Френска диета

  • 6 869
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 601
Добро утро французойки.
Засега сме само 3,дано се включи и още някой в отботра.
Преглеждам си менюто за деня такааааа. newsm12 newsm12 Зелената салата дали мога да заменя с зелева? Не мисля че ще е проблем.Пртеглих се твърдо 80 килограма съм,но си мисля да се тегля 2 пъти седмично.
kitkat,zdrawka77хубав ден момичета newsm51 newsm51 newsm51
Отивам да щетам че малката след малко ще стане.

# 16
  • София
  • Мнения: 461
Здравейте, французойки! Хайде и аз в кюпа! В събота я мярнах диетата в някакъв вестник. Според мен си е баш японското чудо, но изглежда доста добре. Аз ще карам 2 седмици и после мисля да постя (като не ям хляб), та да видим до къде ще я докарам.
Хаиде успех на всички от днес!  bouquet

# 17
  • Мнения: 302
Днес видях диетата - точно след като си изпих кафето  Laughing Веднага взех решение - включвам се. На мен също много ми прилича на Японско чудо, но с повече зеленчуци и плодове. Мисля да я спазвам поне една седмица стриктно, като най-много да заменям зелената салата  Sick с краставици. Искам да сваля 3 килограма.

Успех на всички ни!

# 18
  • Мнения: 601
какака,elektra  bouquet
Добре дошли момичета.Много се радвам че се влкючихте  Hug.
Диетата наистина е по-поносима от Японската.Дано е и толкова ефикасна.

# 19
  • Мнения: 302
Благодаря за посрещането  Grinning
Иначе аз току-що си изядох сварените яйца с доматче. Сварих и пилешкото за вечеря... Дано всичко върви по вода  Praynig

# 20
  • Мнения: 4 175
kakaka,elektra  welcome Hug  bouquet
На мен днес ми е първия ден.За обяд 2 яйца и един морков,а за вечеря риба със зеленчуци.Имаше малко картофи при рибата. Blush Дали ще е проблем? Mr. Green

# 21
  • Мнения: 601
kitikat желателно е да се избягват понеже са богати не въглехидрати.Но щом са били малко аааайдееее newsm03

# 22
  • Мнения: 4 175
kitikat желателно е да се избягват понеже са богати не въглехидрати.Но щом са били малко аааайдееее newsm03
Да знам. Sad Ама няма сега да си провалям диетата заради две кубчета картоф.

# 23
  • Мнения: 302
kitikat желателно е да се избягват понеже са богати не въглехидрати.Но щом са били малко аааайдееее newsm03
Да знам. Sad Ама няма сега да си провалям диетата заради две кубчета картоф.
Естествено, че няма  Wink
Аз днес изкарах както се изисква, пък да видим дали утре резултатът ще е както се очаква. Още сутринта ще докладвам.

# 24
  • Мнения: 601
Добро утро момичета!!! Hug
И аз издържах вчера,само късно вечерта в пристъп на глад изядох една ябълка Rolling Eyes
kitikatмяколко парченца картофче наистина не са проблем.
Няма да се тегля днес,може би чак в петък Thinking
здравче,електракъде сте момичета? Simple Smile
Навън изпече слънце, и ми става слънчево на душичката.днес ще има и разходка с малката.
Слънчев и хубав ден милички  bouquet

# 25
  • Мнения: 302
Една ябълка не е никакво прегрешение, аз дори мисля, че е хубаво да се хапва свеж плод и вчера изядох две круши
Днес съм с половин килограм по-близо до целта си. Дано и за вас да е поне така.

Поздравявам ви  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 461
Здравейте, момичета!
Аз днес имах доста работа, затова чак сега се включвам. Засега удържам фронта, да видим до кога. За довечера хич не съм го измислила още какво точно ще хапвам, май пак на място в магазина ще решавам newsm78.
Аз се тегля всеки ден, но по принцип от няколко месеца си свалям и качвам едни 3-4 килограма, та засега не мога да кажа какво точно е положението. Ще докладвам към края на седмицата.
Хайде успех на всички  bouquet

# 27
  • Мнения: 4 175
Момичета,мога да ви се похваля,че свалих 2кг.Обаче не съм сигурна дали е от диетата защото не се бях мерила от седмица.

# 28
  • Мнения: 302
kiticat, браво за свалените килограмчета  Hug
Това за седмица или за 14 дни?

Аз иначе изкарах и този ден. Вечерях малко рано и към 8 часа изядох един домат...Утре пак ще докладвам  Peace

# 29
  • Мнения: 601
Добо утроооооо!!!
Е, не издържах претеглих се  1 кило е вече в историята newsm44
Няй сетне видях 7 на кантарчето.
Хубав и успешен ден момичета.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт