Явка при червените фенери!

  • 5 697
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ама хайде гласувайтеееееее!
Аз пак казвам - мога и двата дни.
Ще дойда без дете.

Кой да види, че се гласува, дори не съм чела кой ще дойде. Туко що разбрах, че не мога да 10-ти

# 16
  • Мнения: 4 414
аз предпочитам събота, особено, ако ще е в по-ранен час.
иначе в петък ще дойда към 18:30 най-рано.

# 17
  • Мнения: 126
 На 9 ти в 16,30  мога да съм на линия,в събота не.Само някой да ми каже тия "червени фенери" на бул.Левски ли са.

# 18
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
На 9 ти в 16,30  мога да съм на линия,в събота не.Само някой да ми каже тия "червени фенери" на бул.Левски ли са.

Лелее, добре, че погледвах, че 9-ти е петък.

Това, което имаме предвид е обикновено фенерите на ул Ивайло - пресечката между Хр.Ботев и бул Македония

# 19
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Побууууут  Wink
Гласувайте! Иначе ще ни оставите да се мъчим малко хора с мнооого китайска храна.

Волф, Френд, хайде дееееее!  Hug

# 20
  • Мнения: 572
Идвам и аз. ако е на 9 ще имам новини а ако е на 10 ще  казвам пак Simple Smile Ако ме искате д1   Praynig

# 21
  • Мнения: 604
Среща, Ура Simple Smile
Предпочитам събота, но ако болшинството е за петък, след 18.30 вярвам, че ще успея да се включа!  Hug Peace  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 2 356
И аз предпочитам събота и то след 16ч, иначе не мога Sad

# 23
  • Мнения: 3 743
Идвам и аз. ако е на 9 ще имам новини а ако е на 10 ще  казвам пак Simple Smile Ако ме искате д1   Praynig
Разбира се, че те искаме Hug

Среща, Ура Simple Smile
Предпочитам събота, но ако болшинството е за петък, след 18.30 вярвам, че ще успея да се включа!  Hug Peace  bouquet

И теб също Hug

И аз предпочитам събота и то след 16ч, иначе не мога Sad

И теб Hug

# 24
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Всички, ама всички са добре дошли  Hug

А на Волф да му кажа, че ако не дойде, следващия път ние отиваме в Разград. Ама у тях  Crazy

# 25
  • Мнения: 434
аз предпочитам петък, но виждам че болшинството е за събота - така че ОК за събота!
Защо само 10човека са гласували?
Трябва ли да повтарям, че у дома винаги имам място за пренощуване на 2-3 приятели!! и понеже нямам нет у дома 0889 270902 и 8275937

# 26
  • София
  • Мнения: 981
Много искам и аз да дойда.Но не смея да гласувам,защото не знам дали мъжът ми ще е тук,а други гледачи нямам  Sad.

# 27
  • Мнения: 521
Гласувах за събота.
Живот и здраве ще се нанадя и аз-з-з-!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 333
Гласувам и аз за събота, но незнам дали точно тогава няма пак да сме в Тетевен... аз нали все пътувам, когато са срещите Sad

Дано сме си в София и най-накрая да ви видя всички накуп.... щото не съм се срещала с някой от вас повече от 1 година (визирам новогодишният купон).

До скоро мили мои  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 4 412
Гледам за събота е мнозинството. Не съм гласувала още, но ще гледам дойда на която дата решите. Петък ми е малко по удобно, че в събота може да пътуваме.

Общи условия

Активация на акаунт