Колко харчите?

  • 9 664
  • 161
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
Всеки месец е различно. Сега в началото на зимата ще ми се съберат по-големи разходи, друг месец пък ще бъдат по-малко.

# 16
  • Мнения: 5 622
Малко не по темата, ама не се сдържах, за което моля да ме извините
Бубе, сина ти е страшен сладур, да ти е жив и здрав, тая снимка направо ми напълни душата

Благодаря ти  smile3525

# 17
  • Мнения: 19 303
преди харчех много пари за разкрасителни процедури.сега вече не ми остава толкова време и харча по-малкло,а и гледам да съм разумна в покупките си.

# 18
  • Мнения: 163
Харча толкова колкото имам.Естествено никога не стигат!

# 19
  • Мнения: 1 165
Недостатъчно, според мен. Според мъжът ми-повече от необходимото.

# 20
  • Мнения: 2 220
Недостатъчно, според мен. Според мъжът ми-повече от необходимото.

И аз така.  Laughing

# 21
  • Мнения: 5 103
Като се замисля, много задължително 2 пъти на маникюр, веднъж на педикюр, кола маска, фризьор около 5 пъти месечно, поне по една нова козметична придобивка от над 50лв и дрехи

# 22
  • Мнения: 1 259
Недостатъчно, според мен. Според мъжът ми-повече от необходимото.

И аз така.  Laughing

И при мен е така,аз съм спестовницта! Laughing

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Харча толкова колкото имам.Естествено никога не стигат!
И аз така!

# 24
  • Мнения: 13 512
и не остава нищо за спестяване за черни дни 
Не се спестява за 4ерни дни, защото така ги викате да дойдат. Спестява се за образование, за жилище, за ме4тана покупка....но никога за 4ерни дни.

# 25
  • Мнения: 1 885
Ако трябва да говоря в цифри - между 500 и 1000лв. горе-долу. Зависи колко и какви дрехи купувам в дадения месец.

# 26
Старая се да не е много... Flutter

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Цялата си заплата я харча лично за мен. Не мога да спестявам. Мъжът ми е по тази част.

# 28
  • Мнения: 6 618
Според зависи ако имам повече свободно време харча повече.Напоследък от вкъщи оставям малкия и хоп в офиса после по обратния ред .Добре е ,че ги има Ягодка и Редута ,че щях да съм е.....си икономичната жена само изкарва и нищо не харчи.Колкото до спестяването имам такава застраховка и искам не искам трябва да внасям.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Аз харча много...повече от колкото имам...за каквото не съм се сетила за това не съм си похарчила парите...понякога се ядосвам че не ми остава една стотинка на страна ама съм си такава какво да направя... Embarassed Laughing обаче поне ми е много хубаво като си купувам разни нещица.... Laughing.После като се прибера в къщи може и да не ги погледна .... ама трябва и аз да съм в хорото  Crazy Laughing

Общи условия

Активация на акаунт