Рицарки на Бялото кантарче 29.10.2007 - 05.11.2007

  • 10 810
  • 338
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!  bouquet
Днес ще бъде един прекрасен ден!

Вчера бях режимна. Мъничко опитвах от манджите вечерта, докато готвя, можеше и без това, ама го броя успешен. Усещам се малко по-добре. Представяте ли си за какво иде реч, щом не мога с един воден да се вкарам в релси.... Whistling
Днес чисти протеини. Започвам с яйца, после ще ходя да си купя някоя мръвка.

Благодаря на Литъл и Пилето за таблицата и темата. Така е добре, може би ще проследяваме как се случват нещата с времето...
Аз бях почнала да си правя нещо като графика (каквито имат икономистите), ама... познайте откога не е писано в нея.
А може ли актуален списък на тези, които ще ходим в Арбанаси?

Лек ден на всички!
Прегръщам Hug ви и ви целувам Kissing Heart! Сиииилно.

# 16
  • Мнения: 4 806
Ралче, четох в другата тема как точно си се теглила. Във фитнеса и с дрехи ... няма място за мусене - никак не можеш да се довериш на такова теглене. Карай си режима и ще има резултат.

Ще правим ли трето издание на анти-грух? Или пак ще се направим, че не е било, а?  Mr. Green

Айя, викам да не ти е за последно ... по 100, по 100 и така много пъти. Сега ти е паднало, хващай вълнАта за рогата  Hug 

# 17
  • Мнения: 4 447
Ще правим ли трето издание на анти-грух? Или пак ще се направим, че не е било, а?  Mr. Green
Така ми се иска да съм приключила с лигавите си изпълнения.
Страх ме е да обещая. Още съм лабилна. Ако изкарам седмица, ще стабилизирам килограмите и ще се мотивирам допълнително.
Ето част от изкушенията тази седмица:
Сестра ми подписва, аз и мъжът ми ще сме свидетели (кумове) и следва ресторант. Мъкаааааа. Казвала съм ви, че сватбата ще е в чуждозвмско, април, и дотогава трябва да съм трепач.  Това сериозно.
Другото е, пак роднинско събиране, по случай отминалия имен ден, със софийската рода. Няма шест-пет, лошо сме ги научили. Пък и от друга страна искам, за да видят, че макар и на квартира, не живеем в мизерия. Иначе, представете си - въпросите: Ами ти как переш сега? А печка имате ли си?  #Crazy #Cussing out

Мазолите по ръката залепнаха, станаха твърди кори със странен цвят. Не нося пръстени...

# 18
  • Мнения: 13 770
Привет Hug

Еййй, ама хубава табличка си имаме Laughing Кой ли я направи Mr. Green

Аз доволен Flutter Сега по-лесно ще се нанасят корекциите. По-пригледно стана... Обичам да ми е подредено. Понякога губя повече време да си подредя нещата, отколкото да ги свърша. Не че е препоръчително, ама на - характер ooooh! Освен това съм доволна, че научих нещо ново  bowuu Иначе кога щях да видя що е това Excel, като не ми трябва в работата. Не хапе, да знаете Joy

Литъл, ако промениш данните на Уси в графите талия, ханш и бедро от 96 сега 84 ... на 84/-11; 106/-7 и 61/-5, ще можеш да свиеш графите и тогава прасците и бицепсите на някои девойки ще се вместят в страницата.
Ралчето сме го пропуснали, но тя май не е давала мерки досега.
А графа октомври Crossing Arms Що е празна!?
Ето ударничките:
    Били          - 1,5
    Ванчето    -2,1   
    Птица        -1    (брей, и аз на дъската на славата веднъж Party)
    Evich          -1
    Huffmman  -4   Shocked
    Goldy          -0,2   Laughing
    Marieta       -3   Hug
    Millla           -2     Peace
    Marche           -1
    Pinki            - 0,7

Такааааа, а Зетчето ни е за  newsm66, но няма да я срамим публично. То не се знае другите, дето си траят скромно, как са всъщност Wink
Общата ни равносметка  е ГОЛЯМ застой, да знаете newsm78 Асса вместо да пуши Crossing Arms,  да идва да строява редици, че само нея слушаме Joy
Някой нещо питаше в старата тема, но забравих кой и какво. Сега отивам да проверя.

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 12:40 от птица

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Хайде и аз в темичката   bouquet

# 20
  • Мнения: 13 770
zdraveite na vsi4ki.mojeli da mi kajete v kakvo se sastoi tazi dieta.  bouquet  bouquet  bouquet

Това не е диета. Всеки следва някакъв свой режим - Дюкан, ВМ-НВД, диети на диетолози, собствени измишльотини и т.н., а в темата обсъждаме въпроси свързани с диетичното хранене, отслабването, хвалим се, критикуваме се и си споделяме. И тъй като отдавна сме заедно, диетичните въпроси са вече обсъдени, на критиките и хвалбите особено внимание вече не им обръщаме, та май главно си споделяме Mr. Green Абе, другаруваме си, значи Peace

За тегленето на външните кантари. Аз, след като се претеглих на онзи говорещия кантар, у дома се събух и съблякох, сложиш си всичко в торбичка и си я премерих Crazy Ми тъй, де - чанта, яке, дънки и обувки.... Знаете ли колко тежат Laughing Не знаете, ама няма и да ви кажа Mr. Green

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 15:31 от птица

# 21
  • Мнения: 4 806
Асса, вместо да пуши Crossing Arms,  да идва да строява редици, че само нея слушаме Joy

дойдохме си на думата, дето се вика...
Птиче, с радост ... (кхъм, не, не съм садист) обаче много ми е кривинделесто постоянно да държа сметка. Всъщност не съм такъв човек (или поне си мисля...  Mr. Green ).

...

нещо много пъти започвам да пиша разни работи и не ми потръгва ... май е добър признак, че не бива да го правя  Mr. Green

... Птиче, по повод теглене с дрехи и други работи ... не знам, но предполагам ... пробвала съм и не виждам смисъл да го правя ... трябва да е "при равни други условия"... например като Мимито ... вярно с маратонки, ама всеки път с маратонки ... иначе нещата тежат много повече, отколкото очакваме.
Апропо, де е Мимито?

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 12:47 от Асса

# 22
  • Мнения: 13 770
...
Птиче, с радост ... (кхъм, не, не съм садист) обаче много ми е кривинделесто постоянно да държа сметка. Всъщност не съм такъв човек (или поне си мисля...  Mr. Green ).

Не си, не си Stop Хубав човек си ти, строг, но справедлив Peace

Хихихи, подмазах се, сега мен няма да ме закачат newsm68 Другите му мислете ppp

Мими е затънала в ремонт у дома. Търси работа и явно не е в настроение. Ние обаче си я мислим и стискаме палци да реши проблемите по-бързо !

# 23
  • Мнения: 4 447
А като се зачета в таблицата - Лейдито ми липсва много. И Тейс също. Силви много рядко пише...
А Дика, какво става с нея? Защо няма да идва на срещата?

И Пиле, не размахвай бухалката към Зетчето. Има по-заслужили за нея. Аз например. Тя все пак е на пейката на семиците, при това в края...

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Честита ни нова темичка!
Браво на авторките й, на творческият им колектив.  Hug

Вчера- нережимна.  Confused
Днес- засега съм ОК.
Закуска- 2 кивита, обяд зад. зеленчуци с мъничко масълце и сметана.
Кафета с мед и вода- доста, второто- в особено изобилие.
За следобедна закуска съм си приготвила кисело мляко или " Активия". Каквото ми хване ръката.
Вечеря- не знам, има някакво пиле с домати в нас, но може и да не го ям, ша видим. Със сигурност обаче ще има винце. Червено. Открих сезона.
За сметка на бирите.

# 25
  • Мнения: 2 331
Литъл, имам нова цел, че на 55 кг. пак съм си кръгличка. Ще гоня 50 кг.
Боли ме днес глава и не съм гладна.Наливам се с кафе с мляко.Хапнах малко месо, ама не върви.Пих хапче, ама....
ВОДАТА- напомням само!
А вино и аз искам, ама не ми стиска, че тия моите кила...много са, бе!

# 26
  • Мнения: 2 897
Хиледи милиони трилиони благодарности!
Мина по-добре от очакваното!
Бях се настроила за пълна трагедия!
Пак благодаря!
Супер сте!

Хах пуснах отговора преди да прочета мненията назад.
То само Роси ми е стискала палци и никой друг..
Ура за Роси!

# 27
  • Мнения: 13 770
Coffee time Laughing



Били се настърви Rolling Eyes Колко си височка или нисичка Laughing

Дени, мола, мола Naughty Всички стискахме палци, но не казваме, да не те урочасаме Stop
Ко да стискаме, като всичко си си научило Laughing

На Умма винаги ми е харесвало менюто. Дали да не я цаня за личен диетолог newsm78

# 28
  • Мнения: 2 897
Coffee time Laughing



Били се настърви Rolling Eyes Колко си височка или нисичка Laughing

Дени, мола, мола Naughty Всички стискахме палци, но не казваме, да не те урочасаме Stop
Ко да стискаме, като всичко си си научило Laughing

На Умма винаги ми е харесвало менюто. Дали да не я цаня за личен диетолог newsm78

А добре, щом сте стискали, даже сте 2 пъти супер   bouquet!
Ох, аз чак имам сърцебиене от недоспиването.
Хапвам си обяда - пилешки бучета с моркови сготвени в плик на фурна и може би малко салата с маслини и лягам да спя.
Довечера още нощни подвизи.
За петък резервирам палците от сега.
Като дойде време ще напомня  Crazy!

# 29
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Следобедната закуска биде изядена.
" Изгоря" киселото мляко, че нещо не ми се яде сладко...
Да ви кажа, как си го "готвя" в офиса- кис. мляко де.
Взимам едно от малките пакетчета готови супи- гъбена с крутони. И си сипвам по малко в млякото.
Знам, че готовите супи са вредност, но все пак да не изпадаме в крайности. По- добре е от Мак Доналдс, нали  Embarassed Премерен риск. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт