Колко харчите?

  • 9 713
  • 161
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 965
много харча...ама и ми се отдава,бе!
 Mr. Green

# 61
  • Мнения: 13 512
офффффффффф....безброй безсмислени теми  ...кой колко. Защо ви интересува? По-богати ли ще станете, ако другите харчат по-малко или ще ви е чиста съвестта ,ако харчите по-малко? Какъв отговор очакваш и какво следва от него?

# 62
  • Berlin
  • Мнения: 11 337
може да е проучване някакво Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 1 484
Никаква идея нямам колко харча,  гледам на парите като средство, а не като цел, затова и ги ползвам по предназначение. Не си правя сама одит, мои са си, колкото - толкова:)

# 64
  • Мнения: 6 164
Харча различно, колкото ми е необходимо. 700-800 лв. и да имах, не бих похарчила за един месец за себе си.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 911
Харча различно, колкото ми е необходимо. 700-800 лв. и да имах, не бих похарчила за един месец за себе си.

Ооо, и десет пъти по толкова бих похарчила, и за още ще питам.  Joy

# 66
  • Мнения: 5 539
Аз не харча, аз инвестирам във външния си вид, самочувствието си и особено в доброто си настроение Flutter

# 67
  • Мнения: 1 975
Аз не харча, аз инвестирам във външния си вид, самочувствието си и особено в доброто си настроение Flutter

  202uu newsm74

# 68
  • Мнения: 1 632
Аз не харча, аз инвестирам във външния си вид, самочувствието си и особено в доброто си настроение Flutter
coolcool

# 69
po princip har4im kolkoto imame. newsm03
a sega da otgovorq na vaprosa vi newsm78 Money-har4a kolkoto imam i nemoga da sabiram pari,za6toto jiveq edin jivot newsm44 Blush newsm44

# 70
  • Мнения: 3 153
Харча доста за себе си.....но бих казала, че аз просто обичам да пазарувам и като тегля чертата май купувам еднакво за мен, за мъжа ми и за дечко. Купувам неща, които са ми грабнали окото, независимо за кого от трима ни Flutter

# 71
  • София
  • Мнения: 1 825
Да му се не види, много, многооооо  smile3511

# 72
  • Мнения: 593
Не си водя точна статистика колко харча, но не мога да държа пари в джоба си и постоянно да ги мисля! Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 1 956
Има хора, които не могат на децата си обувки да купят, хладилникът им е празен, носят подарени дрехи втора употреба... И те четат в този форум. За какво пускате такива теми? За да се изфукате, за да се сдухате, за да направите статистика...?
Хареса ми Монда какво е казала за спестяването - спестява се с цел, а не за черни дни. Имам една позната, която цял живот спестява за черни дни и така 65 години близо не е видяла бял ден.
А ако водите статистика - аз пък съм на принципа: давам си парите предимно за козметика, удобни обувки, качествена храна и добавки. Защото дрехите се късат, износват, омръзват, но здравето и младостта не трябва да се пилеят. За това може да ме видите и с дрехи отпреди 10 години. Е- купувам си и дрехи - има неща от крайна необходимост, които се износват бързо, има неща, които в момента изглеждат смешно демоде и трябва да се подменят с нови... А на процедури и козметици не стъпвам - страх ме е да не попадна на нехайни некадърници. На фризьор мразя да ходя - в последно време си се подстригвам сама. Маникюра си го правя сама.

# 74
  • Мнения: 162
             Харча много-много. Маниачка съм на тема пазаруване. Харча и за козметик и за фризьор. Но кой мъж иска грозна и зле поддържана жена до себе си. А как ни се вдига самочувствието само от едни нови ботушки. newsm47

Общи условия

Активация на акаунт