Фемоден+Ескапел

  • 5 882
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Задължително утре на консултация.И не прави нищо  на своя глава.Няма да спираш каквото и да било,лекарят ще ти каже какво да направиш.Аз като съм пила Ескапел не ми е предизвиквал кървене,май си е до организъм,на мене си ми дойде на датата.От своя страна пък опаковка противозачатъчни не трябва да се прекъсва преди да е свъшила.Абе само лекаря ще ти каже правилното.

# 16
  • Провинция
  • Мнения: 509
Да....Тъй като не мога да изтърпя до утре преди млако пратих Е-майл на един доста добър гинеколог от столицата(или поне така съм чула) за да ме информира какво да правя,понеже нямам възможност да го посетя лично,за да ме прегледа и информира как стоят нещата със случилото се и какво трябва да предприема!

# 17
  • Мнения: 4 435
Да....Тъй като не мога да изтърпя до утре преди млако пратих Е-майл на един доста добър гинеколог от столицата(или поне така съм чула) за да ме информира какво да правя,понеже нямам възможност да го посетя лично,за да ме прегледа и информира как стоят нещата със случилото се и какво трябва да предприема!

Пиши какво ти е писал,като отговори.

# 18
  • Провинция
  • Мнения: 509
Стига човека да ми отговори скоро Praynig

# 19
  • Провинция
  • Мнения: 509
Ето ме отново.След като обясних на доктора по Е-майл'а какво точно съм направила,ето ги отговора му:"Nishto niama da se sluchi, pila ste hormon podoben na tova koeto se sadarga v protivozachatachnoto hapche. Vazmogno e promjana v karveneto."Това го копирах от пощатата си,където ми е пратил отговора си,един вид го цитирам!Не знам,малко ме съмнява всичко да си е ОК,но все пак се поуспокойх млако!Вие как мислите,дали е прав newsm78?Все пак колкото и некъдърен да е един лекар(без значение от специалността му) би трябвало да има поне малка представа за нещата,свъразни с професията му...Дано се окаже прав човека Praynig

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 17:23 от kragovrat

# 20
  • Мнения: 712
Дано да е прав... То че са сходни хормоните е ясно, въпросът е как ще се отрази на организма такава висока доза хормони, приета наведнъж  Thinking Но щом лекар ти е казал да не се тревожиш - дишай спокойно.

# 21
  • Провинция
  • Мнения: 509
Абе то ако не друго,поне малко се успокойх психически,което мисля,че е от голямо значение за хормоните...Не знам имат ли нещо общо,но все пак...

Общи условия

Активация на акаунт