531
Ми тя шие Laughing Сега е напраскала едни страхотни играчки за куклен театър, които се поставят на ръката-еленчета, котета и разни други, мисля, че ги е качила в албума си.Само дето ги прави за нашия коледен базар.

Общи условия

Активация на акаунт