Gizia

  • 10 885
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
mnogo gotinana marka iskam da razbera oficialnite rokli na kakvi ceni varvqt ako sa do 1000 6te e super pls nqkoi ako znae da pi6e Peace

# 16
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Нищо не ми хареса... Crossing Arms

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Цените са от рода на 300лв.панталона и още толкова блузката.Е,може и да се намират неща за по 200лв.,но като цяло са такива сумите там.Дрехите им са хубави,но не чак толкова според мен.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 841
Днес съвсем случайно открих, че и в София вече има магазин Gizia, намира се горе-долу срещу бутика Aggata на Алекс Раева. Улицата е Ангел Кънчев.

# 19
Pls nqkoi ako minava prez tozi magazin da vidi kolko sa roklite mnogo 6te sam vi blagodarna pi6ete mi:))

# 20
izvinqvai razbra li po kolko varvat roklite,nqma li nqkakvo namalinie.... Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 3 841
Един-единствен път влязох в този магазин, но кичът ми идва в повече. За цените на роклите обаче никаква представа нямам. Не са евтини, в никакъв случай.

# 22
Zdraveite. Ot 2 godini sam fenka na Gizia. Imat strahotni rokli, kostyumi, bluzi... neshata koito sam si kupuvala ot magazinite im v Plovdiv sa s strahotno kachestvo. Ne sa evtini no si zasluzhavat. hubavo e che otkriha magazin v Sofia. A za tezi koito pitat za cenite na roklite zapochvat ot 580 lv.

# 23
  • Мнения: 8 917
Само на мен ли не ми се отваря сайта? newsm78

# 24
  • Мнения: 14 490
Само на мен ли не ми се отваря сайта? newsm78

и на мен не ми се отваряше, ако напишеш само gizia.com ще ти се отвори. пък и малко са се престарали с флаша и като цяло сайта не функционира добре.
на мен също ми се струват прекалено екстравагантни, дори за вечерно облекло, не знам на какво парти трябва да си канен че да идеш така облечен.
аз харесах само едно дънково сако.

# 25
  • Мнения: 6
искам да попитам в софия магазина само за вип клиенти ли е и роклите от колко до колко лв са

# 26
  • София
  • Мнения: 3 841
А, за ВИП клиенти друг път. Всеки може да си влезе и разглежда.

# 27
За информация на всички магазините са в Пловдив и София.в пловдив са в Новотела и на Петко Каравелов 20,а в София на Ангел Канчев 17.Цените на роклите са различни,от 600 нагоре.Дрехите са с много добро качество и с камъни сваровски.Магазина в София не е само за вип клиенти,всеки може да го посети.Ако някои има въпроси може да му отговоря.

# 28
v4era u4astvah na tqhno reviu i edna roklq e ot roda na 1500 leva, ima qkenca po za 600-700, ima6e i edna mnogo hubava kojena nametka za 1600 leva...
Skupi sa ne6tata sravnitelno de...

# 29
  • Мнения: 3 910
За информация на всички магазините са в Пловдив и София.в пловдив са в Новотела и на Петко Каравелов 20,а в София на Ангел Канчев 17.Цените на роклите са различни,от 600 нагоре.Дрехите са с много добро качество и с камъни сваровски.Магазина в София не е само за вип клиенти,всеки може да го посети.Ако някои има въпроси може да му отговоря.

Защо ли ми се струва, че това е собственичката на магазина - г-жа Антония А. ? Защо ли се свени да влиза със собственото име? Защото си е чиста проба реклама. А за реклама се плаща. Или не успява да се reg-не. Тази жена дали се научи да пуска договори? За трудови договорчета си говорим, да не помислите нещо друго? Че то хубаво "вип" тая-оная, ама ...трябва и специално отношение и към клиент, а и към персонал, за да обслужва той този "Вип" клиент с полагащото му се търпение и уважение. За 200 кинти без договор няма да стане. Сега ако вече са 300 пак добре. Защото аз отдавна беше времето когато съм работила  там.  Laughing И все пак това е една пета от цената на една рокличка. Има само едно определение за това и то е  - сива икономика. Или всъщност зависи от гледната точка. Някой би възкликнал: "Като нямат хляб да ядат пасти." Забележка: "Магазина в София ..." - изпълнява действието...т.е. пълен член. Ха ха. Ето тук в темичката е писала и Naomi. Мен лично ме е поправяла веднъж за грешка в бързината.
Serpentine, и аз съм на същото мнение дори и без личното си отношение. Амбициозна турска фирма дето си мислят, че като сложат цени като за италианска стока и...току виж това ще я превърне фирмата от турска в италианска. Като на пепеляшка тиквата дето станала на карета. Определено са по-скоро за изпълнителки на фолк, нещо такова. Имат си и хубави неща, но много кич много нещо наистина. Обаче претенциите са големи. С усмивка си спомням една от тия претенции на собственичката към персонала..."някой е носил тази дреха"! Боже опази. Аз ходя с обикновени спортни дрехи, скромни, на скромни цени. Няма в тая фирма нещо дето ще им се върже.  На мен това би ми стояло "като на свинче звънче". Аз като цяло съм нелошо "свинче". Проблемът е, че много лъскаво звънчето, бе.

Общи условия

Активация на акаунт