"Перфектната вечеря"

  • 12 729
  • 154
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
А има ли ги качени някъде отделните епизоди? Пропуснах предната седмица и ми се щеше да ги видя..

# 16
  • Мнения: 5 251
И аз го гледам. Интересно ми е, а и доста нови неща научавам  Hug
Миналата и по миналата седмица, участниците бяха  Sick
А много ме изнерви Алфредо, този човек нищо не показа, но беше с големи претенции.

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 16:17 от Radina

# 17
  • Мнения: 1 196
и ние бяхме възмутени от Алфредо Sick то пък нахалство...само двойки.Много са ми неприятни такива участници дето уж с много претенции и дават само двойки!

# 18
  • Мнения: 851
И аз много го харесвам. Има свежи и интересни рецепти понякога. Но има участници, които много ми лазят по нервите. И понеже го гледам сутрин в 8 някой път направо сменям канала. Иначе евала за идеята!

# 19
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Алфредо и мен ме разочарова.Раздаваше двойки наляво и надясно,а като дойде неговия ред нищо не направи.
А и този Евгени ми беше дразнител.Много приказва,пък накрая нищо не ставаше за ядене.
Ще ги видим тази седмица какво ще забъркат.

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Следя го отскоро,но сутрин на повторението докато храня детето.

# 21
# 22
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
И аз го следя с удоволствие.

# 23
  • Мнения: 4 496
Първият сезон беше по-силен.
Напоследък го следя без интерес.

# 24
  • Мнения: 16
За жалост точно тогава се прибирам от работа и все не оспявам да го гледам тук там се включвам в повторенията а инае от сайта им .

# 25
  • Мнения: 1 196
Вчерашната победителка много ме подразни!Даваше слаби оценки на другите участници,за да спечели тя и успя!НЕ ги  обичам тези двулични неща! Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 11 818
Вчерашната победителка много ме подразни!Даваше слаби оценки на другите участници,за да спечели тя и успя!НЕ ги  обичам тези двулични неща! Crossing Arms
И мен така!  Naughty Заслужаваше другата жена да спечели, но точно тя я оцени само с 6-ци!

# 27
  • Мнения: 4 496
Хаха, ако влезете във Сайта на предаването, ще научите, че е завършила ТОХ. Mr. Green
Супер дразнеща личност. Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 11 818
... и явно доста самовлюбена, съдейки по това, че на монитора беше изтипосала собствената си снимка, няма лошо, но поне за предаването да я беше махнала!
А танците и просто не ми се коментират! Не е съвсем лошо качество да си самоуверен, но при нея е в повечко, усеща се и е дразнещо!  Naughty

# 29
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ами работи в телевизия Планета детето бе.
Но аз съм в чуденка кой ме дразнеше повече тя или гейчето фитнес инструктор. Направи ми се повдигаше от него, отвратително подобие на мъж.

Общи условия

Активация на акаунт