каква марка кафемашина да си купя

  • 28 993
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Цена и качество - Делонги!!! Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 861


 Подкрепям с две ръце и два крака  Mr. Green,невероятно кафе правят.
и аз, винаги с каймак  Peace

# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 2 220
SOLAC - от такава си пиеха кафето в магазина, от който я купихме (бяха ги пробвали всичките).
После обърнах внимание, че в някои заведения, известни с доброто си кафе, го правеха не на големите професионални машини, а на няколко малки машинки Солак.

Колко горе-долу струва машина от тази марка?

# 21
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
а какво значи "2 цедки и крема диск"?

# 22
  • София
  • Мнения: 3 854
а какво значи "2 цедки и крема диск"?
Къде го четеш?
Значи крема диск е едно допълнително уплътнение към цедката,благодарение на което кафето е с невероятен каймак!

# 23
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
а какво значи "2 цедки и крема диск"?
Къде го четеш?
Значи крема диск е едно допълнително уплътнение към цедката,благодарение на което кафето е с невероятен каймак!

в описанието на препоръчаните машини - в страницата на техното

# 24
  • Мнения: 784
SOLAC - от такава си пиеха кафето в магазина, от който я купихме (бяха ги пробвали всичките).
После обърнах внимание, че в някои заведения, известни с доброто си кафе, го правеха не на големите професионални машини, а на няколко малки машинки Солак.

Колко горе-долу струва машина от тази марка?

Зависи от модела - моята е от по-стария модел, който сега струва не-повече от 120 лв. Преди 2 месеца купих за сватбен подарък този модел http://www.cajacampo.org/web/media/ipf_06_2_09.jpg за около 180 лв. - дръжката се вдига и с леко натискане на поставката долу стените отстрани се плъзгат и всичко се скрива всичко. Има и по-големи автоматични за около 350 лв., и още по-модерни за още повече пари. Всички имат крема диск - те май от Солак бяха измислили или поне в България това бяха първите машини с диск.

# 25
# 26
  • Мнения: 2 149
Нашата е Саеко, много съм доволна от нея, прави хуабва пяна, и има приставка за капучино.

# 27
  • Мнения: 1 883
Нашата е Саеко, много съм доволна от нея, прави хуабва пяна, и има приставка за капучино.
Твоята не беше ли Делонги??? newsm78

# 28
  • Мнения: 229
Още един глас за Saeco. Със сигурност няма да сгрешите ако си вземете от тази марка  Peace.

# 29
  • Мнения: 416
     Някой да има мнение за марката Krups? Дали Saeco са по-добри? Интересуват ме кафеавтоматите..

Общи условия

Активация на акаунт