Сървайвър 3 част

  • 17 155
  • 467
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 329
Aaaaaa този Станислав, май мисленето не му се отдава много .... Гласувал според вижданията си, шматка. Ами вижданията не му ли сочат, че следващият е той, ако Барбадос не са повече - то акъл се иска......

# 61
  • София
  • Мнения: 4 294
Мда лошо стана че Дренски си отиде. Лошо.
Не се оправдаха нашите форумски искания  Crossing Arms

А относно играта - не ми хареса как стриптизьора играеше като
някакъв индианец, лазещ по земята, никой не повтори това което им показаха негрите.
Те кво ли точно показа, някакви стъпчици и леко поклащане.
Тва танц ли му викат те, ами да дойдат в Бг да им изиграем
едно хоро, пък тогава да ги видим тях.

Не може с такава игра да се печели правото на два гласа  Naughty
Виж за индивидуална награда, да, съгласна съм - обаждане до близък, разходка с яхта и т.н.
Но да дават танц, за такава важна награда като този тотем
даващ правото на два гласа, а не  Naughty
Ние да не сме в "Танцувай с мен", тва е Съврайвър, тук се оцелява.
Къв танц, кви пет лева  Crossing Arms

# 62
  • София
  • Мнения: 4 294
А тези човечета стриптизьора и Бъч, щото те са точно
мижитурки и не мога да ги назова хора, много нагли същества  Close

Стриптизьора би продал и майка си и баща си за пари.
Кво се жалва, колко борчове и заеми има, че пари му трябвали.
Ами вземи се в ръце, пък си изкарвай хляба като хората с достойнство.

Колко нагло използва Джина в танца, за да спечели той,
пък дори имаше и наглоста да си признае на племенния съвет.

А Бъч с изказванията си на съвета за пореден път доказа
колко вулгарно, нагло и долнопробно човече е  #2gunfire

# 63
  • Мнения: 3 818
И аз мисля, че снощната игра беше несправедлива - Георги е танцьор и дори изобщо да не танцува добре, той има овладени движения и е ествено да се справи по-добре от останалите.

Колкото за Дренски - не ми беше от любимците, но ми стана много мъчно вчера като го видях как преживява изгонването.

# 64
  • Berlin
  • Мнения: 11 315
според мен никой не танцува добре снощи. мноу ме е яд за дренски. още повече ме е яд на станислав. той мозък няма ли да мисли. newsm78 играта вече е сметкаджийска след сливането. Sad дано някой от барбадос (агонцев или дренски се върнат на финала). снощи на приятеля ми му хрумна, че може 1 от дрейк и 1 от острова на мъртвеца да са финалисти.т.е. така да се определят.

# 65
  • Мнения: 386
Леле,леле каква стана тя!Много лошо зо Барбадос.Много ме е яд,ама много.Първо Агонцев се издъни,а после изгониха Дренски,защо добрите игречи,защо?А пък и този Станислав как можа да направи така,просто нямам думи.А Лъчо е такъв стратег,че ми е бедна фантазията.А пък и тези как може такова състезание,та Костадинов е професионалист.Ох просто нямам думи.Само жалко за Дренски,той ми беше фаворит.

# 66
  • Мнения: 419
Aaaaaa този Станислав, май мисленето не му се отдава много .... Гласувал според вижданията си, шматка. Ами вижданията не му ли сочат, че следващият е той, ако Барбадос не са повече - то акъл се иска......
Станислав не искал да влиза в коалиции,но той ще е следващия според мен.

# 67
  • Мнения: 3 504
Не го отписвайте Дренски... знае ли се, може и той де са върне...

За Джина и аз се надявах да си тръне, но нали бях чула и клюките, че тя печелила.... и ето на остана...

# 68
  • Между хотелите
  • Мнения: 96
Значи да ви кажа и аз какво чух, не знам дали сте го обсъждали, но уж достоверно. Нали навсякъде се раздуха, че Джина ще спечели. И точно заради това, че някой неин близък го е казал или нещо такова, та нея ще я дисквалифицират и наградата ще вземе този, който е на второ място, а именно Агонцев.  Thinking

# 69
  • Мнения: 1 715
Аз също чух че някой от участниците е издал победителя и ще бъде наказан за това

# 70
  • София
  • Мнения: 15 489
Значи да ви кажа и аз какво чух, не знам дали сте го обсъждали, но уж достоверно. Нали навсякъде се раздуха, че Джина ще спечели. И точно заради това, че някой неин близък го е казал или нещо такова, та нея ще я дисквалифицират и наградата ще вземе този, който е на второ място, а именно Агонцев.  Thinking
Никой близък на участник или участник не може да знае кой печели.Само от екипа знаят,нали при тях са гласовете с урната.Или всеки от журито да е казал за кой е гласувал и така да се е разбрало кой печели.Иначе няма начин, но пък от журито са задължени да не казват за кой са гласували. newsm78

# 71
  • Мнения: 3 818
Е не помните ли, че по време на предишния Сървайвър също се говореше през цялото време за някакви слухове, някакви неща и накрая нищо от тях не излезе вярно.
Аз вече чух слух за почти всеки, че е спечелил. Тоест, който и да спечели оттук нататък, все един слух ще бъде верен Laughing

# 72
  • Мнения: 803
И аз съм чувала слуха, че Джина ще бъде дисквалифицирана, но на второ място бил стрийптизьора и с наградата щял да строи фитнес. Crazy

# 73
  • Мнения: 3 504
А така, наистина слухове разни... нали преди имаше гласуване с sms-и и зрителите решаваха.. Аз първия Сървайвър не го следях толкова

# 74
  • Мнения: 386
Имам един въпрос????Защо не дадoха кой против кой е гласувал,друг път винаги го правят?Да няма нещо гнило newsm78?

Общи условия

Активация на акаунт