Къде изчезна Юксел Кадриев?

  • 4 253
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ей, супер сте, момичета, всичко знаете. Тъкмо сега слушам новините и се присетих за Юксел, че ми липсва нещо, а този, новият, не ми се нрави особено (щото не съм свикнала с него сигурно). Викам си:"Не може да не знаете нещо по въпроса" и не се излъгах.   bouquet Форумът - отговор на всички въпроси!

# 16
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ей, супер сте, момичета, всичко знаете. Тъкмо сега слушам новините и се присетих за Юксел, че ми липсва нещо, а този, новият, не ми се нрави особено (щото не съм свикнала с него сигурно). Викам си:"Не може да не знаете нещо по въпроса" и не се излъгах.   bouquet  Форумът - отговор на всички въпроси!

И аз точно това си помислих Peace Форумът е страшен

# 17
  • Мнения: X
Не е много по темата, но искам само да отбележа, че с този новия гледам новините наистина спокойно! Толкова е спокоен и точен, че съм сигурна, че получавам важна  информация:)))  Юксел е много напрегнат. Много често задържа въздух когато говори и спира да си отдъхне не където трябва, и се получава много ..неуверено и накъсано всичко което говори. Сякаш е адски притеснен всеки път и все едно го няма там написано, а някой му го говори в ухото и той недочувва Wink Понеже като се улисам в нещо интересно и спирам и се задъхвам там, където и той го прави и се нервя страшно много. Апък колко грешки правви........ужас. Този новия, може да не си подхожда с Ани, но е много по-самоуверен и спокоен. Кефи ме.
 

# 18
  • Мнения: 1 413
Не е много по темата, но искам само да отбележа, че с този новия гледам новините наистина спокойно! Толкова е спокоен и точен, че съм сигурна, че получавам важна  информация:)))  Юксел е много напрегнат. Много често задържа въздух когато говори и спира да си отдъхне не където трябва, и се получава много ..неуверено и накъсано всичко което говори. Сякаш е адски притеснен всеки път и все едно го няма там написано, а някой му го говори в ухото и той недочувва Wink Понеже като се улисам в нещо интересно и спирам и се задъхвам там, където и той го прави и се нервя страшно много. Апък колко грешки правви........ужас. Този новия, може да не си подхожда с Ани, но е много по-самоуверен и спокоен. Кефи ме.
 



измъкна ми думите изпод клавиатурата Peace

# 19
  • Мнения: 6 417
Като видя Юкито и изобщо не слушам какво говори  Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 1 951
Като видя Юкито и изобщо не слушам какво говори  Joy
И аз така.
Новият не ми харесва.Искам Юксел,липсва ми гласа му.

# 21
  • Мнения: 1 685
 PeaceАз пък преди да го видя/новия / го чух-вършех си нещо из къщи и така ме издразни с начина си на говорене че тогава се обърнах и видях че не е Юки CryА този така насича думите-все едно говори на срички Mr. Greenискам си Юкито Crossing Arms-хем да чуеш-хем да видиш Laughing Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 581
Като видя Юкито и изобщо не слушам какво говори  Joy
Peace и аз така
дано се оправи бързо, че ни липсва

# 23
  • София
  • Мнения: 121
Новият изглежда някак маломерен  в сравнение с Юксел.
да и на мен така ми седи  Laughing  салич го бие по размери

# 24
  • Мнения: 157
На мен пък новият ми е по-симпатичен. Има хубав глас и равен тембър.
А Юксел като го видя и малко се стряскам... не знам защо.

# 25
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Е дайте по 2седмици и да видите как ще се отрака Peace Wink

# 26
  • Мнения: 1 674
Ей всичко знаете бе ! Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Юксел ми липсва, чак се притесних, като изчезна. Даже дребната пита къде е.
Заместникът му не ми е симпатичен нещо.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 916
И на мен Юксел ми е симпатичен, но ми действа изнервящо, както добре е описала  една мама напрягащото му четене.
Новият ми става симпатичен с поведението си и ми стои добре.

# 29
  • Мнения: 1 267
Ивайло Василев мисля, че е четял зад кадър. Много познат ми се струва гласът му. Юксел е по-симпатичен - да, но Ивайло Василев има много приятен тембър, абе носи му се приказката на човека и ми е много приятно да го слушам. Юксел наситина на моменти се отнасяше и от ненавременните му паузи, на моменти не хващах смисъла или се накъсваха нещата.

Общи условия

Активация на акаунт