Виртуален маскарад

  • 7 798
  • 227
  •   1
Отговори
# 135
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Ти па да се беше научила да пишеш, барем! Като си завършила осми клас, явно е, че Кирето е бутал яко пара.

# 136
  • Мнения: 3 405
Мими, не ги слушай.
Яд ги е.

# 137
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Така де, от Тутурлево си. Не си коренячка полскотръмбешка. Нали аз те назначих за сервитьорка в механата (механа "Бонжур ту жур", Полски Тръмбеш, заповядайте).
А ти за благодарност да се забъркаш с мъжа ми. Срам. Може дядо да ти бъде. Три внучета има и байпас.
Ох, не мога. Пак ми се разхлопа сърцето. От силикона трябва да е.

# 138
  • Мнения: 5 228
Иска ми се да ви направя една презентация за силикончето. Много е готино, излъчването се променя някак си. Дали бих могла да рекламирам малко, наоколо, тук?

Може ли да пипна?

# 139
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Виктоар, тесен ти е сютюеня, мацко. А главата лека, лека... и краката, вярвам, сами хвърчат, та се вдигат. Много сте ми ясни.

# 140
  • Мнения: 3 405
Естественно, Буги. Каква кола караш?

# 141
  • Мнения: 3 091
пиша колкото мога. за осми клас - толкова.

поне не се заяждам с новаците във форома.

Виктоар, силикончето в примоция ли е?

Френска, не съм работила нищо друго освен флейтистка в техникума в тутурлево. бъркаш мацка.  Peace

# 142
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
То се вижда, че пишеш колкото можеш...което не е много.
Спокойно, изпиши си мозъка, Няма да отнеме дълго.

# 143
  • Мнения: 5 228
Естественно, Буги. Каква кола караш?

Мога да карам всякакви коли. Да пипна ли вече?

# 144
  • Мнения: 3 405

Виктоар, силикончето в примоция ли е?
не разбирам за какво говориш, приятелко

# 145
  • Мнения: 3 405
Буги, извинявай, исках да питам каква кола притежаваш. Не мога да намирам думите на български.

# 146
  • Мнения: 5 228
Буги, извинявай, исках да питам каква кола притежаваш. Не мога да намирам думите на български.

Дай първо да пипна и после ще ти кажа. Обещавам.

# 147
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Баре един език да беше научила кат хората... Орално, орално и глей докъде се докара - една дума да не можеш да намериш... Срамота. Разгадах те, да.

# 148
  • София
  • Мнения: 7 097
Покажи си го, хора всякакви, някой може да се заинтригува.

Че то повече от това накъде да си го покаже? Добре, че мониторът ми е голям, че иначе ми излиза извън кадър деколтето й  hahaha
Освен това, току що един колега се наведе над мен.../по работа, естествено/ и щеше да колабира, като мерна аватара й... Crazy

# 149
  • Мнения: 3 091

Виктоар, силикончето в примоция ли е?
не разбирам за какво говориш, приятелко
нищо, ще ти пиша на лични

Принчипесо, моя мозък не знам колко е дълъг, ама твоя хич го няма. бучи си, не ми пречиш хич

Общи условия

Активация на акаунт