Ботуши-гаранция

  • 3 238
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 491
.:.Stef.:. толкова по-зле за пловдив. аз съм от провинцията, тук за 60 лева малко трудно намираш всекидневна обувка и не в бутиците, в обикновен магазин за обувки Peace

# 16
  • Мнения: 9 094
В Смолян цените варират от 40 до 120 лв.
В Пловдив - от 50 до ...много.
Въпрос на магазин, марка, желание за търсене.
Един и същи чифт ботуши може да струва 60 на Иван Вазов и 100 на главната, а двете са едно до друго. В квартален магазин за обувки пък цената може да е към 50. Цените са изкуствено завишени масово, затова цената не е показател за качество.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Пробвай, нищо не губиш.
Миналата седмица си купих обувки и заедно с тях от магазина ми дадоха и резервни капачки за токчетата.
И наистина, цената в случая няма никакво значение.
Това, че някой си купува ботуши или обувки от скъпарски магазин, не означава, че няма да се намерят на Илиянци  на половин цена.

# 18
  • Мнения: 2 700
За отлепване не съм сигурна, но за дефект на подметката срокът май даже е 3 месеца, което не го пишат по гаранциите (да не ви заблуждавам, но имаше някаква цака). Миналата година си купих боти, с които карах колата. Подметката се беше спраскала точно по средата, очевидно където натискам педала. На секундата ме питаха дали искам да ми ги заменят или да ми върнат парите.

# 19
  • Мнения: 8 242
Иди си искай правата - щом имаш гаранция - действай да не я изпуснеш  Peace
А за цената - 60лв. са си достатъчно много за бутуши.. Не знам в София с какви цифри сте свикнали, ама за тука си е доста  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 149
Могали и в тази  тема                  да напиша, че            няма         значение колко       пари      си     дала /прецакахКЛАВИАТУРАТАмоляДАмеИЗВИНИТЕ/
ВАЖНОТОеЧЕиматГАРАНЦИЯиСАМИсаОПРЕДЕЛИЛИценатаОТ 60 лв ИтрябваДАгарантиратКАЧЕСТВОс/у60лв.         НЯКЪДЕдаПИШЕ "НЕочаквайтеДОБРОкачество,защотоСМЕси сложили надценка замо200% Naughty.
ТОВА е 1/3 от майчинството на месец и  кой казва, че са    малко пари за обувки?
Според моите критерии това                  е добра цена, може би реална за ботуши.
Та мани кой от   къдеСИкупуваСКЪПАРСКИобувки,аСИтърсиПРАВОТОкато             купувач.

# 21
  • Мнения: 14 491
не съм казала нищо против това да си търсиш правото като купувач и потребител. закона защитава този, който е дал и 60 и 600.
за мен обаче 60 лева за ботуши е цена говореща за ниско качество, както се и оказва в случая.

Общи условия

Активация на акаунт