от кога в слинг

  • 2 527
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 401
Карина, и мен така гледат.  Mr. Green Забавно ми е, общо взето, но по-важното е, че слинга е незаменим..   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 4 381
http://www.mayawrap.com/u_maya_wrap_101.php Тук има филмчета спрямо възрастта на бебето коя е най-удобната поза за него и за майката.

# 17
  • Мнения: 1 896
Аз пък днес видях една мама В Морската градина с много хубав слинг от трико, от тези дето се връзват. Беше нещо като тъмно сиво доколкото видях. Бързо да си признава коя е, че искам да я питам откъде е слингът.

# 18
  • под дъгата
  • Мнения: 630
От първия му ден можеш да слагаш бебето в слинг.
А да използвам темата да попитам: до кога, т.е. до колко килограма ви е/беше удобно да го носите? Кой е, така да се каже, "крайният момент"?

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688

вижте какво видях в сайта на Пакостник.Чудя се дали е удобно и практично.Нещо като кенгуру и слинг в едно.
Някой ползвай ли го е?


Ето и характеристиките:
Слингът "Premaxx" е една перфектна система за носене на вашето бебе (дете) - практичен, удобен и лесен за eксплоатация от родителите.
Освен това вие носите вашето бебе в най-естествената за него позиция. То се чувства на сигурно и е спокойно.
Слингът е плавният преход от майчината утроба към околния свят.
може да използвате слинга по два начина:
1. От раждането на детето до петия му месец- в  легнало положение
2. И в седнало положение от петия до 18 - ти месец приблизително

Предимства на слинга са следните:

-    Способства за доброто развитие и здравето на бебето.
-    Бебето, носено в слинг е по-спокойно, отколкото в количката или в креватчето си
-    Равномерно разпределение на тежестта върху гърба и раменете
-    Центъра на тежестта на родителя не се променя, затова е толкова лесно да се носи бебе в слинг
-    Дава възможност на детето спокойно да гледа наоколо
-    Удобен е за кърмене. В слинга може да накърмите детето си, незабележимо за околните
-    Крачетата на седящото дете в слинга са разделечени, което еполезно за развитието на тазобедрените стави
   
 

Слингът е изработен от 100% памук и може да се пере в перална машина.

# 20
  • Мнения: 8 939
Ето тук нещо интересно и послезно - успех!

Някой ако има кройка и упътване за шиене да свирка!

Айде!


 Hug

# 21
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Звучи много интересно, мога да ги пробвам при втора бременност!

# 22
  • Мнения: 1 924
Ето тук нещо интересно и послезно - успех!

Някой ако има кройка и упътване за шиене да свирка!

Айде!


 Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29108.0 Hug

# 23
  • Мнения: 1 531
ehee този спортният слинг ве4е го има и в бг  Crazy  аз се 4удех от америка койд а си поискам и реших да заложа на класиката - маярап - ама този спортния си е изкушение  Crazy   в 'анатомията на грей' главната специализантка си носеше бебето така из болницата  Crazy 
а ина4е - от новородено и специалните филм4ета на сайта на маярап,който са ти цитирали по-горе,са супер уда4ни  Peace

# 24
  • Мнения: 380
От новородено. Има различни варианти за носене на бебето. Тук у американско са доста популярни слинговете. Много е удобно това чудо Grinning

# 25
  • Мнения: 5 401
Ако не ме лъже паметта, слингът може да се ползва до 15 кг. Вчера имах щастието да вдигна едно 15 кг момченце - такъв зор не съм виждала скоро.  ooooh!

# 26
  • Мнения: 354
поръчах го на тел.0887830756, а сайта е www.bebysling-lana.hit.bg

# 27

Общи условия

Активация на акаунт