Секцио или нормално раждане?

  • 1 310
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Секцио или нормално раждане...гърнето....проходилката............. ooooh! горе в полето има опция търсене,за какво ли са я сложили Confused:  Sign Exclamation  Thinking

# 16
  • Мнения: 10 758
Цитат на: biliana333
Секцио или нормално раждане...гърнето....проходилката............. ooooh! горе в полето има опция търсене,за какво ли са я сложили Confused:  Sign Exclamation  Thinking

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
Цитат на: meri_ark
Цитат на: maq
Кажете ми кой начин да избера?Изчетох всички ЗА и ПРОТИВ двата начина и съвсем се обърках  Cry

На лекар ходиш ли?!?! Не ти ли казаха кое е най-добро за теб. Този въпрос се решава от специалист. Не разбирам какви са тези чуденки  #Crazy


не е точно така.мен лекарката се опита да ме агитира за секцио,заради диоптрите,независимо ,че нямях противопоказания за нормално раждае.дори се майтапеше с този факт и се чудеше,че искам нормално раждане.

ако няма противопоказания-раждай си нормално-на втория ден ще си ОК.ако може и с упойка още по-добре.

# 18
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Един познат преди два дена ме обвини в изстаналост, защото искам, ако няма показания и нужда, да раждам нормално-възмутено ме изгледа и каза:
- В ХХІ век??!
Човекът посочи за пример жена си, а дори беше забравил, че при нея е имало медицински показания за това, та се наложи тя да му го припомня.
Моето лично мнение е, че, ако не се налага оперативна интервенция, не е хубаво да се прави.
Не влизам в дискусия, защото нямам какво да обсъждам.

Общи условия

Активация на акаунт