Кога яхват метлите жените?

  • 7 570
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 116
С ПМС, МС и СМС скьпоценният има май само 1 седмица спокойствие  Crazy  afwitch

За МПС знам, ама може ли по обстойно за съкращенията  newsm78

# 16
  • Мнения: 474
С ПМС, МС и СМС скьпоценният има май само 1 седмица спокойствие  Crazy  afwitch

За МПС знам, ама може ли по обстойно за съкращенията  newsm78
ПМС - предменструален; МС - менструален; СМС - следменструален синдром  Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 192
Моята става такава около 10 дена преди МС. Май е ПМС, ама е толкова зла че като и кажа че е мед. проблем още повече откача. Другите 2 седмици си е памуче... Свикнал съм но ако ме издрани прекалено се ходи на чуждо за назидание.

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
аааа то тая грешка да и напомниш , че  е нервна заради мензиса се прави само веднъж, след това си знаеш и си траеш ....

# 19
  • Мнения: 17 546
Моята става такава около 10 дена преди МС. Май е ПМС, ама е толкова зла че като и кажа че е мед. проблем още повече откача. Другите 2 седмици си е памуче... Свикнал съм но ако ме издрани прекалено се ходи на чуждо за назидание.
Бравос! Close Тя пък е памуче през другите две седмици щото нещо чуждо я прави толкова мека и доволна Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 4 422
Моята става такава около 10 дена преди МС. Май е ПМС, ама е толкова зла че като и кажа че е мед. проблем още повече откача. Другите 2 седмици си е памуче... Свикнал съм но ако ме издрани прекалено се ходи на чуждо за назидание.
Бравос! Close Тя пък е памуче през другите две седмици щото нещо чуждо я прави толкова мека и доволна Twisted Evil

 hahaha

# 21
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Моята става такава около 10 дена преди МС. Май е ПМС, ама е толкова зла че като и кажа че е мед. проблем още повече откача. Другите 2 седмици си е памуче... Свикнал съм но ако ме издрани прекалено се ходи на чуждо за назидание.
Бравос! Close Тя пък е памуче през другите две седмици щото нещо чуждо я прави толкова мека и доволна Twisted Evil

 newsm10
Ако това му е разрешаване на ситуацията, направо ме е страх да си помисля дори какво ли ще прави при истински проблеми  ooooh!

По темата: яхвам метлата, ама съвсем не във връзка с цикъла. ПМС при мен избива в много по-нежни чувства - според половинката ставам страшно гальовна и гушкава  Wink

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не ми влияе Wink
яхам метлата когато ме ядосат и ставам лоша, но не задълго Crazy

# 23
Имам една колежка в офиса която е точно обратното на нормалната жена - Като започне да се усмихва значи че е в цикъл.... Не знам защо е така ! 25 дни в месеца е като локомотив из залата - пуфти и само гледа с кого да се скара. ...    А 5 дена е .... памучец... 

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ей това вече ме разби ...

# 25
  • Мнения: 118
Абе тук замириса на риба... smile3506

# 26
  • Мнения: 1 612
Не ми влияе ПМС, но като имам много работа и само една дреболия в къщи може да ме накара да яхна метлата.

# 27
  • Мнения: 589
Ейй, влязох да видя какво си говорят мъжете във форум за майки и що да видя - те майките си говорят ..  Mr. Green
Не се обиждайте моля, стана ми смешно - ние, жените сме бая приказливички  Laughing

# 28
  • Мнения: 636
Ейй, влязох да видя какво си говорят мъжете във форум за майки и що да видя - те майките си говорят ..  Mr. Green
Не се обиждайте моля, стана ми смешно - ние, жените сме бая приказливички  Laughing

И аз така hahaha

# 29
  • Мнения: 7 723
В 90% от жените се наблюдава раздразнителност веднъж в месеца свързано с мензиса.
Някой да има късмета с не раздразнителна жена в този период?
Жената е на метлата от средата на въпросната седмица та до края.
А представяш ли си кво ще стане в климактериума? newsm78
Когато всеки ден ще се чуства така,
като че ли всеки момент ще й дойде.... ooooh!
Майкоууууууу ooooh!

Ще ти споделя нещо от личен опит
синдромът НПЖ е по- страшен от ПМС Whistling

Общи условия

Активация на акаунт