Невероятно вкусно телешко!!!!! Лесно и бързо!

  • 49 702
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 747
и на мене ми звучи много добре!Ще видим как са тенджерите под налягане,може да взема на заем - да пробвам.Никога не съм ползвала.
pina....големи вкусотии имаш в рецепника си Heart EyesЩе крадна някоя рецептичка от теб  Blush А за тенждерата,а така!  Peace Вземи първо  на заем..пробвай, па ако ти хареса....май ще купуваш тенджера като мен.. Wink
радвам се,че ти харесват Grinning
утре като сложиш и снимките, сигурно много ще се навия  Crazy

# 16
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Pina,чак ми е странно как такава кулинарка като теб ,е останала без такава тенджерка?! SickАз имам от 1 месец ,и да ти кажа я ползвам през ден,хубаво нещо е да знаеш.Моята е мн.евтинка,купих я за 45лв,но в Метро са 35,мисля ,че е смешна сума за такова нещо Wink
Блонди,що така негативно за тенджурките ????

# 17
  • Мнения: 224
Аз приготвям телешкото по друг начин.Правя го на яхния.Слагам си на дъното на тенджерата мазнина и позапържвам телешкото,нарязано на малки кубченца заедно с лука,нарязан на едро.После му доливам малко вода,колкото да го покрие,слагам 2 дафинови листа,стрък чубрица,черен пипер,няколко зърна бахар и кимион.Варя на среден огън около 20 минутки,след като заври.После отварям тенджерата,добавям нарязаните на едро картофи и моркови и пак я затварям и варя още 20 минути.Това е.Става много вкусно. cook

# 18
  • Мнения: 11 747
Pina,чак ми е странно как такава кулинарка като теб ,е останала без такава тенджерка?! SickАз имам от 1 месец ,и да ти кажа я ползвам през ден,хубаво нещо е да знаеш.Моята е мн.евтинка,купих я за 45лв,но в Метро са 35,мисля ,че е смешна сума за такова нещо Wink

Ако знаеш още колко неща нямам... ooooh! То моето е спартанска работа Tired ама така е, с оборудване всеки може  Laughing
Чакам снимките и ще се обаждам на сестра ми за тенджера.. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 674
pina...снимка утре! Понеже утре ще го  готвя телешкото  Wink

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Звучи много добре, ще пробвам

# 21
  • Мнения: 1 432
Ето какво обядвахме днес  Wink.Вкусно е,много бързо ,но според моя вкус могат да се добавят пове4ко подправ4ици  Grinning

http://img514.imageshack.us/my.php?image=pb020079aq2.jpg

# 22
  • Мнения: 11 747
лелеее,много добре ми изглежда - крехко,сочно!Ти не си сложила морковите виждам,но аз обичам.

А това с домашно телешко ли го прави или с купешко?Аз ще купувам,притеснява ме,че то е дърто.

# 23
  • Мнения: 3 674
Ето какво обядвахме днес  Wink.Вкусно е,много бързо ,но според моя вкус могат да се добавят пове4ко подправ4ици  Grinning

http://img514.imageshack.us/my.php?image=pb020079aq2.jpg
Браво миличка!!!    bouquet  Много вкусно изглежда....   Hug А за подправките.....не знам, но мен е страх да рискувам с повечко,месото така хубаво ги поема.  Аз си спазвам точно всичко, но всеки се знае... Peace

Аз лично препоръчвам когато се прави ястието  за първи път да се спази рецептата...и след това което ви липсва на вкус...вече може следващия път да  си сложите в повечко. Peace  Тъй като от първия път няма как да знаете от кое да сложите  в повечко...та да не стане някой  фал де Wink 
Не обичаш ли морковчета... Grinning

Момичета...когато варите от големите моркови....може да сложите 1 с. л захар във водата...стават супер на вкус,като малките бебешки морковчета които са си сладки....и после с маслото,съвсем мозък... Heart Eyes

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 17:52 от roza66

# 24
  • Мнения: 2 159
хмм явно и аз ще взимам тенджера под налягане от Метро Mr. Green
страхотно звучи тази рецепта, а и тъкмо под налягане ще види сметката на говеждото, което ни продават за телешко #2gunfire

# 25
  • Мнения: 5 001
хм... а и тъкмо под налягане ще види сметката на говеждото, което ни продават за телешко #2gunfire
Ха така браво  Peace няма хич да му прости,ще го направи наистина мозък Grinning

# 26
  • Мнения: 3 674
хмм явно и аз ще взимам тенджера под налягане от Метро Mr. Green

И няма да съжаляваш... Grinning След малко и аз почвам  да го готвя  ястието.Сега размразявам телешкото месце...А и  моите как са се наточили тази вечер да ядат на корем.... Heart Eyes  И аз ще кача снимки после  Peace

# 27
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
И аз го готвя в момента,стискайте палци да стане,че няма нищо друго за вечеря Mr. Green

# 28
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
а ако искам , двойно повече месо, колко сосче трябва да има в тенджерата?

# 29
  • Мнения: 3 674
а ако искам , двойно повече месо, колко сосче трябва да има в тенджерата?
Ок,тогава сложи повечко олио да кажем около 50 грама масло + 50 олио. И сложи 2 глави ЛУК...и увечличаваш дозата на подпоравките двойно  Peace

И ако месото ти пусне водичка..ще видиш,то не слагай вода въобще ! Но ако не пусне вода то сложи НЕ ПОВЕЧЕ от 1/2 кафена чаша вода!

 Подчертавам го защото целта  не  е месото да  плува  в течност и вода и да се разводнява....а да се задушава в малкото  соси в маслото Heart Eyes  И накарая става  гъсто сосче  Peace

Понеже ако се сложи много вода..то месосото няма да поеме подправките..и ще стане не задушено, а телешко варено..което е няма да е същото Wink

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 18:34 от roza66

Общи условия

Активация на акаунт