Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 428
препоръчвам Калимански хан и Барите до с. Чернево Peace

Къде се намира Калимански хан?

# 46
  • Мнения: 274
Аз обожавам Камелия, кухнята е страхотна и визията също, а за богато меню ....- още не съм успяла да пробвам всичко.

# 47
  • Мнения: 17 407
Къде е Петте Кьошета? Мога да препоръчам също една механа, но е в Кранево- "Извора" се казва, супер кухня и обслужване.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 428
Петте Кьошета е на ул."Граф Игнатиев" , мисля че 27 беше номера, но не съм сигурна. Под Патентното ведомство.

# 49
# 50
  • Мнения: 7 914
я да се запиша за темата, че докато си отида във Варна всичко ще се е променило Rolling Eyes

# 51
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
препоръчвам Калимански хан и Барите до с. Чернево Peace

Къде се намира Калимански хан?

село Калиманци, но съм много зле с ориентацията Embarassed и не мога да ти кажа в коя посока от Варна е

# 52
  • Мнения: 127
Това Сатори къде се намира?
А механа Амброзия?
Сатори е на ул. Цар Асен под Цар Освободител Peace
дяда Никола е над Електрон

# 53
  • Варна
  • Мнения: 428
А някой да е ходил в японския ресторант / суши бар ли е, незнам , в района на Спортна зала - срещала съм разни реклами в нета. Някакви отзиви за там?

# 54
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Въй втасахме я, в Старо село утре частно мероприятие - не допускат други гости, чевермето се въртеше днес,че чак ми се искаше да остана на момента.
В евъргрийна заето до неделя няма места.
Ами сега?
Май ще ходим с мъжо някъде двамата утре, а ще оставим за събота в Старо село.
Сега трябва да измисля пък с мъжо къде да идем.
А механа амброзия къде е -че той много претенциозен и как е?

# 55
  • Мнения: 17 407
Писах по- назад къде е. Под земята е обаче, не е много голямо помещението. кухнята е много добра, обслужването- също.

# 56
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз нещо съм станала капризна.
Тоскана, пицариите, китайските ресторанти, капитан Кук, Мр. Баба, Двата БМа, Пицикато във всичките все нещо се е случвало  Rolling Eyes гонили са ни, буболечки в манджите, отказ за повече столове, бла-бла.
Май само не съм се разочаровала много от Пастария и Грузинския.
А такива в нашенски стил не ми допадат на настроението  Laughing

# 57
  • Мнения: 44
От всичко прочетено досега се съгласявам единствено с B@M градината - много добро обслужване и кухня, добавям и Парми, поради същите причини. Учудвам се на добрите отзиви за Сатори, Старо село, Буров и Капитан Кук - за мен най-общо казано - цените не отговарят на качеството и най-вече на обслужването. Повтаряли сме там и винаги сме се разочаровали, затова не експериментираме повече:)

# 58
  • Варна
  • Мнения: 428
На мен пък нито един БМ не ми харесва, всичко пържено, панирано...пфуууу

# 59
  • София
  • Мнения: 2 530
Не съм от Варна, но когато съм там най-обичам да ходя на Морска гара в Рибния ресторант или в " Чифлика" до делфинариума.

Общи условия

Активация на акаунт