Обичате ли да танцувате?

  • 2 278
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 636
Да,обожавам. Танцувам всеки ден с малката ми принцеса, която кипи от щастие.Днес татко й танцува с нея цели 2 часа и двамата капнаха от умора, а аз от смях!

# 16
  • Мнения: 315
И ние със съпруга ми много оби4аме да танцуваме  newsm44

# 17
  • Мнения: 4 733
 Обожавам да танцувам  Crazy

# 18
  • Мнения: 108
Аз обичам да танцувам, но когато съм си самичка в къщи. Музиката е на мах и си се кълча   superuu newsm81
Иначе по дискотеки и клубове ми трябват няколко (поне 2 големи) питиета за кураж!

# 19
  • Мнения: 157
Блазе ви.
Аз не мога да танцувам.Като пън съм и за това предпочитам да се наслаждавам на музиката и танцуващите от стола.

# 20
  • sofia
  • Мнения: 249
 А дали има човек, който не обича да танцува/не говорим дали умее/ и който не е ходил по клубове и заведения?
[/quote]
 
аз не си падам по танците,когато танцувам се чувствам като пълен идиот,а тъй като и мъж ми не обича да танцува никога не сме ходили по такива места.

# 21
  • Мнения: 199
Обожавам да танцувам!!! Малко неща обичам повече от това! Grinning

то си личи и подписа ми Wink

# 22
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Блазе ви.
Аз не мога да танцувам.Като пън съм и за това предпочитам да се наслаждавам на музиката и танцуващите от стола.

Тъкмо бях започнала да мисля, че съм единствената, която НЕ обича да танцува Laughing

# 23
  • някъде
  • Мнения: 4 955
обичам да танцувам, но не съм го правила от доооооооста време Tired

# 24
  • София
  • Мнения: 593
А Дидке няма да се даваме!Не обичам дискотеки и шумни задимени места но обичам да танцувам.Даже днес вкъщи си бяхме сами с малката и яко денс че и бек вокали бяхме+ кучето на съседите. bowuuКато ми се измориха ръцете хоп на кенгуруто Crazy

# 25
  • някъде
  • Мнения: 4 955
А Дидке няма да се даваме!Не обичам дискотеки и шумни задимени места но обичам да танцувам.Даже днес вкъщи си бяхме сами с малката и яко денс че и бек вокали бяхме+ кучето на съседите. bowuuКато ми се измориха ръцете хоп на кенгуруто Crazy
Абе няма, няма, ама се даваме вече Mr. Green И аз понякога танцувам с малчо, но най-вече на балади, случва се и на по-чевръстичко но ми е трудно с него- не се носят лесно 12 кг Laughing baby_neutral

# 26
  • Мнения: 579
Да,обичам,а ориенталските танци направо ги обожавам,обаче напоследък си танцувам само в къщи

# 27
  • София
  • Мнения: 604
не, не обичам да танцувам, абсолютно дърво съм в това отношение. Винаги като съм била на клуб или диско и седя по баровете. Танцувала съм само ако пийна порядъчно-наистина е страхотно, но така е, като не мога да се отпусна  Embarassed

# 28
  • Мнения: 2 388
Обожавам. Правя го поне 2 пъти седмично навън.
А вкъщи почти всеки ден.

# 29
  • Мнения: 2 099
Обожавам да танцувам,особенно много ориенталски танци,а в недалечното минало за известен период от време си изкарвах хляба като кючекиня,беше много забавно.
Няма да забравя първия път след като се прибрахме с мъжа ми от Германия в Бг оставихме детето на майка и отидохме на дискотека,аз танцувах през цялото време,скачах и дивях до 5 сутринта,щях да продължа и още но мъжа ми проплака че вече много го боляли краката...мъже финна работа Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт