samnenia

  • 5 851
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 172
След като си му прочела разпечатката (което за мен е същото като да си му ровила телефона), знаеш точно колко пъти са говорили посред нощ и кога, а вероятно знаеш и дали е имало и други разговори между тях.

Самият факт, че му четеш разпечатките е показателен, че не му вярваш. Конкретното обаждане само ти е изострило вниманието - та нали точно това търсиш в разпечатките.


Ако са били заедно, нормално е да са ходили по дискотеки, барове и т.н. и е нормално при какъвто и да е проблем да си звънят помежду си. На теб ли да звъни, че е забравил името на хотела, а трябва да каже на таксиметровия шофьор накъде да кара? На теб ли да звъни, ако не може да си пусне тока в стаята?

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 891
Изчакай до следващата разпечатка:)

Нищо не му казвай е моя съвет.Ще си покаже ако има нещо.Да закъснява,да  някъде с приятели по често отколкото е бил преди...ти сама ще го усетиш ако има нещо..

# 17
  • Мнения: 2 401
Колко време е продължил разговора?

# 18
  • Мнения: 1 172
Абе, мацки, помислете!  Как се разбира, че еди-кой си номер е на колежка? Това в разпечатката се появява само като телефонен номер, към който е звъняно, час и продължителност на обаждането.
Бая сериозен шпионаж прави авторката, колкото и да се обяснява с разпечатки и т.н... Вие знаете ли наизуст номерата на колежките на мъжа си? Защото аз не ги знам. Дори и да видя негова разпечатка, не мога да установя чий е еди-кой си номер. Айде, обяснете ми как става така, че от един запис в разпечатката, се връзва, че иде реч за разговор с точно определена колежка без никаква друга информация?

# 19
  • Мнения: 750
Колко време е продължил разговора?
3 секунди! Mr. Green

# 20
  • Мнения: 53
Абе, мацки, помислете!  Как се разбира, че еди-кой си номер е на колежка? Това в разпечатката се появява само като телефонен номер, към който е звъняно, час и продължителност на обаждането.
Бая сериозен шпионаж прави авторката, колкото и да се обяснява с разпечатки и т.н... Вие знаете ли наизуст номерата на колежките на мъжа си? Защото аз не ги знам. Дори и да видя негова разпечатка, не мога да установя чий е еди-кой си номер. Айде, обяснете ми как става така, че от един запис в разпечатката, се връзва, че иде реч за разговор с точно определена колежка без никаква друга информация?
За по любопитните пояснявам:Знам че е на колежка, тъй като преди известно време имаше среднощни съобщения и той ми каза че са от нея. Просто съм запомнила номера-толкова ли е трудно!!!

# 21
  • Мнения: 1 172
За по любопитните пояснявам:Знам че е на колежка, тъй като преди известно време имаше среднощни съобщения и той ми каза че са от нея. Просто съм запомнила номера-толкова ли е трудно!!!
Това променя много ситуацията, която описваш. Ти се съмняваш оттогава. Намерила си начин да следиш положението, като четеш разпечатките. Но не си намерила вътрешен мир, щом имаш нужда от това да го следиш. 
Искай му обяснение, ако смяташ, че ти го дължи (само ти си знаеш как се е разрешил проблема с предишните съобщения и какво сте си обещавали тогава, ако въобще сте го коментирали). Или намери начин да се справиш с параноята си / ревността си.

# 22
  • Мнения: 2 401
Не каза колко време е продължил разговора, а това е от съществено значение.  Но щом е имало и смс-и... става по-трудно да се оправдае тоя разговор..

# 23
  • Мнения: 25 615
Спокойно, бееее.  Hug
Щом е имало разговор по телефона, значи не са били заедно в леглото. Следователно, няма от какво да се притесняваш!  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 750
Ееее...сакън да не ебне нещо човек! Whistling

# 25
  • Мнения: 53
Не каза колко време е продължил разговора, а това е от съществено значение.  Но щом е имало и смс-и... става по-трудно да се оправдае тоя разговор..
Разговорът е продължил 16 секунди

# 26
  • Мнения: 53
За по любопитните пояснявам:Знам че е на колежка, тъй като преди известно време имаше среднощни съобщения и той ми каза че са от нея. Просто съм запомнила номера-толкова ли е трудно!!!
Това променя много ситуацията, която описваш. Ти се съмняваш оттогава. Намерила си начин да следиш положението, като четеш разпечатките. Но не си намерила вътрешен мир, щом имаш нужда от това да го следиш. 
Искай му обяснение, ако смяташ, че ти го дължи (само ти си знаеш как се е разрешил проблема с предишните съобщения и какво сте си обещавали тогава, ако въобще сте го коментирали). Или намери начин да се справиш с параноята си / ревността си.


Коментирахме го.Тогава каза че нямало нищо между тях.Но отрече съобщенията да са пращани в 4 сутринта.Тогава бяха на фирмено парти.Тогава повярвах и не повдигнах повече въпроса.Бях бременна и може и да ми е спестил това онова.

# 27
  • Мнения: 2 401
Не каза колко време е продължил разговора, а това е от съществено значение.  Но щом е имало и смс-и... става по-трудно да се оправдае тоя разговор..
Разговорът е продължил 16 секунди


Ееее споко тогава.  Simple Smile Най-вероятно си има фенка човека, но той май не откликва..дишай спокойно.

# 28
  • Мнения: 483
За 16 секунди бая работи може да се кажат.

# 29
  • Мнения: 2 401
За 16 секунди бая работи може да се кажат.


Тц, не мисля. 

Общи условия

Активация на акаунт