Моля за съвет - oтносно spina bifida в VIII-ми мес. бременност

  • 8 372
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
за меин е безумие да не се направят всички изследвания ако си информиран
но е факт че много жени с уговорката че резултатите не били точни - не го правят
или с уговорката, че виждаш ли в рода им няма проблеми и че са млади...
за мен товаса глупости

признавам само една причина да не се правят - ако жената при никакво условие не би направила аборт - по личностно убеждение или поради религиозно такова

нагледах се на проблеми но какот се казва "сития на гладния не вярва"
уви често хората трябва да се опарят за да разберат защо трябва некщо да се направи и че др е имал право да дава такъв или др съвет

# 16
  • Мнения: 524
Имате ли информация какво се случва с авторката на темата?  Знам, че от началото на тази седмица е в "Майчин дом" и нищо повече.
Все пак  не е от София и ако има някакви нужди... знам ли?
Дано липсата на вести е добра вест!

# 17
  • Мнения: 87
как може да е...писала ми е пак, с молба дай дам телефона и изобщо координатите на проф. Кременски.
дадох й ги.
не е казала друго нищо конкретно.
чакаме.................
стискайте й палци

# 18
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
виждам че е онлайн - дано ни пише...мислим я  и се молим да има грешка и бебето да е добре

# 19
  • Мнения: 524
Грешка за жалост няма, дано наистина се справи и другото бебе да е ОК, защото една млада жена не заслужава такава участ.
Кой ли го заслужава?...


За себе си знам- моето беше нищожно изпитание и огромно напомняне От Горе. Дали си взех бележка? Май не ...
Извинете за офф-а  Embarassed

# 20
  • Мнения: 3 743
Някой има ли информация какво става с Теодор?
Стискам палци Praynig

# 21
  • Мнения: 2 531
виждам че е онлайн - дано ни пише...мислим я  и се молим да има грешка и бебето да е добре
Да и аз това забелязах, но може някой друг да влиза автоматично с ник-а от същия комютър! Може пък да не и е до писане....

# 22
  • Мнения: 572
Имаме си момче и момиче! Добре са майката и сина и е 2750, а дъщерята 3000 още ще почака  за повече информация от лекарите в София! Сека е в Майчин дом и са добре !  Praynig

Последна редакция: сб, 08 дек 2007, 14:10 от meyz

# 23
  • Мнения: 1 193
Имаме си момче и момиче! Добре са майката и сина и е 2750, а дъщерята 3000 още ще почака  за повече информация от лекарите в София! Сека е в Майчин дом и са добре !  Praynig

  bouquet Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 15

Имаме си момче и момиче! Добре са майката и сина и е 2750, а дъщерята 3000 още ще почака  за повече информация от лекарите в София! Сека е в Майчин дом и са добре !  Praynig
[/quote
 Аз сега видях тази тема и не мога да чатна за Теодор ли се отнася?тя ли има близнаци?Да са живи и здрави?Моля ако някои има повече инфо по темата за Теодор да пише!

# 25
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Имаме си момче и момиче! Добре са майката и сина и е 2750, а дъщерята 3000 още ще почака  за повече информация от лекарите в София! Сека е в Майчин дом и са добре !  Praynig
честито да са живи и здрави дано проблема е преодолим
МЕйз това за Теодор ли става дума??

# 26
  • Мнения: 572
Да за Теодор става дума! още незнам подробностио но са се родили на 6.12 и за сега са здрави (кати изключим 7 см спина бифида на момичето!)

# 27
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да са живи и здрави - дано момичето се оправи, аз не знам до колко см се оправят, но бях питала, като и бяха казали 4, че се оправят, дано имат късмет и всичко леко да мине.

# 28
  • Мнения: 3 698
Честито, да са живи и здрави бебоците ! Дано всичко мине успешно и леко при малката госпожица Praynig

# 29
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Живи и здрави и дано всичко е наред с малката госпожичка. Много късмет им желая.

Общи условия

Активация на акаунт