Май сме до тук с хомеопатията

  • 2 861
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 148
Ние се  лекуваме от 3 години с класическа хомеопатия при  доктор Валентин Вълков  в гр. Бургас , мога да кажа че не винаги нещата се нареждат от раз но за тези 3 години моята дъщеричка която е на 6 г. не е пила нито веднъж антибиотици.Наложи ми се и  за бебчо който вече е на 6 месеца да търся лек за болката при никнене на зъбки и отново сме доволни.
Моя съвет е дори да избереш от страх антибиотика продължи след това отново с хомеопатията ,ние препатихме с първата ни хомеопатка а сега ако започна да хваля               доктор Вълков не мога да се спра  Simple Smile дано да съм ти помогнала все пак  Wink

Как се казва тази първата ви хомеопатка? За мен е много важно, защото днес за пръв път заведох детето си на хомеопат - жена, която е от Бургас и не знам, дали да й имам доверие, защото не съм чула никакви отзиви за нея. Ако се притесняваш да коментираш, пиши ми на лични

# 16
  • Мнения: 421
zdraveite i ot men.. takmo se vra6tame ot bolnicata s malkoto mi bebe koeto e na dva meseca.diagnozata e bronhit.iskam da kaja 4e kato e virus antibiotici ne se davat samo inhalacii siropi i tova e

Общи условия

Активация на акаунт