Gossip Girl-сериал

  • 51 903
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 883
24-ти наближава с пълна сила  Laughing (да се запиша в темета, сега я виждам, нищо, че почти е време за нова тема)
Те така... Мисля, че Дан и Блеър са заедно защото нали имат план за отмъщение  Sunglasses
За Серина съм на вашето мнение - така и не се спря, но то явно се предава по наследство... И мен най- много ме дразни това, че не знае какво иска.
Мисля, че най-много си пасват с Дан, още от началото двамата са ми симпатични, по отделно ме дразнят
Чък..  Crazy и Блеър  Flutter и двамата си играят ролите перфектно, когато се рових из нета и гледах снимки от реалния му живот не ми се вярваше, че не са заедно. Май излиза с Ванеса?
Което ми напомня, че имаха кратък романС  Sick ужас, много ми е противна. И той така да затъпее тогава, но стари работи. Сега да ги съберат с Блеър, супер много се допълват  Party
Лили ми е симпатична, с изключение на последната серия  ooooh!
Много ми харесва начинът и стилът, по който обличат момичетата в сериала (без Джени и Ванеса  Mr. Green)

# 706
  • София
  • Мнения: 799
 Чългоочакваната дата настъпи!!! Ама аз направо забравих що е това "Клюкарката'" Laughing Трябва да излязат с много силен епизод след това дълго прекъсване и вече го чакам с нетърпение Simple Smile

# 707
# 708
  • София
  • Мнения: 6 219
Едвам го изгледах този епизод. Много досаден ми дойде. Спирах го повече от три пъти...
Тоя Дан става все по - тъп, а трябваше образа му уж да на умно момче. Пфу!
Даже Блеър и Чък поумняха!

# 709
  • Мнения: 0
Определено очаквах повече! Другите сериали почнаха с такива силни епизоди, а Клюкарката този път се изложи :Х .. Гледах промото за следващия епизод и определено ще е по-интересен.. :Д
За тези, които не са го гледали.
 http://www.youtube.com/watch?v=joUHBI7IiHA

# 710
  • Мнения: 1 531
мен пък ми хареса Flutter

# 711
  • София
  • Мнения: 799
 Епизодът не беше лош, но не беше и силен. От следващия очаквам повече Peace
 Кои сериали са излезли с по-силни епизоди?

# 712
  • София
  • Мнения: 6 472
Не ми харесва заигравката между Блеър и Дан Rolling Eyes

# 713
  • Мнения: 2
И на мен хич не ми се нрави Grinning

# 714
  • София
  • Мнения: 6 219
Още не съм го гледала епизода, ама ако има заиграфка с Блеър и Дан ще изчакам всичкото сезон да свърши и тогава ще се нервирам...
то пък от това направиха латино сапунка!

# 715
  • Мнения: 2
Да. Само тях двамата не бяха завъртяли, дано не ги направят двойка или нещо там между тях, че ще спра да гледам сериала. То станаха като едно голяяяяямо семейство

# 716
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Аз не вярвам да ги съберат Дан и Блеър.Може да ги направят само приятели,но и за това не си подхождат характерите им.

# 717
  • София
  • Мнения: 6 219
Дан и Блеър трябва да не се понасят.
Всичко останало просто не е реално.
а кратко да се съюзят - да, за да изиграят някого... до там...

# 718
  • Мнения: 1 531
има заигравка,
според мен ще има и флиртче с целувка Mr. Green ама дотам де;)

# 719
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
има заигравка,
според мен ще има и флиртче с целувка Mr. Green ама дотам де;)

о не,само това не ooooh!мисля,че и без това прекалиха с тая сюжетна линия Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт