Отговори
# 1 845
  • Мнения: 2 137
Да имах предвид Акварел срещу Черно море, казаха ми, че е караоке, ако са ме излъгали и аз ви лъжа  Rolling Eyes То ясно, че няма да пея, но сякаш не искам и друг да ми пее, особено някакви си поп-фолк парчета...Имам време да помисля все пак, благодаря Simple Smile Иначе Арабела е неотразима както винаги!  ooooh!
Да, караоке е.Една година там празнувахме на щеката р.ден!ходили сме и вечерно време възрастни.Ако си по-нахална, няма как да се изявят фолкаджиите WinkНие пяхме рок парчета и дискотечни хитове срещу 20лв. за дижейя Peace
Да, ясно ми е, че не трябва да си плащам за нещо, което трябва да е без заплащане допълнително, но ни беше готино и пеещо Joy

За Арабелла трябва само мълчание Whistling

# 1 846
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Някой да има отзиви за Noti? Намира се в новата сграда срещу Общината.

# 1 847
  • Мнения: 2 590
Някой да има отзиви за Noti? Намира се в новата сграда срещу Общината.
Същото щях да питам и аз. Сградата на Уникредит Булбанк, нали.

# 1 848
  • Мнения: 33


Посетих "Noti"  веднъж и отзивите ми са умерени... Кухнята е ок, напомняше ми Модера през цялото време не знам защо. Гъшият дроб беше тънък и малко сух, но ризотото беше както трябва. Към чийз кейкът за десерт също нямам забележки.
Обслужването е добро, (мисля че са "дръпнали" персонал от Рапонги),  но още не са подредили докрай обстановката,  лъхаше студенина някакси, нямат и подредена организация, непрекъснато се щураха насам-натам сервитьори, управители. Имаше проблем и с обхвата на мобилните телефони, казаха че до дни и това ще е наред.
В средата на заведението има бял роял, микрофон и след 7 се появи един господин да го настройва, предполагам че има жива музика след 8(явно оттам идва и името "Ноти"), но ние бяхме на ранна вечеря и не дочаках представянето му.
В обобщение: очаквах повече, но не съм разочарована, ще повторя, но няма шанс да ми стане любимо.

# 1 849
  • Варна
  • Мнения: 1 849
А как са цените там?

# 1 850
  • Мнения: 33

Вечеря за двама: две салати, две предястия, едно основно (риба) и два десерта с малка бутилка вино (375 мл) - 80 лева.

# 1 851
  • Варна
  • Мнения: 67
Аз да се оплача от Годзила, бяхме голяма компания с приятели, които настояха да хапнем там....поръчах си лазаня - голяма грешка!

Гледам, че е имало чистка - почти всички следи от Арабела са заличени  Laughing

# 1 852
  • Варна
  • Мнения: 1 849
Вечеря за двама: две салати, две предястия, едно основно (риба) и два десерта с малка бутилка вино (375 мл) - 80 лева.
Благодаря   bouquet

# 1 853
  • Мнения: 262
и аз му се каня на това Ноти....ще видим Simple Smile

# 1 854
  • Варна
  • Мнения: 1 744

Вечеря за двама: две салати, две предястия, едно основно (риба) и два десерта с малка бутилка вино (375 мл) - 80 лева.


Мерси и от мен. Явно другата седмица ще го тестваме.

Пробвахме Пахис. Хмм... Беше вкусно, обаче имаше по 1-2 порции от блюдо Simple Smile Винената листа е под всякаква критика - хаотичен избор, дори изброените в менюто невисококласни вина липсваха, цените са по няколко пъти. Голям пропуск.

# 1 855
  • Варна
  • Мнения: 522
Предложете ми хубава Чайна във Варна.  bouquet
Знам само на Мусала.

# 1 856
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Това е.
Освен Мусала има и едно магазинче за чай и кафе на ул. " Дръзки", № 29 - Brasserie. Пак същите хора отвориха кафене зад ВИНС на ул.Л.Каравелов.
Не е точно чайна, но предлагат много хубав чай.
Сетих се още нещо - хубав чай по правилата предлагат и в Натюрел, Бр.Шкорпил 26

Последна редакция: нд, 07 мар 2010, 13:57 от Приятно ми е - Богиня!

# 1 857
  • Мнения: 301
Много хубав чай пих в NOA кафе в Мол Пловдив.  Разбрах, че ще ги има и в Гранд Мол във Варна, но след няколко месеца Wink

# 1 858
  • Мнения: 2 478
Вчера минах покрай новият ресторант срещу Общината, но по външен вид реших, че е пред откриване. Не разбрах, че работи. Ще го посетя скоро.

# 1 859
  • Мнения: 1 754
Здравейте, дами! Да ви попитам за отзиви за вино клуб "Дарзалас"? Ако някой има впечатления, моля да сподели. На 8 март ще бъда там и ми се иска някаква настройка предварителна поне да имам. Благодаря ви!   bouquet

П.С. Никой ли не е ходил..? Надявам се на отговор скоро, че утре вече ...  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 07 мар 2010, 20:32 от ventolin

Общи условия

Активация на акаунт