Отговори
# 15
  • Мнения: 277
ох, пуснаха тока и набързо изкарах колата от гаража, преди да са го спрели пак. че с мануалното изкарване не мога да се справя, трябва да повдигна вратата, а е много тежка за мен
муниека, столчето, което имаш към количката, май кортина беше, го дават до 13 кг по принцип, но познати ми казват, че става някъде до около 9 месеца макс. ти имаш девойка и тя ако е по-фина, ще се смества сигурно и до годинка
после не си вързана за чико, щото по - големите столчета не се щракат на количките. мисля, че макси кози ги дават по - качествени
но наистина има много време и много празници, докато детето стане на годинка (питка, митка, кръщене и прочие). помисли за нещо, което ще ти трябва по - скоро
аз лично си мислех за шезлонг (който пък не е ужасно нужен, ако имаш столчето за кола, но има някои даже чак като люлка са, с музика и вибрации) или някое здраво кенгуру, или преносимо креватче. това са нещата, които аз съм оставила и не са нужни на съвсем първо време, но след 2-3 месец, може би. но пък ме е срам да им кажа....

# 16
  • Мнения: 11
Добро утро  Simple Smile
Galinanik ЧРД - с пожелание за много здраве, щастие и декември най-голямата радост   bouquet
Лек и усмихнат ден  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 83
Добро утро,
Galinanik  nbirthday Бъди здрава, щастлива и декември лесно и бързо да си родиш прекрасно бебе!
Честити рождени дни и на празнувалите вчера smile3525
munieca - поръчай си активна гимнастика Simple Smile http://family-bg.com/images/2007/playmat_ocean.jpg  http://family-bg.com/images/2007/2-260.jpg

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 409
DIX6 имам си една приятелка която роди миналата година ноември от нея имам и активната гимнастика и кенгурото, изобщо не ги е ползвала, помпата на Авент и стерелизатора....
та за това съм се зачудила.... но май за преносимата кошара е добър вариянт, мислех си и за някаква по-хубава музикална играчка за леглото...

# 19
Galinanik   bouquet ЧРД!От здраве да не се отървеш  : Simple Smile
Nellily,ще съм ти много благодаарна ако намериш време да дадеш инфо за МД.Аз твърдо съм решила да раждам там.Имам си ле
кар,но още инфо не е излишно.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 626
Честит рожден ден на Галинаник  newsm59

Вчера не успях да смогна да кажа честито на всички мамчета с поводи.
Дари, много ти е хубава количката.

# 21
Munieca,и при мен нещата са такива-приятели и колежки мме питат за подаръци,а аз нямам идея какво да си поискам.Затова съм решила като вляза в 9-я месец да направя женско парти(като американските)и който,каквото донесе.Не мога сега да кажа имам нужда от това или онова,неудобно ми е  Blush

# 22
  • Мнения: 1
Добро утро момичета и усмихнат ден Simple Smile
 newsm67 Ч.Р.Д. Галинаник, бъди здрава и нека най-съкровенните ти мечти в днешния ден станат реални ....

# 23
  • Мнения: 83
мама Прас при кого мислиш да раждаш в МД? Аз също съм се ориентирала към МД, но не знам при кой.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 409
мама Прас видях за два дни какво се случи при бебето на брат ми, дойдоха приятели и ей така им подариха символични подаръци: бебока събра три космонавта, наистина мнго сладки, ама три броя!!!! сини ...
та за това бих искала да им кажа за да не се натрупват излишни глупости и повторения!

# 25
  • Мнения: 366
Честит Рожден Ден на Галинаник!   bouquet
Иве   bouquet Прекрасна диамантено-златна тема, а стихчето ме просълзи, бръкна ми в душицата.  Hug
Тони и Дари, имате стиснати палци и чакаме прекрасни новини след срещите ви с докторите.
Аз вчера се отдадох на разходки и вечерта се сдобих с контракции. Днес съм добре, но съм решила да лежа и от време на време да надничам тук.

# 26
  • Мнения: 7
Честит Рожден ден Galinanik, пожелавам ти едно здражо и щастливо бебче и безпроблемно раждане!!!!  bouquet
Добро утро и от мен момичета!Аз от понеделник съм в болнични-най-после!!!!!
Незнам кое бебче декемврийско вече се е появило, ама в понеделник лекарката ме подплаши че бебето е много ниско и шийката на матката ми е изгладена и може да родя до 10 дена #Crazy
А аз въобще не съм готова!!!!До сега работих и се успокоявах че като изляза в болнични ще имам време да пазарувам!
А най-интересното е че аз вобще не чувствам че ще раждам скоро-нямам нагласа още Laughing пък и досега не съм имала нито една контракция newsm78 ще я видим тази работа!
След малко отивам при лекаря при който искам да раждам да се уговорим нещо и да видя какво ще каже и той!
Ако се позагубя за по-дълго стискайте ми палци!

# 27
  • Мнения: 277
муниека, забравих, че и това съм оставила. но трябва да е някоя с дистанционно ме посъветва една приятелка, защото, ако е с ръчен механизъм трябва да ставаш постоянно да го навиваш
аз съм си харесла тия
http://www.chicco.ro/index.php?obj=front&action=produs_detal … amp;produs_id=558
http://www.bebelusultau.ro/detalii.php?cod=TL06

и ако не се престраша да им кажа, ще си купя сама
иначе бейби шаура не е лоша идея, но американците го правят някъде до 7мия месец и пак си има реджистри, където ти записваш какво си си избрал. и после просто донакупуваш каквото не са ти подарили. а ние вече като почти сме приключили в 9тия месец с покупките.... аз само се моля някой да не ми подари дрешки. просто ще ми е жал

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 409
Да vencho , това с дрешките е ужасно... А на погачата направо те затрупват....

и на мен ми е неудобно и ме хваща срама, но по-добре е да си кажа, да не говорим,че всичките ми приятелки с деца съм ги питала точно какво искат!!!

Felisha и аз като тебе чакам отпуската за да оправя къщата и да видя какво е останало за купуване... А ма както все кроя планове да я поотложа ще видим къде ще му излезе края!!!

пак се сетих за Стела-Мария, ако някои има инфо нека каже, надявам се тя и бебо да са добре!

# 29
  • София
  • Мнения: 210
Ама че сте калпазанки! Да не видите нова тема - хоп и вече сте на втора страница. А аз се чудя защо сте толкова пасивни тази сутрин  newsm78 То не че Ивето не е написала, че си имаме нова темичка, ама кой да гледа...
Да кажа и тук ЧРД на Галинаник  newsm59   bouquet
Фелиша, само не се паникьосвай. Не забравяй да си запишеш телефоните на нашите вестителки, та да се зарадваме и ние с теб! Ама и аз как го казах, все едно си тръгнала вече към болницата, ама то мъдри напътствия от рано и на чужд гръб...  Laughing
Муниека, как е малкия ти племенник? Забрави ни с тия снимки!
Много ви се радвам, че имате толкова раждащи приятелки. Кога и моята компания от заклети програмисти и еманципирани вглъбени в работата дами ще ме зарадва с новината за бебе. Ех...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт