Чуденка относно АПТАМИЛ 3 пак.

  • 1 457
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 213
ВерчИтУ, намирала съм го горе-долу между 21 и 21.50 лв за 750 гр. опаковка.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 760
Elwing, в съдържанието пише ябълка, банан и портокал. На мен ми мирише най-вече на ябълка.
Благодаря! Интересно. Май това е единствения случай на овкусено АМ. Освен ваниловия Милумил, ако е такъв, не съм го взимала.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Смених млякото с Нестле Джуниър..пак същото.
До мамите, които дават Аптамил 3 от новия...бебето не се ли дави с биберона..т.е моят явно му идва по рядко и направо се дави...сега смених биберона с три дупки /до сега бяхме на трите позиции/ и ще видя следващото му ядене.

# 18
  • Мнения: 468
Горещо ти препоръчвам Лактана Био. Макар, че е голяма дъщеря ми пие сухо мляко /прясно не приема добре, беше с Алергия към белтъка на кр. мляко/. Пробвали сме доста марки, а от новия Аптамил 3 повърна 2 пъти и вече няма да предлагам такова мляко. Ние ползваме Лактана Био 1 /по - сладичко, някак по - млечно/ или 2 /не е така сладичко/ за пиене от шише с накрайник и Лактана Био 3 като млечната добавка към мюслита и др. подобни. Тройката е с много приятен вкус, не е натрапчиво сладка и с плодов вкус /в сухата млечна смес се виждат изсушените смлени плодове/. И си има Бифидусчета вътре.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 760
Смених млякото с Нестле Джуниър..пак същото.
До мамите, които дават Аптамил 3 от новия...бебето не се ли дави с биберона..т.е моят явно му идва по рядко и направо се дави...сега смених биберона с три дупки /до сега бяхме на трите позиции/ и ще видя следващото му ядене.
Аз и стария Аптамил си го давах с Авент 3 дупки. Е, малко се поозорваше, но поне така по-бавно пие.  Wink Иначе за 2-3 мин го изцоква и реве за още. Този с позициите само за течните каши го ползвам.

# 20
  • Мнения: 107
Горещо ти препоръчвам Лактана Био. Макар, че е голяма дъщеря ми пие сухо мляко /прясно не приема добре, беше с Алергия към белтъка на кр. мляко/. Пробвали сме доста марки, а от новия Аптамил 3 повърна 2 пъти и вече няма да предлагам такова мляко. Ние ползваме Лактана Био 1 /по - сладичко, някак по - млечно/ или 2 /не е така сладичко/ за пиене от шише с накрайник и Лактана Био 3 като млечната добавка към мюслита и др. подобни. Тройката е с много приятен вкус, не е натрапчиво сладка и с плодов вкус /в сухата млечна смес се виждат изсушените смлени плодове/. И си има Бифидусчета вътре.

И ние сме на Лактана. Доста приятно на вкус. Като истинско мляко. За 2-та незнам. Ще давам 1-ца поне до 7-8 месеца. Чета, че и други майки дават така, независимо, че е до 4-ти месец.

# 21
  • Мнения: 56
Здравейте , аз пък съм разочарована защото мислех че кутиите ще са като в Германия - пластмасови , и отгоре на всичко се пакетира някъде ноблизо , май във Харватска следователно едва ли е със същото качество Rolling Eyes

Някой знае ли нещо повече по въпроса?

# 22
  • Мнения: 814
Здравейте , аз пък съм разочарована защото мислех че кутиите ще са като в Германия - пластмасови , и отгоре на всичко се пакетира някъде ноблизо , май във Харватска следователно едва ли е със същото качество Rolling Eyes

Някой знае ли нещо повече по въпроса?
Искаш да кажеш, че Аптамил е само в пластмасови кутии в Германия, така ли? newsm78

# 23
  • Мнения: 630
Пробвахме нестле джуниър, че цената му е доста по-малка, но Мия въобще не го хареса. За пръв път хвърляше шишето из цялата стая и така няколко пъти. И на мен не ми хареса -беше доста по-воднист в сравнение с аптамила. Пробвахме и Лактана био 3 - нея я одобри, но пък тя все още на много малко места се намира, така че сега имам алтернатива и понякога пие аптамил 3, а друг път лактана. Нямаме проблем с новия вкус на аптамила, даже мисля, че мирише доста по-приятно от стария. Лактаната също е по-сладичка и може да му хареса на твоя бебок. 750гр. струваха 21,60лв.

# 24
  • София
  • Мнения: 437
Хера, защо не пробваш с Милумил 3 - по-сладък е от Аптамила, което на мен не ми допадна, защото Венци пиеше след това много вода по нощите. Но на Слави може да му хареса все пак.
Аз лично много харесвам новия Аптамил 3 - лесно се разтваря, пък и Венци си го пие без възражения.

Общи условия

Активация на акаунт