От кога къпане под душа?

  • 7 173
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Според мен преди 4 -не може. Вземете си един голям леген и готово  Hug

# 16
  • Мнения: X
И двамата-откак седят стабилно прави...преди това в леген,пак под душа...но предпочитам да стопля банята и да къпя там,отколкото да пренасям води из апартамента.....

# 17
  • Мнения: 5 140
Като и утесня ваничката и започна да и писва в нея.

# 18
  • Мнения: 1 896
Досега не съм къпала бебка по друг начин освен гушната в мен и двете заедно под душа. Може от когато си искаш. А баткото се къпе сам от 1 годинка - на морето не сме носили бебешка вана и на него много му хареса да се къпе с мама или татко под душа. Оттогава така се къпе.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Първо влязохме с коритцето под душа,за да свикне с него и после започнахме само под душа/някъде около година и половина/.

# 20
  • Мнения: 857
Още от 6 месец съм я къпала под душа!

# 21
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
И ние сме под душа във ваната, но много се хлъзга малката, затова взимам столче и сяда на него като й мия главата.

За главата такъв рев му удря - не знам до кога!  Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 819
Мойта не мога да я вкарам посмъртно под душа - ненавижда да й тече вода по главата и да й влиза в очите, не ме питайте как й мия косата ooooh!

# 23
  • Мнения: 5 391
Къпем го под душа след като падна от коритото на стойка в банята Crazy
Това някъде около 12-я му месец.

# 24
  • Мнения: 1 186
След първата годинка вече се къпем в банята под душа Peace..... Peaceкато големите Grinning...

# 25
  • София
  • Мнения: 44 122
от както се изправи стабилно - към 8 месечен беше, просто не го свърташе в коритото и ставаше...и така и до ден днешен обикаля цялата баня докато го къпя с подвижния душ и си играе с нещо...

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Откакто Марти проходи започнахме да се къпем в банята ( вечер съм сама и ми беше писнало да пренасям), като през студеното време затоплям банята. Но докато стане на година и 6-7 месеца го къпех или в негоата ваничка или сядаше в голям кръгъл леген, поливам с душа и така. Едва от скоро вечер взимаме само душ, без вана. Но детето така ми се моли и иска да си играе, че редуваме вана с душ и  само душ. Ще те посъветвам да не лишаваш детето от удоволствието да попляска във водата.  newsm37. Просто сложете ваничка или леген под душа. И не рискувай много да го къпеш прав с душа, докато не стане съвсем стабилен и без това се плашат като им тече вода по главата. Може да се стресне и задълго да намрази такова къпане.

# 27
  • Мнения: 95
Къпем се в леген седнала и под душа това е откакто почна да сяда а преди това в коритото но само я обливах като е изкъпана.

# 28
  • Мнения: 130
Третото къпане вече беше под душа с татко си,вече сма на 10 мес и само така го къпем,а коритото грижливо купено преди раждането го спечели костенурката и вече си има по голяма къщичка

# 29
  • Мнения: 343
От началото на четвъртия месец се къпем двете с подвижния душ. На нея явно й харесва, не плаче и не се сърди, напротив - забавно й е засега, опитва се да хване с ръчичка струята или отваря устичка да пие от душа и се смее, водата не я плаши, даже когато й залива главата. За разлика от мен - аз като малка изпадах в ужас от душа. Но тя нали си е рибка... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт