Млякото вечер!

  • 1 477
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 500
Можете да продължите до 3 год., въпреки че мисля , че детето ще се откаже само по-рано. Давай докато иска. Моника се отказа от АМ на 1г. и 4м. за съжаление. Сега  е на кисело мляко, понякога супа.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На вашата възраст започна да вечеря към 19:30 часа,а преди лягане пие и АМ.

# 17
  • Мнения: 3 069
Вики вечеря, задължително трябва да има мръвка в яденето към 20:00 часа и когато легне си изпива по едно малко шише мляко на Чико.

# 18
  • Мнения: 4 451
Често отказва вечерята и все още предимно е на мляко.

# 19
  • Мнения: 568
похапва-1-2 парченца кашкавал или сиренце обикновено.не е от ящните.

# 20
              Имам позната с дете на 2г и то още си пие мляко вечер, ние също сме така само че се буди и нощно време да пие пак, за това взех да и давам и други неща преди млякото за да може да спи сита, а пък щом си пие мляко няма нищо лошо да го даваме докато сами се откажат от него                                                         Въпроса е дали ги засища, ако е да - добре, но ако е - не, ще трябва и друга вечеря

# 21
  • някъде
  • Мнения: 4 955
На мляко е вечер- на 1г и 3м е синът ми! Ако седнем да вечеряме преди да е заспал яде и от нашето ядене!

# 22
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
На мляко си е все още, на 11 месеца и малко сме   Peace

# 23
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Вечерята си е вечеря, но преди сън задължително изпива шише мляко.
Ще  го давам, докато иска да пие.


и при нас е същото положение  Peace

# 24
  • Мнения: 1 029
Вечеря, по-точно ни рови по чиниите  Mr. Green Основно си залага на млякото,все още.

И при нас е точно така  Laughing

# 25
  • Мнения: 772
Моята беба закусва следобед към 4.30 и после си пие млякото към 8.30 и си ляга.Напоследък обаче нещо му се мръщи и изпива около 100мл.Останалото мляко го смесвам с бисквитка или каша и така го давам.Вече се чудя дали да не опитам с кисело мляко и ако не го иска чисто смятам да го давам с бисквити.Повече от 150мл. АМ не изпива,а на мен ми се струва малко,като го смеся с нещо си го изяжда..

# 26
  • Мнения: 676
Докато му стига само млякото ще си е на мляко само - ние тъй като сме по-ящни първо хапваме пюре (оставям му 1/2 от пюрето от детската кухня) и после 210мл. АМ.

# 27
  • София
  • Мнения: 44 115
вечеря от година и няколко месеца...не помня точно колко...аз от годинка го пробвах, но 3-4 чесеца отказваше изведнъж почна. А млякото си остана за преди сън...вечеряше в 7 някъде...ппосле почна да го измества към 8, а да пие млякото към 10-10,30 на заспиване...На годинка и 9 месеца отказа млякото, сега само вечеря към 8-9 часа и това е...а на мен ми се искаше до 2,5-3 годинки да пие мляко...но както си решил човека.

# 28
  • Мнения: 535
Малкият вечеря към 20,30ч супичка, къпеме се и за приспиване изпива около 90-120мл мляко. И аз мисля да му давам, докато иска  Peace

# 29
  • Мнения: 62
Вики пи млякото си до 2 годинки. Вечер никога не се е събуждала за друго ядене или за да поема някакви течности!!!  sleepuu





 

Общи условия

Активация на акаунт