Как си почиствате ламината

  • 13 507
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 439
Прахосмуч + моп с Пронто.

# 16
  • Мнения: 753
Прахосмуч + моп с Пронто.
или Мр. Пропър

# 17
  • Мнения: 386
всеки ден не е ли малко множко бе, жена
глей къф форум-слънце, докато обиколиш темите и то.... мъжа ти звъни на вратата  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 186
Дразни ме бе хора..... Whistling като гледам тия трохички и други дребни храни по земята и грабвам парцала да бърша....всеки ден си викам че днес няма да чистя ама не се получава...човърка ме отвътре Laughing
На детето не му пречат изпаренията както ме питаха по горе защото аз винаги чистя когато тя заспи и то чистя на отворен прозорец....детето като се събуди вече е достатъчно проветрено Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Прахосмуч + моп с Пронто.

По същия начин и не остават никакви следи.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 478
Разтварям Пронто във вода и после със стирката но добре изцедена.

# 21
  • Мнения: 1 209
как ли , ами ли4но с пронто , кофа и парцал на пръ4ка Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 237
Аз започнах работа в немска фирма,внасяща професионални препарати за почистване на ламинат и паркет,както и всякакви подове.В неделя заминавам за Германия на обучение във фирмата и смятам директно от завода да си взема препарат за почистване.
Та това ще е моето решение за почистване на ламината у дома.

# 23
  • Мнения: 506
прахосмукачка и после вода с прах за пране/Персил,реших,че така е най-безопасно за малчо,който лази и на паркета все още му няма нищо Wink

# 24
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
А някои го правят така:

# 25
  • Мнения: 8 999
а като напръскаш с пронтото- не ти ли остават пръски/петна, въпраки, че разнасяш веднага с парцала?

Ми, не ми остават. Лошото е, че дори малко в повече се полира и засиява! Докато му мине първоначалния ефект на Пронтото, трябва много да внимаваме как ходим /и с какво сме обути/, защото много се Лъззззга. Става изключително красив, но и опасен.

# 26
  • Мнения: 1 186
а като напръскаш с пронтото- не ти ли остават пръски/петна, въпраки, че разнасяш веднага с парцала?

Ми, не ми остават. Лошото е, че дори малко в повече се полира и засиява! Докато му мине първоначалния ефект на Пронтото, трябва много да внимаваме как ходим /и с какво сме обути/, защото много се Лъззззга. Става изключително красив, но и опасен.
Peace
Затова аз от едно известно време ползвам само ЕМСАЛ за ламинат ......а днес пробвах и от същата серия---за праха по мебелите и е страхотно.....много съм доволна от тези продукти Peace

# 27
  • Мнения: 1 632
И аз ползвам ЕМСАЛ и бърша с гъба.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 447
И моя ламинат стои като замазан!Чистя го със стирка и мр.пропър.За колко време стига Пронто антистатик?Ще ги пробвам тези микрофибърни кърпички! newsm10

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 20:52 от valqdenis

# 29
  • Варна
  • Мнения: 447
С прахосмукачка, а когато преценя, че се е опетньосал /нашият ламинат е толкова шарен, че трудно му личат петната/, го минавам с микрофибър парцал /има едни на дръжка, много удобни и поврътливи/ леко влажен, или сух, а преди това пръскам с Пронто антистатик /за дърво/.
За колко време ти стига пронто? newsm28

Общи условия

Активация на акаунт