"Перфектната вечеря"

  • 12 764
  • 154
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 386
Браво на Андрей,той се справи много добре.  bouquet

# 106
  • Мнения: 995
Абе, всичко много хубаво, ама не ви ли е странно как 4 човека, които се познават стават да си танцуват със смутени физиономии и после твърдят, че е било много весело Rolling Eyes Снощи двете девойки се надпяваха със сръбски песни, докато танцуваха по двойки Shocked Е, голям купон! Аз ли нещо не съм у ред или младите хора вече казват на неловките и пресилени моменти забавление?

# 107
  • Мнения: 1 526
Милена ме смая. Пълно 6.
Ако преди 16 г. някой ми беше казал, че тогавашната слабичка рошава бунтарка ще се превърне в закръглена лелка мятаща индийско щях да му се изсмея мнооого силно.
Нищо лично добре се справи, но ми е трудно да я приема в тази светлина  ooooh!.

# 108
  • Мнения: 7 424

Нищо лично добре се справи, но ми е трудно да я приема в тази светлина  ooooh!.
    Много леко я приех! Laughing
    Определено ми е симпатична! thumbsup
   

# 109
  • Мнения: 1 477
Тази седмица всички участници ми допаднаха.Особено това момче моделът.Стойка леко ме издразни с постояннота и бъбрене по телефона.Добре, че си взе бележка все пак.Милена не съм си я представяла точно така.Приятно ме изненада с държанието си.Всички бяха много естествени...

# 110
  • Мнения: 2 425
Ооо не знаех, че са такива готини участниците. Това за изминалата седмица е било нали  Sad Жалко трябваше да го гледам.

# 111
  • София, ж.к. Стрелбище
  • Мнения: 169
Показаха ли кои ще са участниците следващата седмица?

# 112
  • София
  • Мнения: 2 734
Нещо е позападнала темата,ама гледахте ли снощи таз девойка "моделката"?Отдавна не бях чувала толкова гнусно провлачено говорене и като го облече онзи ми ти костюм на кючекчийка и като им се заизвива на гостите си...Направо ужасна беше.За много секси ли се мисли,за фатална жена ли,не я знам.Но на мъжете определено им беше тъпо като ги гледах.А и супер обидно спрямо гостенката й да им се лензи на тези мъже цяла вечер,а на нея никакво внимание да не обърне!Направо се ядосах като я гледах тая

# 113
  • Мнения: 119
DoGma_PrObe точно това си мислех сутринта докато я гледах, особено за говоренето  Laughing

# 114
  • Мнения: 5 462
Отвратително , противно курве ... На онова момче направо му идеше да се навре вдън земя .Аууууууууууу много простичка милата .Арабчето първоначално му беше забавно и донякъде приятно .. но за кратко .И кво ги награби да се целува с тях .Малеее много ограничена тая , откъде я изкопаха  идея си нямам.

# 115
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами как си беще прищипала циците със сутиена,преливаха от къде ли не.Сега пък я гледам казва някакво стихче като от лексиконите извадено.Пак със секси интонацията и върти очи все едно рецитира Шекспирови сонети или Р.Бърнс най-малкото...

# 116
  • Мнения: 5 462
Малееееееее тая изкусителка като я гледах , чак срам ме хвана .Мъжката част направо се попикаха от смях .Арабчето и то остана меко казано шокирано .

# 117
  • София
  • Мнения: 2 734
Да и аз като я гледам как се прави на изкусителна без никакъв финес чак ми става неудобно

# 118
  • Мнения: 766
Ей изпуснала съм го  ooooh!
Но че е противна моделката - вярно си е  Peace
а иначе справили се с готвене, аранжировки и т.н.
Сега ще погледна на сайта -- дано е качено вече  newsm78

# 119
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 761
Здравейте и от мен!

Аз не съм най-редовната зрителка на това предаване, но винаги, когато го случа, оставам да го изгледам до края.

Една вечер гледах един епизод (или както се казва), гостенката се казваше май Цветена  newsm78 ама хич не съм сигурна. Венци цигулара й беше гост, Хайгашот Агасян пя с една китара, докато си пиха кафето в хола й.
Тя сготви невероятни неща, подреди си масата много хубаво и аз исккам да разбера рецептите й, но не цзнам как мога да се свържа сега с тази жена.
Много ми е любопитно, също така, откъде си е купила салфетките - такива виждам за пръв път.
Всичко беше подготвено, подредено и насготвено идеално. Но вечерята мина много пресилено, прекалено изискано за тези обикновени хорица, и не ми хареса как се получи.  М/у другото тя беше победителката измежду четиримата.
Сещате ли се вие?

Не съм чела по-напред по страниците, просто не мога с малкото бебе, но видях, че има такава тема, а откога се каня да попитам.

Предварително мви благодаря, мамчета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт