Има си любовница колежка, как да прекратя връзката им

  • 11 023
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Честно, и на тримата нещо ви има.  Rolling Eyes
Той не се крие-хистори от 2006 г  ooooh! Аз, дето нямам какво да крия, не държа нищо повече от ден на компа; смс-и; неизживяно детство-внимание искал, глупости вършел
На теб ти е все тя-материално си осигурена, обяснения по телефона търсиш (за себе си не бих искала да общувам с подобна жена, какво имаме да обсъждаме и какво има тя да ми обяснява)
Колежката явно има също своите важни причини

Само моите поздравления, както е описано, изглеждате на семейство без особени проблеми, щом така вече гледате на нещата.


Иначе, аз съм за доброто премисляне, за разговор, за вземане на решение и за спазването му (ако трябва да се реже, да се реже, но не с тъп нож и леко да се обира гнойта, а надълбоко. Ако не-да се лекува). Всичко друго е губИ време и нерви.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Е аз пък не вдявам, след като ти е добре така и не мислиш да предприемаш нищо, защо е цялото това тръшкане изневерил ли е или не.

# 17
  • Мнения: 985
аз не мога да повярвам,че има такива жени да търпят всичко това ShockedДори и ако е само заради детето.Аз лично не бих NaughtyКазвам му направо-или аз, или тя.А на колежката бих й разбила мутрата #2gunfire

Последна редакция: сб, 03 ное 2007, 11:11 от Чочка

# 18
 Здравей! Много лесно се дават съвети от всички доброжелатели в този форум. Мога само да ти кажа,че никой не е застахован от подобно нещо-сега е той,утре може да си ти. Колкото повече го притискаш,толкова повече го тласкаш в прегръдките на онази,не намирам думи как да я нарека...Ако аз бях на твоето място,знам че е адски кофти за теб,но ще си наложа да не го проверявам,трудно е знам.Бих поговорила с него и бих му заявила ясно и категорично,че държа на семейството си и ако има нещо,нека си го изживее,без да разбирам каквото и да било. Ще държа в къщи да е супер таткото и добрия съпруг. Помолиго да се постави на твое място,как стои в къщи,гледа детето,обича те ит.н. и как изведнъж те хваща в изневяра.Питай го как би се почувствал. Заради изневяра,не си стува да слагаш край на семейството си. Дано да се държи добре с теб. Но ако не е от типа,който обича да кръшка,за да се случи това сигурно има причина,както той ти казва. Понякога ни се стува,че даваме всичко за човека до нас,без да го питаме той от какво има нужда.Говорете като зрели хора и пак ти казвам,колкото го притискаш,толкова повече си вкарваш автогол. Бъди сигурна,че ще отмине и той ще се убеди още повече колко те обича.Спри да говориш за нея,само го питай,ако с теб се заиграва колега,който знае че си семейна,какво мъжът ти ще си мисли за него. Сигурно доверието ти е разклатено много,но ако го обичаш,бъди силна и мъдра,не ги прави двамата от един отбор,а го привлечи на своя страна. Интересувай се какво би желал да му дадеш. Хората,за съжаление,не сме идеални и понякога грешим,но пък ако ги няма грешките,как ще разберем кое е правилното. Желая ти успех! Ти си неговата съпруга,не го забравяй!

# 19
Ей, ти на кой свят живееш?Как така има ли я няма ли я.Една такава връзка не свършва така, особено ако има и чувства.Той те лъже това е ясно.Ако на теб така ти е удобно, добре, но не се успокоявай , ако ти е казал, че всичко е приключило.Тези неща никога не приключват.

# 20
  • Мнения: 3 036
Всеки мъж държи да е" пръв в леглото" независимо дали е в собственото или в чуждо.
Изпълни една "роля"на незадоволена съпруга и ще видиш как ще тръгне" да се защитава".
Във всеки брак има лек спад. Колкото по- късно толкова по добре.Но всеки има нужда от един "урок" - че не е незаменим.За съжаление е така - всяка една съпруга трябва да играе роля.

# 21
  • Мнения: 2 220
Чесно казано, недоумявам как може да ти понася цялата тази ситуация. Аз още при първите признаци откачих и дадох да се разбере, че такива не ми минават. Смятам, че не се ли реагира веднага, няма смисъл изобщо да се прави нещо...

Мила, би ли споделила как по-точно постъпи? Може и на ЛС.  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 397
Пиг,каквото и да му даде тя, в другата винаги ще има нещо по-различно. И като му каже да се постави на нейно място,той така ще се вживее,че ще зареже едногодишна авантюра и повече никога няма да погледне встрани. Може,но за "Лека нощ деца!". Направо може тя да го постави в нейното положение, като забие нещо встрани, щом не иска да го напусне. Въпреки,че той вече я е подканил и явно е готов за раздяла,което ми говори, че семейството им няма много шансове за щастие.

# 23
  • Мнения: 696
ако мъжът ти си има,или имал любовница и ти знаеш и мълчиш това просто е уьасно или пък се мъчиш да го задържиш.Щом той е отишъл веднъж и дори ти разказва как е било и т.н.ще отиде пак,може би е тази или някоя друга но пак ще отиде.трябва ти сама да решиш какво искаш,на твое място при втора нагла постъпка го изхварлям или си събирам нещата-егати идеота!!!!!!!!!
лично мнение,съжалявам но това е реалният живот #Cussing out

# 24
  • Мнения: 296
Първо - мисля, че идеята за разговор с приятеля й, или очна ставка на 4-мата,  е пълна глупост. Също и разговор с шефа им. Второ, ако се съмняваш, че те лъже за края на връзката им,  кажи му, че държиш да си смени работата /основно заради реакцията му/. Трето - не се поддавай на бла-бла-тата тук от сорта на "Как може да търпиш?", "Това е унижение за всяка жена?" и тем подобни дървени философии. Казваш, че варианта да живееш с него след тази история те устройва, така че накарай го да се чувства гузен и да си повярва сам, че това няма да се повтори. А щом на теб не ти пука, поне дано да разбере, че се е издънил твърде тъпо и оттук натам да внимава.
Р.S. Аз бих му съкратила животеца на моя, на това си е моя вариант.

# 25
  • Мнения: 4 733
Първо - мисля, че идеята за разговор с приятеля й
И защо да е глупост? Ако иска да го задържи при себе си това е един от логичните варианти. Без много излишен шум, по възможно най-дискретния начин да реши проблема.
 Ти на твоя би му стъжнила живота аз също, но и ти и аз няма да искаме да сме с тях повече. Тази жена мисля, че иска да останат двойка и за да успее се изисква много хитрост от нейна страна.

# 26
  • Мнения: 1 942
Без много излишен шум, по възможно най-дискретния начин да реши проблема.

А дали приятеля и знае? И ако сега научи, кой казва че няма да има шум? Ами ако оня я зареже и колежката остане свободна и навита на мъжа и точно когато са в криза? Мисля, че риска е по-голям, но честно да ти кажа и хабер си нямам каква полза може да има от разговор с другия измамен  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 296
Първо - мисля, че идеята за разговор с приятеля й
И защо да е глупост? Ако иска да го задържи при себе си това е един от логичните варианти. Без много излишен шум, по възможно най-дискретния начин да реши проблема.
 Ти на твоя би му стъжнила живота аз също, но и ти и аз няма да искаме да сме с тях повече. Тази жена мисля, че иска да останат двойка и за да успее се изисква много хитрост от нейна страна.
Именно - точно хитрост и премерени действия. Които обаче да касаят нея и съпруга й. Какво ще спечели с това, че ще развали официалната връзка на колежката? Или че колежката ще ходи седмица насинена? Или пък, че ще смачка емоционално наивника на колежката? Каквото и да се случи с мадамата ще е конкретно за тази история, няма да постави личните граници на мъжа й. За шефа - съвсем ще изглежда като истеричната съпруга / а тя очевидно не е истерясала/. Пък с въпросната особа няма смисъл да се разговаря- след онова съобщение "Жена ти повярва ли на това, което й казах?" .

# 28
  • Мнения: 474
Помисли дали изобщо някога ще можеш да му имаш доверие, ако не - как я мислиш работата? На колко години се, бе, жена ??? А детето...... детето ще страда най-много от вас тримата, ако продължавате така..... Според теб нещата между вас може ли да имат подобрение занапред.... Извинявай, че пиша така разпалено, но такива истории наистина ме ядосват.... Hug Peace

# 29
  • Мнения: 296
Защо, бе, Роня, така се ядосваш? То момичето пита нещо конкретно. Не иска ние да й казваме как да живее живота си - в бурна любов, или в кротко съжителство. Тя си е измислила начина, даже казва, че след време може и да го зареже. Опитва се да действа с разума напред, не с емоцията. Не всички имаме еднакви виждания за живота.

Общи условия

Активация на акаунт