Вагинални свещички и секс???

  • 32 448
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 431
И аз бих ти препоръчала да се въздържаш от секс по време на лечението. Що се отнасе до мъжете, те може и да не са болни от въпросната инфекция/гъбички или каквото и да е, по да ги пренасят.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 120
Не  е желателно. Това според лекарката ми....та питай се лекуващия за това....
А на тебе какво ще ти стане ако 5-10 дни не правиш секс???
До колкото знам даже няколко дни след завършване на курса на лечение секс не се прави...

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 09:38 от bubu_to

# 17
  • Мнения: 525
Смятам, че ако правиш секс по време на лечението, то по-добре да го спреш. Не мислиш ли, че по този начин внасяш бактерии които спират действието на лекарствата. А и не вярвам на партньора ти да му е приятно, както и на теб, защото по-време на лечение вагиналния секрет наистина се увеличава.
Но ти си решаваш.

# 18
  • Мнения: 277
 roxanne25,  кандидозата е желателно да се лекува у двамата партньори, но щом не са открили  при него...  Thinking И все пак - едва ли лекарят ви е казал, че може без презерватив! Naughty

Krasito, не мога да повярвам, че една жена може да е толкова безотговорна към здравето си, че да не може да изчака да прикл'чи лечението и да се лекува напразно!  Не познавам гинеколог който ще го препоръча!

# 19
по-добре не си усложнявайте положението.не вярвам лечението със свещичките да продължи кой знае колко.важното е да се оправиш,секса ще почака.а и мисля,че гинеколога ти е трябвало да те предупреди и внимателно да ти обясни и последствията от неспазване на съветите и инструкциите в листовката

# 20
  • Варна
  • Мнения: 826
Не естествено.Не вярвам да си толкова загоряла да не издържиш 1-2 седмици.Стегни се. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 104
не бива Peace

# 22
Хубаво е да се въздържите.Иначе и аз съм ги ползвала тези свещички и веднъж опитахме да правим секс, но на мен ми е дискомфортно заради секрета от самата свещичка и смятам, че смисълът от секса в случая изчезва  Laughing Иначе от друга страна нека да се позатъжите малко  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт