Въпрос за лохии

  • 7 298
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
и аз на 10 ден махнах превръзките щото си бяха празни.на 8-9 ден ми спряха Flutter

# 16
  • София
  • Мнения: 1 735
За лохиите не коментирам,но понеже и аз се цедя -мажи си зърната и ареолата с Лансинох след всяко цедене/преди това се мии с хладка вода/.На мен кожата ми беше изсъхнала и нацепена,но сега нямам такъв проблем.Успех!Избрали сме трудния,но правилния път с цеденето!  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 919
спокоино и при мен е така и аз родих секцио

# 18
  • София
  • Мнения: 5 721

  Не трябва да се задължително 40 дни лохиите Shocked

 Според мен се радвай, че толкова бързо са ти спряли, но за твое успоокоение се обади и на лекаря си.
Моите уж бяха до 20 ден и на 23 тия пак почнаха та до 42 Peace

# 19
  • Мнения: 2 126
Я да побутна малко темата ,че и мен ме тормози тоя въпрос.
Родих преди 12 дни,и от 5 дни вече не ми тече абсолютно нищо.С първото секцио ми текоха над 20 дни,не помня точно колко,а сега много малко нещо.И аз се чудя да се притеснявам ли Thinking В темата прочетох окуражителни неща,но за всеки случай ще взвънна на докторката ми да я питам Tired

# 20
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
При мен с първото раждане продължиха 20 дни, но сега след второто към 60 дни  Shockedнаправо полудях.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Не е лошо да споделиш с лекаря си. На мен в болницата ми казаха, че лохиите продължанват между 14 и 40 дни. Моите бяха 40, родих със секцио. През това време обаче няколко пъти намаляваха и дори спираха за ден-два.

# 22
  • Мнения: 4 621
Най-добре, за твое спокойствие се консултирай с лекаря си. Знам, че е строго индивидуално, но въпреки всичко. При мен продължиха около 25 -30 дни след секцио Peace

# 23
  • Мнения: 1 440
И при мен беше така,в началото лохийте си течаха нормално,после  спряха за два дни,и отново се появиха,променят си цвета,и така до края,а цялото нещо и след двете раждания продължи по около 2 месеца.

# 24
  • София
  • Мнения: 17 592
Може и пак да тръгнат (при мен беше така). Радвах се, че по време на "паузата" направихме някои ... хм, приятни работи, щото (мислех, че се е свършила таз гадост, но уви) пак текна, а непосредствено след туй се сдобих и с цикъл. 40 дена е ориентир, но би било добре да те види лекар, за всеки случай, ако с това са свършили окончателно. Може и да са си толкова, но... не е нещо, с което следва да се играе хазарт.

# 25
# 26
  • Мнения: 636
И при мен спряха за около 10 дни, но после при повече емоции пак тръгваха...и така до втория месец Crazy

# 27
  • някъде
  • Мнения: 4 955
и аз нямах много- ходех с ежедневни превръзки Simple Smile
четох, че това означава че добре са те изчистили Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт