шамар на продавачка

  • 6 174
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ами аз така и влязох, като кон с капаци. А тя ми била казала нещо от другия край на магазина и не съм я чула.  Идва и казва: Вие ослушалки ли имате в ушите или сте глуха та не чувате като ви говоря.

Хехехе, мен лично това би ме разсмяло, що се връзваш Peace
 Е...зависи и от твойто настроение де, но най-доброто решение за всяка подобна ситуация е да скръцнеш със зъби и да се фръцнеш. newsm49

# 16
  • Мнения: 6 164
Ами, шамари! Тя да ми го каже така и ще й отговоря подобаващо... цинично. Словеснитe разпри са по-вълнуващи от ръкопашен бой. Joy

# 17
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
И като ввсеки уважаващ себе си програмист съм сигурна, че можеш да си купиш няколко такива сладурани да ти гледат детето, или да ти чистят къщата по-скоро Wink

Няколко не, засега ми трябва само една...
Забелязвам обаче, че в Mall-a и CityCenter-а повечето продавачки са много любезни и внимателни с клиентите. Няма нацупени физиономии, нито странни реплики. Клиентките им отварят доста работа - виждала съм как за минути подредените рафтчета и закачалки се превръщат в купчина, сякаш разровена от кокошки. Въпреки това, 2-3 минутки по-късно, дрехите неусетно отново са си на местата.

# 18
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ами, шамари! Тя да ми го каже така и ще й отговоря подобаващо... цинично. Словеснитe разпри са по-вълнуващи от ръкопашен бой. Joy
  202uu
Лошото е, че въпросните девойчета не са ти на интелектуалното равнище и словесната разпра се превръща в подобие на свада на Женския пазар Simple Smile.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Шамари не.

Но може  да й се отговори хем интелигентно, хем  в същото време да се почувства като завряна в кучи г.з.

Но не всички могат да реагират на момента адекватно и подходящите думи идват впоследствие.  Confused

# 20
  • Мнения: 210
Аз бих ударила шамар на една конкретна...

Моя приятелка беше влязла в преговори  да вземе под наем един магазин, собственика  я посъветвал да отиде и да си измери помещението, за да прецени до колко е подходящо, но не предупредил продавачката....

На другия ден приятелката ми повлича детето си на 10 г. с нея в магазина, защото няма кой да го гледа през стачките...
Влиза и моли да мине зад щандовете и да измери, продавачката й отказва... приятелката ми казва ,че има разрешение от собственика да измери помещението... Оказва се ,че продавачката я познава, изведнъж нещо откача и крещи пед детето и пред клиенти " я да изчезваш, не ми пука ,че си жена на еди кого си и любовница на еди кого си" ....
Ей тази заслужава точен десен прав /но не пред детето/ #2gunfire

# 21
  • Мнения: 677
О, агресорки...Домакинска работа нямате ли си, бе?!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 062
Обикновено питам какъв е начина да се свържа с управителя на магазина. Моля за телефон или адрес.
След което всичко им минава.

Шамарите се раздват финансово, от мениджъра на подчинения. Има си интелигентни начини да удариш шамар.

# 23
  • Мнения: 2 401
Шамари не.

Но може  да й се отговори хем интелигентно, хем  в същото време да се почувства като завряна в кучи г.з.

Но не всички могат да реагират на момента адекватно и подходящите думи идват впоследствие.  Confused

Интелигентния отговор  не върши работа според мен защото има голяма вероятност да не разбере какво искаш да и кажеш или пък да се е наслушала на какво ли не и да и е през .. докато шамарчето би подействало отрезвяващо.  
Иначе и аз съм от тези, дето не могат да реагират адекватно и своевременно на тези неща.  Зяпвам, увисва ми ченето и почвам да се чудя дали правилно съм разбрала и дали това наистина се случва.

# 24
  • Мнения: 1 294
Обикновено питам какъв е начина да се свържа с управителя на магазина. Моля за телефон или адрес.
След което всичко им минава.

Шамарите се раздват финансово, от мениджъра на подчинения. Има си интелигентни начини да удариш шамар.

Това съм го пробвала, каза ми: Аз съм...
А сега де, и да не е тя какво можех да направя, разправях се малко ама не помогна.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 062
Simple Smile
Ако толкова държиш да "си го получи", ще разбереш дали е тя.
Но на първо място принципът е да НЕ се занимаваш. Първо, не си струва времето. Простакът ще си остане простак, независимо ти каква реакция ще имаш. Второ, след скандал с продавачка от гореописания тип, ти ще излезеш бесен, а тя - щастлива. Че ти е натрила носа. Дали е така, или не е - няма значение. За нея винаги е така. Трето, за този ден ти през цялото време ще мразиш продавачките като цяло, а тя цял ден ще пуши на вратата на магазина с други продавачки и ще разказва колко велико се е представила.
Негативите винаги остават за теб, с две думи. Не си струва усилието.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Обикновено питам какъв е начина да се свържа с управителя на магазина. Моля за телефон или адрес.
След което всичко им минава.

Шамарите се раздват финансово, от мениджъра на подчинения. Има си интелигентни начини да удариш шамар.

Това съм го пробвала, каза ми: Аз съм...
А сега де, и да не е тя какво можех да направя, разправях се малко ама не помогна.

Нали са задължени на вратата, освен работното време, да посочат МОЛ-а, евентуално телефон. Там гледай.  Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 191
Два дни се разхождах по магазините и направо избеснях. Където и да вляза - базари, по-обикновени или по-скъпи магазини - се натъквам на ужасни, нагли, невъзпитани простачки. Какво правят ли? Ами, клюкарят и злословят по адрес на предишните-преди мен-клиенти. Ама така  грозно, че...Всеки им е крив - една защо пипа, друга-защо не пита, трета била селяндурка, четвърта нямала пари. Отвратих се от тая пасмина и направо не ми се ходи по магазините. Чак шамари не бих си цапала ръцете да раздавам, но мога да ги подредя по много по-гадни начини.

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Никога не бих ударила шамар на продавачка, която се е държала нагло ... дори не бих си го помислила...на всеки, който те издразни ли ти се иска да праснеш един ? Може би ти си в ПМС  newsm78

# 29
  • Мнения: 14 133
Не е това начинът. Ако всички започнем да раздаваме шамари на наглите по улиците, какво ще стане..... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт