Не ме пуснаха в МЕТРО!

  • 5 817
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 663
Бях се затъжила вече за тази тема.
Бяха времена..пускаше се всеки месец от някой.

Метро, принципно е магазин за търговци на едро.
Затова му е такава политиката.
Вътре се моткат мотокари..палета..ако падне нещо върху детето ти, Метро ще го отнесе, нали?

Малки деца нямат работа в такъв магазин.
Друг е въпроса, че на места управителите си измислят нови правила и пускат който и да е.

Има достатъчно други магазини, в които се влиза с деца, че и специални удобни колички са направили хората.

Безобразие е по-скоро това, че все пак са те пуснали с детето.

 newsm10 темата е дъвкана и предъвкана

# 16
  • Мнения: 11 607
Само деца в кенгуру пускат в нашето Метро. Дори и кът за децата няма както напр. в софийските.....Отговориха - децата нямат място тук. А и да си призная честно - при условие,че и децата са ми големи и могат да ги пуснат без проблем - предпочитам да ходя без тях...Все пак да си огледам всичко, да позяпам и да отпусна малко,без да има кой да ме дърпа за кукла Барби или за някакъв нов модел технология.......

# 17
  • Мнения: 3 069
Така е!
И наистина си е опасно в Метро с тези планини от палета.
НО, се чудя и до ден днешен защо не ме пуснаха с количката в един малък супер маркет в Созопол, тама нямаше опасност да се срути нещо на главата ти...

Излишно е да се нападате една друга заради политиката на един магазин!
Не се карайте хора, пестете нерви Peace

# 18
  • Мнения: 1 174
А аз какво да кажа,като дори и да ме пускат в някой магазини,аз не мога да вляза през малките им врати с двойната количка,ако започна да ги съдя за дескриминация доста парички мога да спечеля май newsm78
 Joy
Сори за спамчето. Embarassed

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 01:20 от yoana77

# 19
  • Мнения: 1 196
Първия път като отидохме с кошче и аз се нервирах,че не можахме да влезем,но....и това за безопасността го приемам като причина да не пускат!
Макар че съм виждала майка със съвсем малко бебенце на ръце,без кенгуро,без нищо.Просто на ръце!
А сега бебка като седи вече на дъ-то си какво става....Влизаме с кенгуро и като минем входа свалям кенгурото и я слагам да седне на металната количка Метро! Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 029
И аз съм се сблъсквала с този проблем и винаги страшно се ядосвам като се сетя за това... Влизала съм с нея само с кенгуро, но откакто започна да тежи повече е изключително неудобно и повече от 30 минути не мога да издържа. Разбирам, че имат някаква политика, която вероятно е съобразена с някакви правила за сигурност, но не разбирам как може с кенгуро да се влиза, а с количка да не може...
Другият магазин, в който кракът ми никога повече няма да стъпи е мебелният магазин АРОН в Люлин, където също не можело с количка  #Cussing out. Така и не разбрах защо, при положение, че магазинът е доста голям и има достатъчно пространство, за да минат и пет колички едновременно.

# 21
  • Мнения: X
Хахаа и аз се бях затъжила за тази тема  Mr. Green
Ами не пускат.......и с право! Магазинът е за търговци на едро, опасно е и не би трябвало да се фръцкаш, като ощипана мома, а да проявиш разбиране и зрялост, че е редно да бъде така и, че сигурността на  детето ти е по-важна от пазар точно в този магазин. Лошо, че са те пуснали, хубаво, че нищо не е станало.

# 22
  • Мнения: 676
Нормално е да не пускат с количка, аз даже мисля, че деца до 7г. не пускат - това е както са ти казали заради мотокарите т.е. заради твоята и на детето сигурност.

# 23
  • Мнения: 389
От началото на тази година съм го намразила това Метро! Причината е много проста - и аз съм с малко дете и  се  бях примирала, че деца не пускат, но откакто братята румънци редовно идват да си пазаруват в Метро Русе, за тях това правило не важи, често засичам в магазина деца, точно в забранената уж възраст до 7 год. Е това, ако не е дискриминация, не знам какво е. Аз живея в България и не мога да вляза да пазарувам в магазин Метро в България с детето си, но румънците си влизат с децата и няма кой да ги спре на входа! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Политика на фирмата  Rolling Eyes
От началото на тази година съм го намразила това Метро! Причината е много проста - и аз съм с малко дете и  се  бях примирала, че деца не пускат, но откакто братята румънци редовно идват да си пазаруват в Метро Русе, за тях това правило не важи, често засичам в магазина деца, точно в забранената уж възраст до 7 год. Е това, ако не е дискриминация, не знам какво е. Аз живея в България и не мога да вляза да пазарувам в магазин Метро в България с детето си, но румънците си влизат с децата и няма кой да ги спре на входа! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Точно си се правят на ударени- не разбирали български и чакат някой да им каже на румънски за какво иде реч  ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 516
Дори и да пускаха не бих влязла в Метро със сина ми , нито в количка, нито в кенгуру, нито в каквото и да е приспособление за носене на дете....Колкото до кражбите , чак си го представих едно детенце на 3-4 години какво количество стока може да отнесе в огрооооооомните си джобове  Joy Joy Joy Не се допускат деца, заради опасността , която носят мотокарите. В Пловдив имаше нещастен слуай с едно 3-годишно детенце Sad
..Колкото до цивилната охранта - мисля, че не е Бог знае ккакво - ако не крадеш, за теб тази охрана си е просто още един купувач.... А ако крадеш, си заслужаваш да те хванат по какъвто и да е начин....

А на пазар с детенце - какво пречи да се отиде с Кауфланд или Била, където даже има специални колички за малчовците ...

# 26
  • София
  • Мнения: 2 734
Добре,аз нещо неможах да разбера.Че не пускат с колички в Метро това отдавна е ясно.Хич даже не съм сядала да се главоболя с причините за това,просто не ходя там с детето.Направи ми впечатление,че все пак са пуснали авторката с бебето в кошница и в тяхната пазарска количка.Айде кажете ми къде е логиката,при положение,че така импровизираното превозно средство по нищо не се отличава от бебешка количка.Ако падне нещо в-у бебето,ще има ли значение дали е в неговата си количка,или в количката на магазина?Нали все ще го удари и ще пострада.Сигурна съм,че не пускат с колички заради кражбите,не за безопасността.Ако имаш желание е много лесно да пъхаш разни дребни стоки из завивките на бебето,в чантата на количката и т.н.,така че идеята за безопасността на бебетата е демагогия.Просто неискат да ни кажат на майките в очите,че ни имат за потенциални крадли.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 555
Тая тема, че е класика - класика е!

Аз само ще разкажа, че веднъж като бяхме в Практикер се бяха изръсили няколко палета с теракот от най-горния рафт....за щастие нямаше пострадали.
Има реална опасност това да се случи и в Метро и незавидимо дали детето е в кенгуру или количка може и да не успееш да го опазиш...
От там нататък всеки си решава какво ще пести - левчета или нещо друго...

# 28
  • Мнения: 1 516
И не мога да си представя какво толкова ви тормози, че ви имат за потенциални крадли... Ми нека си ви имат за каквито си искат. Вие не крадете, пък те нека си дават хиляди левве за охрана и преследвачи... А камерите по кръстовищата не ви ли имат за потенциални нарушители на законите за движение. А цивилните коли, които ви преследават и снимат номер на колата, ако не спрете на пешеходна пътека... Та даже на много места в интернет можеш в реално време да гледаш излъчването на камера от някоя улица в Лондон например. Никой обаче не го бърка, че го предават в интернет и си гледа рабоата вместо да се чуди срещу кое правило да се разбонтува...

# 29
  • София
  • Мнения: 2 734
Не забелязвам някъде да съм показала раздразнение от това че ме смятат за потенциална крадла или да съм споделила негодувание в поста си Mr. GreenТова са моите безстрастни разсъждения на тема"Безопасността в Метро"

Общи условия

Активация на акаунт