Александрия - Врата на Египет - 8

  • 39 248
  • 345
  •   1
Отговори
# 330
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ти не виждаш т бирите!! май в повечко ви дойдха замъглиха погледа ти прекрасен!!!  Flutter Hug

# 331
  • Мнения: 3 461
Ти не виждаш т бирите!! май в повечко ви дойдха замъглиха погледа ти прекрасен!!!  Flutter Hug

Е, сега с избистрен поглед, вече го виждам. Laughing Искаш да скриеш лъвския си бяс зад едно малко невинно коте, пък било то и с коледна премяна? Mr. Green Heart Eyes

Трябват ми няколко урока  по комп., плащам с диета. Laughing

# 332
  • Мнения: 3 461
Братовчедите на Катето сервират кафето ви тази сутрин, почерпете се, ако не ви е страх. Laughing

# 333
  • Мнения: 1 184
Братовчедите на Катето сервират кафето ви тази сутрин, почерпете се, ако не ви е страх. Laughing
Щом каката с червената опашка не я е страх, и аз ще опитам  Twisted Evil  Joy. Давай го насам, че ми е жизненоважно  Mr. Green.

# 334
  • Мнения: 11 747
pina, де да бяха само кувейтците повечето са така в този регион, поне местните...стандарта е друг.

Като стана въпрос за пластичните операции, май доста от известните им ливански певици имат такива, беше ми попаднал един материал в нета и ги показваха "преди" и "след", вкючая и така популярната Нанси Ажрам  Wink
О,тя Нанси Ажрам преди и след няма познаване...друг човек е!Аз много я харесвам - след и как пее  bowuu


Благодаря за бирата! Hug
Аз много не обичам,предпочитам вино,но щом е египетска,правя изключение! Peace

# 335
Момичета, нямаме нова тема!!!
Все още Джоя да пусне нова тема и следващата ни дестинация ще е по-наблизо!!!! Hug

Всеки има право да си пуска каквито теми си иска!!!! Нашата поредица си върви.
Успоредно с Александрия - Врата на Египет - 8, си върви и темата за тунис - 9 част.
Сега чакаме Джоя да пусне За Милано - 10 част.....
Всеки ден във всеки под форум си изникват многобройни нови теми....Всеки си пише там където му е интересно!

ЛИНК НЯМА, ЗАЩОТО ВСЕ ОЩЕ НЯМАМЕ ПРоДЪЛЖЕНИЕ!!!

Ще си хортуваме тук и ще си чакаме мирно и кротко Джоя, без да я
притесняваме!!!!! Hug Hug Peace

Здравейте, сори за закъснението, но тези дни нямах грам време.... днес Ще я пусна обеЩавам ...  Embarassed 

# 336
  • Мнения: 11 747
Момичета, нямаме нова тема!!!
Все още Джоя да пусне нова тема и следващата ни дестинация ще е по-наблизо!!!! Hug

Всеки има право да си пуска каквито теми си иска!!!! Нашата поредица си върви.
Успоредно с Александрия - Врата на Египет - 8, си върви и темата за тунис - 9 част.
Сега чакаме Джоя да пусне За Милано - 10 част.....
Всеки ден във всеки под форум си изникват многобройни нови теми....Всеки си пише там където му е интересно!

ЛИНК НЯМА, ЗАЩОТО ВСЕ ОЩЕ НЯМАМЕ ПРоДЪЛЖЕНИЕ!!!

Ще си хортуваме тук и ще си чакаме мирно и кротко Джоя, без да я
притесняваме!!!!! Hug Hug Peace
Аз имам основно пръст тука май!Понеже Сирия и Ливан и т.н. ни се вписват концептуално и не направих разлика... - верно,че не е номерирана.
Темата не е лоша все пак,интересна е и така.
Като новобранка тука,явно нещо не съм схванала с порядките  Thinking

# 337
  • Мнения: 914
Katyadjin
темата за Магриб араби си е наша ,
щом се освободя ще си я продължим  Peace
Не съм забелязала да сте допринесли нещо за нея  Naughty
Не искам да споря с вас затова и отдавна не го правя
Уважаваме свободата на мисли и писанки

Моите уважения

# 338
  • Мнения: 11 747
оо, тука има нещо за което не знам, но още преди малко се досетих...
що така бе хора  Confused Sad

# 339
  • Мнения: 468
Pina, нещо голямо объркване настана. Grinning И аз съм така.

# 340
# 341
  • Мнения: 1 184
gioiaHug. Мерси много за интересната тема. /Сега се дръж здраво, че те чакат много въпроси  Twisted Evil/

Аз имам основно пръст тука май!Понеже Сирия и Ливан и т.н. ни се вписват концептуално и не направих разлика... - верно,че не е номерирана.
Темата не е лоша все пак,интересна е и така.
Като новобранка тука,явно нещо не съм схванала с порядките  Thinking
pina, няма порядки и правила /освен за ползване на форума, разбира се  Twisted Evil/ и не си объркала нищо. Както и Катето е писала, всеки си пише според интересите. Всички теми са интересни и може да се научат нови неща. Аз самата влизам в темата за Тунис /която Дидона започна, но в последствие беше свързана от модераторите с темата на Марси за целия Магреб/, защото ми е интересно всичко, което научавам за този регион.
А за номерацията, която си споменала, това е защото идеята ни беше да се получи една поредица от теми за различни страни и там да можем да обменяме информация за порядките и традициите в нея /а и други неща  Mr. Green/. В никакъв случай целта не е да се покаже чия е темата - наша или ваша  newsm78. А това, че момичетата не пожелаха темата за Аш Шам и Ливант страните  да бъде от същата поредица си е тяхно решение и не мога да им държа сметка. Авторството в случая е до такава степен, че идеята за започването на тази поредица дойде от нас и се радвам, че предизвика такъв широк интерес  Grinning.

Сега обаче /като символичен "домакин" на тази тема, все пак  Twisted Evil/ ви каня в Белла Италия. gioia, още веднъж ти благодаря за отделеното време да ни запознаеш с Милано. След мъничко и аз се пренасям там  Wink.

# 342
  • София
  • Мнения: 7 126
Пу, язък, нищо не разбрах за харемите ..значи  Crossing Arms  Пак ще се върнем в тези ширини, нали?  Simple Smile

# 343
  • Мнения: 3 461
Пу, язък, нищо не разбрах за харемите ..значи  Crossing Arms  Пак ще се върнем в тези ширини, нали?  Simple Smile

Ще се върнем някой ден или може да им посветим отделна тема. Wink

# 344
Пу, язък, нищо не разбрах за харемите ..значи  Crossing Arms  Пак ще се върнем в тези ширини, нали?  Simple Smile

Ще се върнем някой ден или може да им посветим отделна тема. Wink

ама пиШете си и в новата тема
то и в Милано както ве4е казах и хареми има и баклави и кебапи и хора от цял свят ...

Общи условия

Активация на акаунт