"Д-р Халачева" има ли и други като нас???

  • 21 460
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 284
toffifee,2008 ще е твоята щастлива година!Успех!!! Hug

# 16
  • Мнения: 313
Дано да е така........... и за всички останали момичета Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Тофи, сега към кой лекар си се насочила?

# 18
  • Мнения: 274
toffifee , а какво ще кажеш за Борис Яков, миличка? Някакви впечатления? Виждам, че си се опарила от Майчин дом, но дали си ходила при него? Предстои ми преглед след лапароскопията за извънматочната ми бременност и се чудя дали да не е при Б.Яков.... Какво ще ме посъветваш? За Халачева разбрах, така че се зачудих дали този път да не отида при него вместо при нея.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 889
toffifee , а какво ще кажеш за Борис Яков, миличка? Някакви впечатления? Виждам, че си се опарила от Майчин дом, но дали си ходила при него? Предстои ми преглед след лапароскопията за извънматочната ми бременност и се чудя дали да не е при Б.Яков.... Какво ще ме посъветваш? За Халачева разбрах, така че се зачудих дали този път да не отида при него вместо при нея.
Доколкото знам Борис Яков не преглежда на кабинет, но може и новости да има  Thinking Ти питала ли си?
Отделно е хубаво да идеш на преглед при този, който те е оперирал.

# 20
  • Мнения: 274
Ох Светли, много ти благодаря! Тъкмо ти писах на лични по този въпрос, нали си от Варна Simple Smile Ами казаха ми по телефона, че трябва да отида при лекуващия т.е. Халачева, но ако искам мога да си запазя час и за Яков. Щял да ме приеме щом той ме е оперирал. А аз искам май точно той да е измежду двамата

# 21
  • Мнения: 274
Всъщност оперира ме той, защото Халачева го помоли. Не искала да ме реже, а искала да е по-леко за мен и затова с лапароскопия, но понеже той бил най-добрия в това му звънна и го помоли да поеме операцията на една нейна пациентка, т.е. мен, звънна му пред мен и той прие. Иначе и тя беше на операцията. Така че не знам при кой да отида сега  Embarassed

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Разбира се че при Яков, щом Халачева не разбира .

# 23
Да не се обърка някои и да посети  доц.Маркова.Тази жена е "гола вода" вече.Иначе се води голям  специалист.Моя приятелка попадна на нея голямо плащане падна ,то полипи ли не махаха,после правиха цветен рентген после наблюдение през пъпа и накрая всичко това докара възпаление което лекува в момента и всичко това в продължение на 9 месеца.Жената била ангажирана и нямала часове а приятелката ми  плаща за всичките й опити.От опит препоръчвам Д-р Бейлерян тя като поеме някои обяснява и говори.Мен ме лекува в продължение на 2 години и е на лице здраво и хубаво момченце.Успех на всички в джунглата от псевдо доктори.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Да не се обърка някои и да посети  доц.Маркова.Тази жена е "гола вода" вече.Иначе се води голям  специалист.Моя приятелка попадна на нея голямо плащане падна ,то полипи ли не махаха,после правиха цветен рентген после наблюдение през пъпа и накрая всичко това докара възпаление което лекува в момента и всичко това в продължение на 9 месеца.Жената била ангажирана и нямала часове а приятелката ми  плаща за всичките й опити.От опит препоръчвам Д-р Бейлерян тя като поеме някои обяснява и говори.Мен ме лекува в продължение на 2 години и е на лице здраво и хубаво момченце.Успех на всички в джунглата от псевдо доктори.

Ти за да оплюеш Маркова ли се регистрира. Пиши в търсачка Маркова и после Бейлерян и то ще излезе кой е псевдо лекаря.Освен това правиш ли разлика между специалист по стерилитет и обикновен гинеколок?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Всъщност оперира ме той, защото Халачева го помоли. Не искала да ме реже, а искала да е по-леко за мен и затова с лапароскопия, но понеже той бил най-добрия в това му звънна и го помоли да поеме операцията на една нейна пациентка, т.е. мен, звънна му пред мен и той прие. Иначе и тя беше на операцията. Така че не знам при кой да отида сега  Embarassed
Ами ти сама си си отговорила - щом Яков те е оперирал, въпросът е ясен. Аз честно казано се обърках кой Яков те е оперирал  Laughing Затова пиши моля те с малките имена. Ако Борис Яков те е оперирал, сигурно ще те приеме, все ще намерят свободен кабинет за 15-на минути. Целта на постоперативния преглед е да се види как се възстановяваш, как е зарастнала раната, има ли нужда от други мерки. Затова се ходи при този, който е оперирал. Върви и да кажеш после резултата  Peace.

# 26
  • Мнения: 274
Ами аз писах, че точно Борис Яков ме оперира. Същия - сина.  Wink И твоят отговор беше, че той не преглежда на кабинет. Значи да си запазя час за Борис Яков, няма да ми откажат предполагам!? Чувала ли си отзиви, че е добър специалист? На мен личното ми впечатление е точно такова, но това си е моето впечатление, може и да е грешно.... затова питам ти какво ще кажеш за него?  newsm78

# 27
  • Мнения: 274
Уфффф, да питам някой, който има лични наблюдения, че вече се обърках съвсем. Значи тази седмица ми казаха от Майчин дом да отида на контролен преглед към 10ти. Лутам се между д-р Борис Яков и д-р Халачева. Водя се при единия, но другия ме оперира, после пак първия ми маха конците (не бях много очарована този път, защото от дърпане ми отвори едната рана). При кой от двамата да отида на контролен? Моля ви, помогнете, кой е по-добър? Кой да слушам от двамата? Единият ми казва, че трябва да правим хидротубация за всеки случай, а другият казва, че не е необходимо, защото останалата тръба била хубава и на лапароскопията се е видяло, че няма опасност от нагъване и слепване,понеже другата тръба не се е спукала и нямало кръв в корема. Единият казва, че генетичните изследвания били изслишни поне засега, другият казва, че трябва да ги направим. Единият ме вика на преглед,  а другият казва, че ако се чувствам добре мога да отида и по-нататък, защото всичко по време на операцията е било съвсем нормално и тя е протекла много леко. Та кой от двамата трябва да слушам? Направо се обърках? Някой бил ли им е пациент? И идея си нямам при кой да ходя на 10, но знам, че трябва да отида на преглед поне веднъж след операцията! Моля ви за отговор!!!  Sad

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Ами аз писах, че точно Борис Яков ме оперира. Същия - сина.  Wink И твоят отговор беше, че той не преглежда на кабинет. Значи да си запазя час за Борис Яков, няма да ми откажат предполагам!? Чувала ли си отзиви, че е добър специалист? На мен личното ми впечатление е точно такова, но това си е моето впечатление, може и да е грешно.... затова питам ти какво ще кажеш за него?  newsm78
Това, което знам за Борис Яков е: работи в родилното отделение, прави операции. Изкарал е едногодишна специализация в Израел. Аз лично го познавам покрай моята операция, правиха я двамата с баща му. След това съм ходила на два пъти по спешност, защото имах проблеми със заздравяването. Той беше дежурен лекар и ме приемаше в свободен кабинет (затова казах, че сигурно няма да е проблем да те прегледа, ако се обадиш предварително). Сега след рабдането ми отново се виждахме много пъти в отделението, когато беше дежурен. Личните ми впечатления са добри. Внимателен е, отговаря на всички въпроси и мисля, че има вече доста натрупан опит за възрастта си.
По втория ти постинг:
За контролния преглед аз съм ЗА - прави се месец след операцията. Лично аз се чувствах много по-спокойна след него.
За нуждата от хидротубация вече си казах мнението.
А за генетичните, нещо не разбирам каква е връзката с извънматочната  newsm78 Доколкото помня плодът е бил жив, просто не на мястото си. От къде на къде ще имаш генетични проблеми?

# 29
  • Мнения: 274
Много ти благодаря, Светли! Отговори на всичките въпроси, които ме вълнуваха. Знам вече, че ще звънна да си запазя час точно за него. Въпреки, че знам, че Борис Яков е евреин, аз го помолих на операцията докато ми мажеше корема при подготовката с нещо, да ми направи и едно кръстче, та да ме пази Христос по време на операцията (така му казах докато заспивах). Той се усмихна и ми нарисува три кръстчета на корема. Много ме зарадва, стори ми се много готин този лекар.  Grinning Както и да е, за генетичните стана въпрос, защото аз имам и един спонтанен аборт преди 3 години. Та затова след тази втора неуспешна бременност ме насочиха към генетични изследвания, но Яков каза, че няма нужда от тях само при един спонтанен аборт.
Пак ти благодаря за изчерпателния отговор.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт