За мъжете и сълзите

  • 5 272
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
Не мога да разсъждавам по темата, защото не знам до каква степен е сериозността на положението...
Може да се е засрамил от постъпката си и да не знае какво да каже или направи, за да поправи нещата  Thinking
От тогава как се държи?
Все едно нищо не се е случило.

# 16
  • Мнения: 474

Може да не е знаел как да реагира...Мъжете не ги бива много в успокояването. Изобщо, чувстват се неловко в присъствието на разплакана жена и реагират странно за нас понякога.
По принцип съм склонна да приема тази странност на мъжете,
но когато си обидил някого до там, че да го разплачеш,
редно би било да се извиниш или да го успокоиш. Така си мисля. Но явно греша.
Хриско - и моята половинка ме остава да си плача, и аз мисля като теб, но .....МЪЖЕ - можеш ли да ги разбереш.......

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
когато плача, моят мъж винаги е до мен и ме успокоява. не го изисквам от него, просто му идва от вътре. обичам го Heart Eyes той също плаче понякога,не се крие, не го е срам. в такива моменти и аз съм до него. плача ли аз, плаче и той и обратното. неговата мъка е и моя мъка. при нас всичко е общо. дори и сълзите

# 18
  • Мнения: 268
Джейни, отде го намери такъв чувствителен твоя  Heart Eyes
За съжаление по нашите географски ширини.. такива са рядкост! Няколкото пъти, когато съм изпадала в такава ситуация, реакцията на мъжа ми беше същата - обърна си се и ме остави да си рева, излиза или от стаята или от вкъщи  Crossing Arms! Ми какво да ти кажа.. аз мислех, че само моя е такъв, а то какво излезе  Thinking. И мен ме е вбесявало това поведение неговото, но явно наистина при такъв изблик на чувства, за повечето мъже е по-добре да се направят на ударени и да гледат да са по-далеч от бурята, докато отмине и после - все едно нищо не е било..

# 19
Честно казано поолекна ми, че не само аз съм се оженила за инфантилен мъж...  Rolling Eyes
Аз лично за първи път срещам човек, който не се трогва от страданието.
Не знам, вероятно моите очаквания се разминават с действителността.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз лично за първи път срещам човек, който не се трогва от страданието.

Не съм убедена, че не се трогва...
Може да не може да те гледа как плачеш. Да се чувства объркан до такава степен, че да предпочете да излезе...
Не винаги нещата са такива, каквито изглеждат...

# 21
Ей това не го разбирам - можеш да разплачеш, а не можиш да гледаш как плачат...  Rolling Eyes
Не знам, странна ми е тази реакция. Аз по принцип смятам, че човек трябва да показва чуствата си,
какъв е смисъла да му е мъчно, че на мен ми е мъчно без да ми го покаже...

# 22
  • Мнения: 366
Няколко пъти съм ревала по негова вина разбира се. Той обикновено не го взима насериозно. Казва ми,че съм глезла и да не си мисля, че като цивря, той ще се чувства виновен. Гадното е, че детето ме вижда и това много ме тормози.

# 23
  • софия
  • Мнения: 2 140
Плакала съм,но не по негова вина,той се натъжава като ме види да плача.Винаги ме гушка,за да ме успокои и утеши.

# 24
  • Мнения: 750
Джейни, отде го намери такъв чувствителен твоя  Heart Eyes
За съжаление по нашите географски ширини.. такива са рядкост!
Не е българин!
Това обяснява всичко! Mr. Green
Харакири ще си направи за мен! bowuu

# 25
В момента се сещам за заглавието на книгата "ЗАЩО МЪЖЕТЕ ЛЪЖАТ А ЖЕНИТЕ ПЛАЧАТ" продължението на "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния".
Та мъжете се вбесяват, когато жените плачат, защото го отчитат като МАНИПУЛАЦИЯ, т.е. като няма аргументи жените изкарват сълзи и това вбесява мъжете, не че са безчувствени или някакви извънземни.

# 26
  • Мнения: 27
Аз също не рева пред мъжа си винаги гледам да отида в другата стая .Но като се случи да ме види реакцията му беше  " сега да не се разцивриш" и аз си отидох в другата стая , той не ме последва. като се успокоих отидох при него и все едно нищо не беше станало, явно така им е по лесно.

# 27
  • Мнения: 750
Аз също не рева пред мъжа си винаги гледам да отида в другата стая .Но като се случи да ме види реакцията му беше  " сега да не се разцивриш" и аз си отидох в другата стая , той не ме последва. като се успокоих отидох при него и все едно нищо не беше станало, явно така им е по лесно.
Това е за мъжа ти,специално от мен! ritnik

# 28
  • София
  • Мнения: 175
Не обичам да плача, ма като ревна направо му подгизва рамото  Heart Eyes Аз съм си една такава лигла, искам да ме гушне, на него му е кеф, че не се караме и нагласяваме някак нещата. Flutter

# 29
  • Мнения: 295
Плакала съм,но не по негова вина,той се натъжава като ме види да плача.Винаги ме гушка,за да ме успокои и утеши.
[/quote
И за мен важи това

Общи условия

Активация на акаунт