ДОБРИЧките мами пак не спят, за базара неуморно те творят (37)

  • 12 010
  • 306
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 166
И аз настръхнах от страхотната новина за Ивка.
Честита кола и на Габриел2.Много е хубаво да си имаш отделна кола.

# 271
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здравейте,момичета..
Честит рожден ден на Ивка на патерица-жива,здрава,много усмихната Hug HugМного се радвам,новината е повече от чудесна!!! Hug
Габриел,честита ти кола,безаварийно Hug
Моята Рая е болничка..от нищото взе да вдига Т.,вирусно било...такава упорита Т,небях виждала-ту пада и се вдига.Такъв бил грипа ..Много гадно 2г. да не ти се е разболявало детето изобщо и сега с тази ясла през три седмици Shocked Shockedаманнннн #Cussing out
Желая ви здраве!

# 272
# 273
  • Мнения: 408
Здравейте работливи и талантиви майчета,  ежедневно ви чета, но много,  много рядко пиша тук. Все още не съм разбрала кога и къде ще е базарат ви. Знам че имате и друга тема, но ще съм ви благодарна ако някоя от вас обясни и тук.  Приятен ден.

# 274
  • Мнения: 774
От 12 до 15 декември в Младежки дом.

# 275
  • Мнения: 110
Привет никой не е писал днес,да побутна напред.Ние май пак се опитваме да развием за пореден път сопола,ама давидим.Ще я изчакам още 2-3 дена и ако продължи купувам бактробана,че ми писна вече от сополи.То не бе ден то небе два.Вече нищо не слагам само чистя със физ.разтвор и излизат сополи.Нямат край.

# 276
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро.
Темичката отишла на втора страничка..
Ние няма ли да пускаме нова тема?

Черпя набързо по едно кафе:
  food010  food010  food010  food010


Малена, благодаря за информацията!

Алекса, оправяйте се!


Весел ден!   bouquet

# 277
  • Мнения: 377
Здравейте!
Благодаря за кафенцето Ани!Ние пак май сме болни (сополи и кашли отвреме на време)-ще видим д-рката какво ще каже следобяд-днес ще пропусне градина Гого и тъкмо да отидем да го пострижем, че косата му е доста дълга за снимките за календарите и дядо Коледа .Като ходих до градната в 8,15 имаше само едно дете и госпожата се притесняваше , че никой не идва.
Лек ден на всички!

# 278
# 279
  • Мнения: 3 810
Цоци, много красиви неща са изработили децата!!!  bouquet

Твоята принцеса каква прическа има, еееей....

# 280
  • Мнения: 166
Ани, мерси за кафенцето! Hug

Като ходих до градната в 8,15 имаше само едно дете и госпожата се притесняваше , че никой не идва.
Embarassed Нас преди 8,40 не ни търси. Embarassed Съжалявам, че Гого е болен. Г-жа Йоевева ни уведоми с влизането ни в групата. Дилка също още покашля, но Александрова от миналата сряда е в чужбина /всъщност дори не знам кога се връща.. newsm78/, май ще трябва пак при нашата да я водя, а никак не ми се искаше. Лошото е, че малката направо пощурява от доктори, особено след случката с онзи лекар от спешното /не помня дали разказах/. Така че прослушването е мисия почти невъзможна. ooooh!
Алекси, направо не знам как издържаш. На мен това вашето чистене все ми напомня кърменето - все едно с "тегленето" се възпроизвеждат все повече и повече. Sad

# 281
  • Добрич
  • Мнения: 3 223

Супер, браво.
Благодаря, че ми го показа.   bouquet Не си спомням от кога не съм гледала новини Cry

Като ходих до градната в 8,15 имаше само едно дете и госпожата се притесняваше , че никой не идва.
Embarassed Нас преди 8,40 не ни търси. Embarassed Съжалявам, че Гого е болен. Дилка също още покашля, но Александрова от миналата сряда е в чужбина

Ние отидохме в 08:40 и бяхме 8-мо дете  newsm78
Май наистина има много болнички. И Пепи ми се окашля всяка сутрин мощно, гадно едно такова. И след всяко ставане. И малко сополки, с които просто се примирих вече Cry
Не знам, иначе не виждам друг проблем и го пуснах на градина. Да видим, дано не греша...

Лек ден на всички!!!
 

# 282
  • Мнения: 110
Lyusil Не ме питай как издържам,вече сънувам сополи само:).Днес сутринта отново сме с течаш нос,вече и отпред.Киха,кашля.Явно наново сме тръгнали с течаща хрема,сега не излизат гъсти ами течни сополи.Абе ужас ви казвам.то не бе ден,два,не бе месец.И снощи и звъня на нашта да и кажа,че така и така продължаваме наново пак дава рецидив да вземаме ли батробан и тя знаете ли какво ми вика ами не чакай  я да почне пак да кашля много и тогава ами я доведи.Направо ми идваше ....И днес изпращам мъжа си да купува бактробана и да  я мятам и хич няма да и я водя.Щом Димитров ни го изписа и каза,че ще се оправи от него тя какво иска незнам.съвсем да стане зле,че да не могат да я оправят.Да не стане я хронично,та отиде тогаз.Писна ми от тия д-ри,дето се правят че разбират а пък не могат д аизлекуват едни сополи вече трети месец и ми излиза с убеждението,че така така щяла да бъде месеци.Егати успокоението,и как може да бъд емесеци при условие,че досега цяло лято нямаше ни сопол,ни нищо не е боледувала и вече от месец в къщи и не ходи на ясла и не могат я оправят.Направо така се ядосах,че..Хайде стига съм ви занимавала с моите проблеми.Лек ден ви желая.

# 283
  • Мнения: 2 821
Мама Цоцоланка , браво! Hug

# 284
  • Мнения: 110
Малката еи сега повърна.Както спеше взе да кащял да се дави и тоивам да я видя тя оповръщала всичко.И сега не може да заспи,все я кара да кашля.Ох ще се побъркам вече.

Общи условия

Активация на акаунт