ПРОБЛЕМИ с мъжа!!!!

  • 7 379
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 808
paracels, благодаря Hug

В интерес на истината не се бях замисляла за тези, които са родили секцио, дали и при тях е така  newsm78 ще взема да попитам братовчедка ми.

..... следствие на което лигавицата на този орган бива силно нарушена и трудно се възстановява впоследствие.

Аз имам чувството че вътрешностите ми отдолу направо са се оплели. Хем гинеколожката ми казва, че всички ми е наред и като я питам, защо все пак още изпитвам лека болка, отговора беше че е нормално.
Надявам се ако, живот и здраве, родя второ отново да стана като младо гадже  Sunglasses  Party

Хайде момичета горе главата.
Освободете се от отрицателните емоции, енергии и всичко което ви подтиска.
Също така ние сме предубедени когато наближава момента за секс и отново опираме до мозъка ни. Разкарайте тази предубеденост.
Ето ви нещо весело
http://www.sibir.bg/index.php?page=videoAlbumPreview&albID=5 … amp;VideoID=29974

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Това според мен не са проблеми с мъжа, а със собствените ви тела или души. Тръгнете по специалисти...не знам, аз първо бих помислила за някаква пластика на влагалището, защото не е нормално да има болка при секс след раждането. Може нещо шевовете да не са както трябва Thinking Не знам...Ако това се окаже наред - специалист сексолог, семеен терапевт. Изобщо - някакъв специалист. Защото наистина не знам как може да се живее без секс или без удоволствието от него Rolling Eyes Според мен това е най-силната връзка между двама души. Кой каквото ще да приказва, когато в леглото има страст, другите неща се  оправят или просто не им се обръща внимание. Умре ли секса, ставате другарчета Sad Не е живот това, момичета, вземете мерки незабавно.

# 17
  • Мнения: 2 908
Все едно си ме описала мен-след раждането не ми се прави секс и не ми се прави-до сега правихме 4-5 пъти само,като не ме боли,но не ми е приятно,и нямам желание въобще.Не е заради мъжа ми-нямам желание и с друг мъж да правя.Чакам и се моля да стане чудо,не се караме заради това,но ето-не сме правили секс от 4 месеца вече(защото аз тотално отказах),той не издържа вече,а това не е добре...Отделно от това 4-месечно цедене,получих нещо като параноя от гърдите си и когато той ги докосне(преди това беше най-ерогенната ми зона),умирам от гадост и се свивам.
Преди забременяването бях фурия-мъж ми ме бъзикаше,че само секс ме оправя... Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 146
Отделно от това 4-месечно цедене,получих нещо като параноя от гърдите си и когато той ги докосне(преди това беше най-ерогенната ми зона),умирам от гадост и се свивам.
Преди забременяването бях фурия-мъж ми ме бъзикаше,че само секс ме оправя... Mr. Green

Ох, и аз бях така. Бях много сексуална преди раждането, а сега мъжът ми не може да си намери място.

При мен започва да отминава май...

# 19
  • София
  • Мнения: 10 858
Помислете над поговорката "Апетита идва с яденето".
Може би ако започнете лека полека да правите секс, тогава ще се възвърне и желанието, а след това и самият дискомфорт ще започне да изчезва от самосебе си.

Изживяла съм го два пъти.

# 20
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Путайте ваши познати родили със секцио дали имат тасъв проблем.
Е успех и ползвайте гелове и въображение.

Аз не съм имала такъв проблем, но родих със секцио! Все пак дълго след като родих нямах желание за секс, чисто и просто, защото само бебето ми беше в главата и ми беше ужасно досадно да мисля за каквотото и да било друго.... Сега обаче... не се оплаквам, даже мисля, че сексуалният ми живот е по пълен отпреди (за протокола - все още си кърмя стабилно).

Успех и дано проблемът се реши!

# 21
момичета колко ме успокоихте,а аz си мислех че това само на мен ми се случва и даже почнах да се обвинявам.това което описвате ми се случва и на мен.преди бях като пуШка,но сега след раждането сексът никак не ме влече.слава на бога че моят мъж ме раzбира и не ме обвинява

Общи условия

Активация на акаунт