не мога да го разбера това!

  • 5 806
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
моят е същият, приела съм го! за вси4ко го е гнус, но си има и положителна страна!това не зависи от желанието,просто е като генети4но!

# 46
  • Мнения: 1 168
Хора има всякакви - моят например може всичко да направи - и в тоалетната чиния да бърка ... стига да не му замирише  - ела гледай Laughing

# 47
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Нищо странно и страшно не споделяш. Аз също съм от гнусливите.  Sick
Никога не съм могла да погледна акото на децата ми.  А ги обичам повече от всичко на света.

# 48
  • някъде
  • Мнения: 4 956
сменял е памперси Peace
бърсал е сополки Peace
нооо всеки е различен- един е по-гнуслив, друг не Peace

# 49
  • Мнения: 45
Здравейте!Искам да споделя с вас какво се случи тази сутрин и още ми държи влага.Става въпрос за мъжът ми,който го е гнус от собствената си дъщеря. Shocked
Малката е нещо болна тези дни и й давам лекарства,едно от които е капки за носа.Та потекли му сополки на детето,докато си пия кафето пред компютъра сутринта и моя взел една салфетка да я почисти.По едно го чувам как отива в банята и започва да драйфа.Викам си тоз моя ще умре от тези цигари. TiredПо-едно време идва и ми казва да отида аз да обърша носа на малката,че него го било гнус  моля ви се. #CrazyИдеше ми да хвана нещо  иии... направо не знам! #2gunfireОт както се е родила един памперс не е сменил! TiredМного гадно ми стана. SadКак може да те е гнус от собственото ти дете?Не мога да го разбера това!При вас така ли е ,мили мами?Вашите мъже сменят ли памперси,бършат ли сополите не детето като е нужно?

Aма какво те интерсуват другите мъже? има много гнусливи хора, твоят явно е. Щом като даже е повърнал...  Confused значи трябва да проявиш разбиране, някой му казват и толерантност. Колко малко трябва за да не се прекатури колата? Да си пиеш кафето и да обършеш нослето на детето ви. Просто, та просто. И всички щастливи  Peace

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Моят и на двете деца е сменял памперси, сополи е бършел, ама и ти защо отначало не си го "стимулирала" да опита повече да се включва в обслужването на детето? Може би пък щеше да привикне...

# 51
  • Мнения: 188
Не ме егнус от наакани памперси и от сополи, но да лапна нещо от устата на децата - НЕ мога Sick

# 52
  • Мнения: 292
Моя е гнуслив,памперси не е сменял никога.
Ако повърне ме вика да я бърша,ако случайно е върнала и върху него ме кара първо него да бърша.

# 53
# 54
  • София
  • Мнения: 3 390
Моят се гнусеше допреди няколко месеца, сега не му пука чак толкова.

# 55
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Не го обвинявай чак толкова човека,хората са с различна степен на чувствителност,него не го е гнус конкретно от детето,ами по принцип и явно не може да го контролира.
Моят сменя памперси,бърше сополи,повръщано(мен ме е гнус от повръщано всякакво,мое,чуждо,на дете,на възрастен,няма значение).Него не го е гнус,по-често даже той бърше.Нищо чак толкова фрапантно не е станало,явно момента е бил такъв,не го приемай като лична обида.

# 56
  • Мнения: 2 978
Случват се и такива работи. Не му се сърди.
Да не мислиш, че му е приятно да повръща?


Имах колега, който само да чуе някой да се оригва и си зарязва обяда.

# 57
  • Мнения: 2 197
Ами неприятно е, но има и такива хора.
Моя приятел сменя памперси, бърше детето и никога не се е гнусил от това.
Аз не бих допуснала бащата на детето ми да не е сменил един памперс. Все пак детето е общо и  задълженията са на двамата.

# 58
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не мога да го възприема  ...
всеки може да си подтисне гнуса, когато се налага, нали ?
С какво ли свързва тези сополи, някъде в подсъзнанието си ... според мен трябва да иде на психоаналитик и да работи по проблема си ... едва ли води нормален живот този твоя човек

# 59
  • София
  • Мнения: 2 271
Не бих се чудила толкова.
Това е даденост и не бих обвинявала някого, че е такъв.
Дори се изумявам, че сравнявете мъжете си по това, дали са гнусливи, или не.
При нас жените е друго - като родим децата, спираме да сме гнусливи към тях. Въпреки, че познавам майка, която я е било гнус от нааканите пелени и на двете и деца.
Направо се изумявам от такива теми  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт