Лесен и много вкусен спаначен пай с готови фини кори!

  • 4 363
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 674
roza66, благодаря ти за тази рецепта  Hug. Много вкусна баница става. Мъжът ми по принцип не яде зелении, но е луднал по това ми произведение  Mr. Green. Непрекъснато ми повтаря колко е вкусно  Peace.

Hug Интересното е че и моя така... Joy Не си пада особено по баница със сирене....но тази спаначната я обожава.А и на мен ми харесва..а и толкова бързо става... Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 4 052
Заглавието на темата е точното определение за тази баница! Ето и моето произведение:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=182917&photo=8

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=182917&photo=7

Чууудничка!  bouquet

# 17
  • Мнения: 3 674
mimeime...Браво! Много вкусно изглежда!     bouquet   И  аз ще го  правя спаначния пай  пак тази събота... Hug И съм купила много кисело мляко,за айряна.... Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 952
Правя баница със спанак, но тази ми изглежда по-вкусна, а и по-богата на продукти. Непременно ще пробвам. Благодаря roza66       bouquet  Hug

Влюбих се в подложката за сервиране и приборите Ви.  Heart Eyes
 

# 19
  • Мнения: 3 674
Правя баница със спанак, но тази ми изглежда по-вкусна, а и по-богата на продукти. Непременно ще пробвам. Благодаря roza66       bouquet  Hug

Влюбих се в подложката за сервиране и приборите Ви.  Heart Eyes
 


Моля... Ralfieta    Hug А подложките са  от ИКЕА..... Blush

# 20
  • Мнения: 952
Ще запомня, ако някога стигна до ИКЕА  Laughing

# 21
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Днес отивам за кори за баница и сирене, ще я правя и аз ...реших, аз и преди бях решила де, но не знаех кога точно, е вече знам. Hug

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 213
Всичко разбирам, само не разбирам откъде купувате фини кори за баница  newsm78 . Навсякъде има само точени, дебели, жилави на големите фирми производители, които заляха пазара с такива. А аз искам фини, трошливи и хрупкави. Crossing Arms

# 23
  • София
  • Мнения: 4 052
Всичко разбирам, само не разбирам откъде купувате фини кори за баница  newsm78 . Навсякъде има само точени, дебели, жилави на големите фирми производители, които заляха пазара с такива. А аз искам фини, трошливи и хрупкави. Crossing Arms
Не искам да правя реклама, но моите са Белла. На опаковката има някаква баница май newsm78 в кафяви тонове е...Важното е да не са бутер, а точени кори Peace

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 23:38 от mimeime

# 24
  • Мнения: 3 674
Да ..корите на са  не са  бутер. Wink  Понеже нямаме Белла тук,  затова аз купувам от едни гръцки,които са за щрудел.Много тънки и фини са. И с тях става супер. Но в България ползвам само  Белла... Peace

# 25
  • Мнения: 2 956
Ето и моят резултат. Но чак на следващия ден се усетих,че съм забравила заливката  ooooh! сигурно щеше да има още по-добър вкус и вид  Laughing Laughing Laughing
Цял      и разрез.

# 26
  • Мнения: 3 674
Ето и моят резултат. Но чак на следващия ден се усетих,че съм забравила заливката  ooooh! сигурно щеше да има още по-добър вкус и вид  Laughing Laughing Laughing
Цял      и разрез.
Ауууу....и така изглежда супер!  Heart Eyes Браво на теб!  Hug Просто със заливаката  няма да има сухи и хрупкави краища... Hug Става по- мек пая.

Общи условия

Активация на акаунт