Добър шивач в София

  • 14 191
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
Познавам отлична шивачка,тя ми оши роклята за бала и е фантастичен професионалист, няма ателие но ако някой се интересува ще каж координатите й Simple Smile От красно село е Simple Smile

# 16
Аз исках да споделя за Модна къща "София" срещу Френския център, за която е писано малко по-напред в темата. Днес ходих дотам и впечатленията ми са съвсем свежи. Wink

Та, значи, влязох, огледаха ме от главата до петите. Не ми стана особено приятно, но както и да е. Директно попитах колко ще ми струва ушиването на рокля до коленете от комбинирани платове - шифон и сатен, извадих снимка да покажа модела (голяма, формат А4), дадох и приблизителни размери на девойките - и естествено след това подробно описание, очаквах много конкретен и ясен отговор. Жената обаче, на която попаднах (Цецка), вместо да каже еди-си-колко, попита "Абитуриентска ли е роклята?" с надежда в гласа - после видях, че за абитуриентски рокли цената е с около 50% отгоре. Thinking Аз отговорих, че не, не е абитуриентска, и че, да официална е и това е. Представям си, ако бях споменала думичката "сватба" колко щеше да е радостна! Laughing След още малко оглеждане на моята особа и на снимката, пак на мен, пак на снимката, получих отговор - между 80 и 120 лева. Питам я, а от какво зависи тази разлика от 40 лв.? newsm78 Тя отвърна, че цената зависела от плата - като го видела, тогава можела да каже. Аз настоях, че шифон и сатен не никак редки платове и че вероятно би могла да ми каже каква ще е цената с по-голяма точност още в момента, защото за мен разликата е голяма и ще бъде решаваща за избора ми да ушия роклите там, но не, жената твърдо настояваше на своето. Money На излизане от ателието видях ценоразписа "Бална рокля, дълга - 80 лв.". Е, нямам коментар.

Вили, за която Nansen е писала тук, в момента не беше там, така че мога да пробвам и при нея.

Просто имайте едно наум, че особено в това пролетно време, точно преди баловете, всички се опитват да изкарат повечко пари. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 54
Искам да похваля моята шивачка /дизайнер/. Казва се Сиси, тел.: 0878/676 354 Peace Прекрасен човек и професионалист. Винаги изслушва, съветва и се съобразява с финансите, с които клиента разполага. Аз първо отидох на консултация за булчинска рокля и ме учуди факта, че въпреки многото работа ми отдели около час и нещо; обсъдихме модел, дори ми нарисува няколко скици, въпреки че не бях още сигурна. Thinking След това, разбира се, ми уши и роклята. newsm44 Сега ходя дори и за най-малките корекции /вместо да се мъча сама/ и съм много доволна. Надявам се да съм била полезна Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 914
A в кой квартал е? Все пак и това е от значение.  Whistling

# 19
  • Мнения: 54
A в кой квартал е? Все пак и това е от значение.  Whistling
bebsun, зад НДК /3-4 минути/. Peace Мога да ти пратя адреса - пиши на ЛС.

# 20
  • Мнения: 902
A в кой квартал е? Все пак и това е от значение.  Whistling
bebsun, зад НДК /3-4 минути/. Peace Мога да ти пратя адреса - пиши на ЛС.
Може ли да пратиш и на мен?!

# 21
  • София
  • Мнения: 4 397
A в кой квартал е? Все пак и това е от значение.  Whistling
bebsun, зад НДК /3-4 минути/. Peace Мога да ти пратя адреса - пиши на ЛС.

И аз искам координати, а би ли казала приблизителна цена за прав дълъг панталон  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз искам рокля.  Wink

# 23
а дали ще могат да ми ушият rave suspenders като тези http://www.alternategear.com.au/images/brace%2055%20gre.jpg ?

# 24
  • Мнения: 547
Много искам да благодаря и препоръчам Таня - ателието й е на площад Македония.
Отидох при нея по препоръка от форума и наистина съм страшно доволна. Страхотен човек е и професионалист.

# 25
и аз искам да похваля моята приятелка която е много добра шивачка Peace Живее на пл.Македония пак е в центъра, казва се Таня. Ако искаш повече инфо кажи или пиши на лични Peace

Искам инфо да Simple SmileАко може напиши на лични координатите й Hug
живее на пл.Македония № 7 долу на звънеца пише Татяна /моден дизайнер/ в момента и нямам подръка телефона но утре ще ти ги напиша и домашния и GSM Peace

# 26
  • Мнения: 80
За да не пускам нова тема ще попитам тук: Знае ли някой къде бих могла да ми ушият бански по поръчка???
Мерси предварително  bouquet

# 27
  • Мнения: 252
Здравейте, момичета.
Можете ли да ми кажете работното време на Татяна /пл.Македония/ по скоро ме интересува дали работи събота и неделя и за колко време скасява панталон /дънки/.

# 28
  • Мнения: 1 063
Здравейте, момичета.
Можете ли да ми кажете работното време на Татяна /пл.Македония/ по скоро ме интересува дали работи събота и неделя и за колко време скасява панталон /дънки/.

Писах веднъж за Таня в подобна тема, но не я намирам.
Оставям координати, най-добре й се обади дали има възможност за събота и неделя.
ателие - 851.80.03 и GSM:0886.805.743

Мен ме спечели с професионализма си, вече три години й се доверявам и ползвам услугите й! Тя е и моден дизайнер!
Подписвам се под поста на krissi!

Общи условия

Активация на акаунт