Кога извеждате децата си, след като в ДГ не ги извеждат зимата?

  • 3 822
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 288
Добре че не ги извеждат, те и без това постоянно боледуват като са на градина , а ако ходят и навън, незнам ...

Една от причините за многото болести в градината е НЕизвеждането ...

... Що се отнася до заразяването с вирус (т. нар. настинка), няма нищо общо с излизането, даже е по-вероято да се случи, ако детето НЕ излиза, защото лигавицта на носа му изсъхва и по-лесно пуска вирусите в организма, а в едно затворено помещение като ясла или детска градина те са в изобилие.
Peace Peace
Аз също мисля че децата трябва да се извеждат навън.Стига да няма мъгла и дъжд не виждам какъв е проблема.Но явно на някои госпожи не им се занимава #Cussing outПри нас също не ги извеждат много,добре че не работя събота и неделя за да се разхождаме повече

# 76
  • Мнения: 4 406
обикновено обикаляме 20 мин из квартала. градината е твърде близо, прибирането не мога да го броя за разходка. оставям си всеки ден нещо за пазаруване от близко магазинче и така оправдаваме разходката  Laughing
и на мен ми се иска да извеждат групата навън, но ми е ясно, че 1 госпожа не може да облече добре 30 дечица, да им върже ботушите и пр.

# 77
  • Мнения: 7 263
Големия и сам излиза за по половин час на ден. Малкия ги извеждат общо взето от занималнята. Събота и неделя камъни да падат поне по час са навън, ако не ходим на Витоша или в някой парк - там и повече седим. Когато падаше първия сняг бяхме сам сами в огромната градинка до нас и много се чудех защо няма други дечица беше страхотно.

# 78
  • Мнения: 472
За съжаление явно е масова практика в яслите и градините зимно време децата да не се извеждат навън, уж да не се разболяват. Да ама дъщеря ми, докато не я дадох на ясла на 2г.4м. си я гледах сама и почти не сме пропускали разходките навън. Докато беше в количка и времето позволяваше я извеждах, тя си спеше, а аз обикалях из улиците, за да се стопля. И не ми е боледувала. От както я дадох на ясла-1 седмица е там, 1 седмица е болна вкъщи. А иначе се опитвам да компенсирам през уикендите, като имаме програма-разходка на вън, театър, пак разходка и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт